Strip… 70%
Strip Blackjack (3.1 MB)
Snad každý z vás někdy slyšel o různých Strip pokerech a podobných mírně laděných erotických hrách. Strip Blackjack je také jednou z nich, jenomže s tím rozdílem, že místo pokeru si zahrajete hru u nás známou pod názvem Oko či Jednadvacet. A aby to nebylo takové nudné, je tu i sličná slečna, která se bude dle vašeho úspěchu ve hře postupně odhalovat.
Strip-ball 30%
Strip-ball (1.7 MB)
Erotických variací na téma Arkanoid jsem viděl mnoho. Stripe-ball je jednou z mnoha dalších a řekl bych, že se jedná spíše o podprůměrnou hru. Ha je příliš krátká a také hratelnost není na nejvyšší úrovni. Máte-li v lásce logické a lehce erotické hry, možná právě vám se bude líbit.
Dna 2… 70%
Dna 2 Girls (1.4 MB)
Bavily vás české textové hry Playboy, v nichž bylo vaším úkolem sbalit co nejvíce dívek? Pokud ano, neměla by vám uniknout tato zajímavá flashová hra, ve které se vžijete do role jednoho krasavce a vaším úkolem bude usilovat sice o srdce pouze jediné dívky, ale zato si onen akt svádění pořádně užijete a ona vám určitě podlehne.
Mammary… 47%
Mammary Memory (314.6 KB)
Dnes tu máme hru trochu peprnějšího zaměření, neboť se mírně erotičtější pexeso. Vaším úkolem v této flashové hře bude hledat dvojici stejných poprsí nějakých sličných slečen. Jedná se o opravdu velmi jednoduchou hru, kterou si můžete zpříjemnit někdy tolik nudné okamžiky v práci, ale jen v době, kdy se nebudou nadřízení dívat :)
Voissa… 65%
Voissa Striptease (524.3 KB)
Jak sám název napovídá, Voissa Striptease je jednou z mnoha erotických, ve kterých se před vámi odhalí nějaká pěkná slečna. Princip hry je jednoduchý a mohu říci, že jsem jím byl docela překvapen
Catch… 77%
Catch the Sperm 2 (5.3 MB)
Již podruhé máte tu možnost se vžít do role lovce spermií a zabránit tak neplánovanému otěhotnění a hlavně nemoci AIDS, která by vás mohla zabít. Rozhodně tuto hru doporučuji , neboť když si ji stáhnete, podpoříte tím tak boj proti AIDS a navíc hra má bezva hratelnost a zpracování provedené na jedničku. V několik levelech ovládáte myší kondom a levým tlačítkem vystřelujete "náboje", kterými musíte ničit spermie a zárodky nemoci, za což získáváte body. Ale pozor, jestliže vám však něco uteče, hra končí. Proto musíte být přesní a rychlí. Zpracování je opravdu pěkné a není mu co vytknout - grafika jedna báseň a zvuky taktéž.
Playboy… 71%
Playboy 2002 (11.5 MB)
Playboy 2002 je další předělávkou staré známé české textovky Playboy. Tato verze oproti všem svým předchůdcům toho nabízí o něco více, ale zase ne o mnoho. Takže si v krátkosti shrňme všechny funkce a množnosti, které tato hra nabízí: opět je zde vaším primárním úkolem „balit“ holky, kterých je tu 30 a každá má svoji fotografii obličeje i celého těla ve svůdném prádle. Mimo tohoto si také můžete najít nějaké zaměstnání, jež vám zajistí trvalý přísun peněz, protože vydržování pěkných holek něco stojí a pak tu jsou také různé další náklady za jídlo a pití. Dále tu máme několik her ve hře – např. známý „Milionář“ z TV Nova, Bingo, výherní automat či ruleta. Jak vidíte, možností, jak trávit čas ve hře je opravdu mnoho. Můžete rovněž navštívit několik míst, jako je například kasino, diskotéka, erotický klub aj. Na tyto místa se dostanete kliknutím na mapu umístěnou v pravé části obrazovky.
