BlockBusting… 65%
BlockBusting Babes: OBNAŽENÝ TETRIS (2.1 MB)
A je to tady. Tetrisové klišé s nahotinkami... „to už si vážně ty troubové nic lepšího vymyslet nemohli“, říkají si jistě mnozí z vás. Ale no tak, nemračte se – i tento ohraný koncept může být přece základem pro jinak dobrou hru. Však zkuste a uvidíte. Jinak si ty slečny nechám pro sebe!
Beauty… 42%
Beauty Erotris (3.7 MB)
V dnešní hře se zadarmo seznámíte s několika kráskami a jejich nádhernými těly. Navíc chtivý pohled, který zračí v obličeji, jistě nikoho z vás nenechá chladným! Ženy - to nejkrásnější co máme! Dnes navíc zcela zadarmo!
Bench… 30%
Bench Warmer (4.6 MB)
Už dlouho tu nebyla hra, která by ve svém nitru skrývala nějaké ty hezké a navíc spoře oděné slečinky. Nyní nastává ten okamžik, kdy si vše do posledního puntíku vynahradíte. Bench Warmer totiž obsahuje vše, po čem muži touží.
Break… 55%
Break Out (10.2 MB)
Naše prvenství v počtu eroticky laděných her neoslavíme nijak jinak než právě erotickou hrou. Pod drobnohled se nám tentokráte prodral Break Out, který si bere na paškál stařičký Arkanoid a poskytuje mu nového, pro pánské osazenstvo i přívětivějšího ducha. Jestliže máte soutěživého ducha a chcete se juknout na krásné ženy, pak vám vřele doporučuji číst dál.
Blondes… 65%
Blondes Xonix (3.7 MB)
Na pohodový víkend jsme si pro vás připravili neméně pohodovou hru, která svým tématem přitáhne především mužské osazenstvo. Není tomu ani tak dávno, kdy se na našich stránkách objevilo duo Adult JezzBall a Adult Xonix, jež mělo mimo jiné obrovský úspěch. Blondes Xonix je ze stejných dílen, proto je zábava i žhavý erotický nádech zaručen. Tak nač ještě čekáte?
Bikini… 49%
Bikini Blackjack (954.4 KB)
S hrou Blackjack jsme se na Freehrách setkali mnohokrát. Možná se někomu zdálo, že to je hra bez účelu, spíše pro lidi, kteří si bez rizik chtějí hru nacvičit. Bikini Blackjack je karetní hra, která k monitoru připoutá možná i ty hnidopichy, kterým se počítačové zpracování Blackjacku zdá bezúčelné. Tentokrát si výhrami odkryjete fotečky krasavic v bikinách...
Ballerman 86%
Ballerman (3.9 MB)
Erotických her je stále méně a méně. Jakoby se autorům zdálo toto téma otřepané. Přitom erotické hry jsou mezi hráči podle statistik jednoznačně nejoblíbenější. Pokud jste se tedy již dosyta nabažili skvělé, nedávno vydané hry Erotic Life 2 a zrovna teď prožíváte erotický “absťák“, házíme vám záchranný kruh v podobě dnešní hry.
B.L.O.W.… 60%
B.L.O.W. Federation (880.6 KB)
Po krátké odmlce tu máme další krátkou animovanou hru s naší starou známou hrdinkou Charlie v hlavní roli. Co to zase dnes tropí, ptáte se? Začala se více starat o své tělo a vedle posilování se dala dokonce na wrestling. Chcete vědět, jak se jí povede a přitom se samozřejmě jako vždy dobře pobavit? Pokud ano, čtěte dále a dozvíte se více.
Bikini… 60%
Bikini Blocks (1.9 MB)
Opět tu máme jednu poměrně jednodušší hru, která je určena vyloženě na odreagování. Nejedná se o nic jiného než o starý dobrý Tetris okořeněný o obrázky pěkných slečen, jež se vám postupně podle vaší úspěšnosti ve hře odhalují. Takže jste-li příznivci logických her a krásných žen, čtěte dále, protože hra Bikini Blocks je stvořená pro vás.
Buffy… 83%
Buffy The Vampire Slayer (6.7 MB)
V této zajímavé erotické adventuře na motivy známého televizního seriálu, jež je v současné době vysílán TV Nova, se vžijete do role Xandera, který se jak jinak vydává zabíjet upíry. V průběhu této "cesty" se podíváte na svou školu i do jejího blízkého okolí a zde můžete potkat spoustu lidí, především slečen, které samozřejmě můžete svést. Máte tu jejich celé fotky a postupně jak se odhalují, vidíte vše. Vašim svodům podlehne skoro každá dívka, kterou potkáte - většina vašich spolužaček, učitelky a dokonce i samotná Buffy či její matka :o). Co mě potěšilo, byla obtížnost – ta je docela slušná, není to hra, kterou dohrajete za 15 minut, ale herní doba se pohybuje mnohem výše. Grafika je na typ hry pěkná, leč mi připadá moc statická. Hudba není ve hře skoro žádná, zvuky jsou ucházející. Chcete-li dobrou erotickou adventuru s mírným nádechem humoru, nehledejte dál, tato hra je stvořena přímo pro vás. Jediným neduhem je snad trochu těžší pohyb a ti, co mají špatný orientační smysl, se v ní moc nevyznají.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z