AS Puzzle:… 31%
AS Puzzle: SEXY SKLÁDAČKA (709.6 KB)
Puzzle a erotika je jako ryba a voda. Koho by bavilo skládat puzzle s nudnými symboly či kresbami? Ženská krása je neskonalá a skládačky jsou v této kombinaci děsně sexy. Doslova rajcovní hra! Škoda, že ničím jiným neochromí, avšak příjemné, byť jednoduché zpestření dne je vítané.
AS-Solitaire 65%
AS-Solitaire (5.9 MB)
Už vás omrzel ten starý Solitaire ve windows? Chtěli byste zkusit něco nového, nejlépe s příměsí erotiky? Přešla vám tvář po přečtení predcházejících vět do širokého úsměvu? Pak je tady pro vás AS-Solitaire, který skloubí klasický solitaire s erotikou. Ptáte se jak? Uvidíte sami.
AIRLINE… 94%
AIRLINE 69 (61.9 MB)
Máte chuť na skvělou erotickou adventuru ve stylu Luly? Opět se setkat s krásnými dívkami a jejich vnady v této volně stažitelné demoverzi? Tak na nic nečekejte a ponořte se do světa plného erotického jiskření, mladých dívčin a kvanta lechtivých pomůcek!
Ass Teror… 40%
Ass Teror It (3 MB)
I dnes jsme si pro vás připravili jednu lechtivější hříčku. Jaké by to asi bylo, probudit se a zjistit, že jste se stal vibrátorem? Pro někoho jistě krásná představa. Pojďme se všichni podívat, jak si toto dobrodružství užije hlavní hrdina jménem Robert. A kdo jiný ho bude ovládat, než vy!
Anna Tennis 10%
Anna Tennis (524.3 KB)
Kdo by neznal slavnou ruskou tenistku Annu, která se proslavila více svými extravagantními výstupy a překrásnou postavou než sportem? Právě pod její taktovkou se bude odehrávat dnešní lehce erotické Anna Tennis. Už se chytáte?
American… 41%
American Life (1.1 MB)
Obchodování s bílým masem coby hra, to už tu dlouho nebylo. Možná proto se čeští Mystery Studio rozhodli onu mezeru vyplnit svým zbrusu novým titulem American Life, který si bere na paškál právě erotické noční podniky. Chcete být jedním takovým majitelem veřejného domu i vy? Jestliže vás láká vidina velkých peněz, čtěte dál.
Adult… 65%
Adult Xonix (3.9 MB)
Po úspěšném Adult JezzBall tu máme další erotickou hru. Tentokráte nese podobný název, a sice Adult Xonix. Jedná se o další z řady jednoduchých lechtivých titulů, v nichž se snažíte za každou cenu poodhalit krásy ženského těla na jedné z mnoha fotek. Pokud vás tato představa opět láká, pak neváhejte a přečtěte si dnešní recenzi.
Adult… 70%
Adult JezzBall (4.1 MB)
Den se sešel se dnem a máme tu pro vás další ze skromné řady erotických her. Tentokráte se nazývá Adult JezzBall a vyvracuje tvrzení, že tento žánr není nikterak dobře hratelný. Po vzoru klasického JezzBallu budete dobývat přitažlivé ženy, respektive jejich fotky. Tak nač ještě čekáte?
Attach 84%
Attach (953.3 KB)
Jak překopat klasický arkanoid do erotického vzhledu? Následovně. Místo kuličky odpalujete nadrženého "tarzana", místo kostek trefujete nahé ženy v různých polohách a jako nezničitelné odrážky slouží namakaní rambouši, jež netouží po "tarzanově" společnosti a raději mu dají pár ran do tváře. Činnost, kterou budete se svým patronem konat, je snad každému jasná, tak na co ještě čekáte?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z