Ze zpracování mám spíše rozporuplné pocity. Na jednu stranu se mi velmi líbily doprovodné 3D animace mapy, pokud jste se přesouvali na jiné místo, ale na stranu druhou se mi moc nezamlouvala grafika herního prostředí, která vypadala, autor jistě promine, velmi amatérsky. Zvuky a hudba byly spíše průměrné.
Jste-li příznivci všech podobných her, mohu vám Playboye 2002 jen doporučit, i přestože má trošku větší velikost a jeho zpracování není nejlepší, ale to se dá vcelku snadno překousnout.
Pokud se vám bude líbit tato hra, vězte, že autor pracuje na jejím pokračování, které originálně, ehm, nazval Playboy 2003, více informací naleznete na domovské stránce.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Holio… 69%
Holio U (734 KB)
Zajímavou erotickou hříčkou, kterou jsme pro vás na dnešek přichystali je právě tato netradičně dělaná hra Holio U. V ní se vžijete do role jednoho mladíka snažícího se dostat do domu své milenky a tam si s ní pořádně užít, jenže cesta k ní bude bohužel zatarasená řadou více či méně obtížných úkolů, které vy budete muset vyřešit. Avšak ačkoliv byste si podle tohoto popisu mohli myslet, že půjde o klasickou adventuru, musím vás vyvést z omylu. Takřka všechny úkoly ve hře jsou totiž až primitivně jednoduché a nebudete-li i tak vědět, vaše milenka vám v úzkých poradí, takže se skutečně není čeho bát. Považujete-li tuto hru za adventuru, budete jistojistě zklamáni, máte-li však choutky na erotické scénky, pak si Holio U klidně stáhněte.
Uuh aah 70%
Uuh aah (272.6 KB)
Mezi hry patřící ryze k oddechu a relaxaci patří mimo jiné spousty ostatních titulů i dnešní Uuh Aah od týmu Ignitor. Jedná se o jednoduchou hříčku s mírně erotickým námětem a vy v ní máte možnost vžít se do role jakéhosi chlapíka vzdáleně připomínající člověka a vaším úkolem s ním nebude nic jiného, než obšťastňovat dámy v jedné velké ložnici s osmi postýlkami. Ty jsou ze začátku všechny přikryté peřinami, ale jakmile nějaká vykoukne, je to pro vás jasným pokynem na ní skočit a co se děje dál asi říkat nemusím. Díky přikrývce však není nic vidět, takže nachytá vás-li mladší bratr, klidně mu můžete vysvětlit, že onen pán chodí vlastně jenom zahřívat postýlky. A vězte, že o onoho pána skutečně bude obrovský zájem a rozhodně nebude během hry stíhat. Naštěstí to po několika desítkách sekund celé skončí a podle vaší výkonnosti bude také vypadat vaše celkové skóre. Věřím, že budete v plusu a máte-li chuť na nějakou relaxádu, pak je Uuh Aah hrou přímo pro vás.
PornHolio:… 67%
PornHolio: Jerry Swinger (1.3 MB)
Opět jedna z her s Charlie v hlavní roli. Tentokrát si autoři vzali na paškál slavného moderátora Jerryho Springera a způsob, jakým ho prezentují v této hře, je vskutku humorný. Takže chcete-li další bláznivou parodii nabitou kopou vtipů spolu s nějakými erotickými scénami, stáhněte si Jerryho Swingera.
