LoveChess… 70%
LoveChess Age Of Egypt: LECHTIVÉ ŠACHY (25 MB)
Máte v oblibě šachy? Pakliže ano, LoveChess Age of Egypt vás určitě zaujme. Snoubí nejznámější logickou hru s erotickými scénami. A namísto děsuplných vojsk na hráče čekají obnažená lidská těla - samozřejmě hlavně ženská.
Lesson… 58%
Lesson of Passion - Road to Lusrt: VYTOUŽENÁ ODMĚN (3.8 MB)
Pokračování úspěšné erotické série Lesson of Passion je tady. Road to Lusrt v žádném případě nezaostává za svým předchůdcem Erotic Shoota. Sice hezké krásky najdeme ve starším díle, ale za to trochu renovace nikomu ještě nikomu neublížilo. Vy ještě otálíte? No to nemyslíte vážně.
Lesson… 59%
Lesson of Passion - Erotic Shoota: KRÁSA (2.8 MB)
Erotických her není nikdy dost, a proto mi doufám odpustíte, když vám představím další z povedených lehce vzrušujících titulů. Tentokrát se zaměříme na opravdové micinky, které vás chtě-nechtě dostanou do kolen. Si říkám, jestli je vůbec možné mít takové baby (stačila by jen jedna) doma bez toho, abych měl na účtu pár miliónů.
Lederzwerge:… 65%
Lederzwerge: NADRŽENÍ TRPASLÍCI (2.9 MB)
Věřili byste tomu, že i skřítkové mají také někdy chuť na, ehm, sex? Hold, někdy jsou prostě trochu nadržení a nevadí jim ani to, že Sněhurku zapomněli doma. Však oni už si mezi sebou nějak poradí.
Leisure… 61%
Leisure Suit Larry - Kühle Drinks und heiße Girls (15 MB)
Phenomedia AG poslední dobou vydává hry jako na běžícím pásu. Po sedmeru trpaslíků a fotbálku s pandami zabrousíme do poněkud lechtivých sfér. Erotickou ságu Larry snad netřeba dlouze představovat. Právě ústřední postavičku z této série adventur, čili Larryho, si vzali tvůrci Moorhuhn na paškál. Jak se jim to povedlo?
Larrys… 41%
Larrys Babes: Zena (1.4 MB)
Předtím tu byla Sally, pak Suzi, po ní následovala Luba, no a nyní si na prkna, která znamenají svět, stoupá Zena. Chce totiž ukázat, že je taktéž dobrou striptérkou. Nutno dodat, že zmiňované dívky jsou aktérkami v pokračování slavné erotické ságy Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude. Chcete je?
Lula 3D 12%
Lula 3D (1.5 MB)
Lula 3D, očekávaná komerční erotická adventura, se dočkala i svého freewarového zpracování. Vlastně zabíjí dvě mouchy jednou ranou. Autoři totiž vymysleli, jak efektivním způsobem skloubit prachsprostý spořič obrazovky s erotickou hrou. Jestliže vás zajímá, jak tento mišmaš dopadl, čtěte dál.
Larrys… 41%
Larrys Babes: Luba (1.2 MB)
Předtím tu byla Sally, po ní následovala Suzi, no a nyní si na dřevěný barel stoupá Luba, aby ukázala, že je taktéž dobrou striptérkou. Nutno dodat, že zmiňované dívky jsou aktérkami v pokračování slavné erotické ságy Larry, tudíž mají příslovečnou jiskru v oku takřka zaručenou. No jen si to sami vyzkoušejte.
Larrys… 42%
Larrys Babes: Suzi (1.3 MB)
Předtím tu byla Sally, nyní si na dřevěný barel stoupá Suzi, aby ukázala, že je taktéž dobrou striptérkou. Nutno dodat, že zmiňované dívky jsou aktérkami v pokračování slavné erotické ságy Larry, tudíž mají příslovečnou jiskru v oku takřka zaručenou. No jen si to sami vyzkoušejte.
La bonne… 45%
La bonne paire (517.1 KB)
Jak již lze z názvu této hry poznat, pochází z Francie. Jistě vám není žádným tajemstvím, že Francouzi jsou známi jako milovníci vína, umění a krásných žen, o kterých vlastně bude dnešní hra s názvem La bonne paire. Jedná se totiž o mírně erotické pexeso, v němž bude vaším úkolem odhalovat dvojice stejných ženských ňader. Nic víc, nic míň.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z