Sandy 78%
Sandy (3.7 MB)
Úspěchem textových her s názvem Playboy se nechala inspirovat nově vznikající hra s názvem Sandy. Ta je na tom oproti svým předchůdcům omnoho lépe – obsahuje více grafiky, více fotografií hezkých slečen a více míst, kde se lze s nimi seznámit. Jakmile si vyhlédnete objekt vašeho zájmu, můžete jí začít našeptávat různé lichotky, vtipy, historky, prostě vykládat takové ty řečičky, na které holky letí :o). Jakmile bude červený ukazatel na maximu, můžete si být jisti, že dívka bude vaše a vy s ní můžete chodit. Tak to jde dál a dál, vy chodíte do práce, vyděláváte peníze, abyste pokryli vaše výdaje, občas zajdete navštívit svou přítelkyni, resp. začnete balit nové. Hra je zatím ve vývoji a na stránkách autora se uvádí, že hra bude hotova na konci prosince roku 2001. Dále se tam píše, že bude dostupná za nějaký peníz, nicméně já zase slyšel, že by mělo jít o freeware, čemuž moc nevěřím. Ale nechejme se překvapit.
Dodatek ze dne 17.2.2002:
Měl jsem dostatek času na otestování pre-full verze a musím říci, že je skvělá. Chybí v ní sice některé fotky, hudba a pár nabídek je zakázaných, ale i tak si můžete o finálně hře udělat obrázek a případně si ji u Datriho objednat na cd se vším všudy.
Jedna z prvních, ale už dobře hratelných betaverzí - 700 kb.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
PornHolio:… 67%
PornHolio: Wayne´s Watch (1.2 MB)
Mnoho z vás jistě zná filmový snímek Wayne´s World, jež pojednává o tom, jak si dva teenageři chtějí ve svém městě uspořádat velký hudební festival. V této parodii, kde opět figuruje naše stará známá Charlie, se s těmito dvěma povedenými kamarády setkáte. Vše samozřejmě nabere nečekané obrátky a my se tak můžeme těšit na další nával vtipů proložených sem tam nějakými těmi erotickými scénkami, do kterých se samozřejmě můžete zapojit :).
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Catch… 72%
Catch the Sperm (3.6 MB)
Hra, která vznikla na podporu boje proti AIDS. Princip je velmi jednoduchý a s trochou nadsázky hru lze zařadit mezi klony Moorhuhnu. Vše se odehrává v době pohlavního styku, kdy proudí milióny spermií za účelem oplození ženského vajíčka. Tomu musíte zabránit, navíc jste omezeni časovým limitem, za který jich musíte pochytat co nejvíce. A o tom je vlastně celá tato hra, jež je pěkně graficky i zvukově zpracovaná.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Chicken… 87%
Chicken Farm (2.8 MB)
Tato hra by se mohla řadit mezi špičky ve světě her erotického žánru. Ptáte co je na ní tak zajímavého? Je pojata opravdu neobvykle, jelikož hrajete za kohouta, který má za úkol v určitém časovém limitu uspokojit co nejvíce nezkušených slepiček. Ve hře se ale také objevují ochránkyně, které vám znepříjemňují práci shazováním bomb či pošlapání vás při „akci“. Ani v této hře se nezapomnělo na ochranu, takže po nějakém čase vám mohou dojít prezervativy, a proto je nutné je doplňovat. Počet uspokojených samiček se vám obrátí v různém bodovém ohodnocení, s následným High Score, do kterého je možno se zapsat. Hra je velice pěkně zpracovaná, jak po grafické, tak i hudební stránce, takže nebudete litovat.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Duzzle 70%
Duzzle (3.1 MB)
Všichni víte, co je to puzzle, tady je vaším úkolem poskládat z velkého (velmi velkého) množství dílků obrázek některé z mnoha pěkných slečen. Jsou tu dva módy – skládání (ono puzzle) a pak ještě přesuny (taková ta hry kdy máte obrázky umístěny v nějaké krabici, jeden dílek chybí a vy je musíte přesouvat tak, aby vznikl konečný obrázek). Technické zpracování ujde, jen bych ale ocenil jiný hudbu hrající na pozadí než tu, která se tu teď nachází – úvodní song z Beverly Hills 90210, což vás po několika minutách začne prudit a brzo jej vypnete. Možná budete potřebovat knihovny (1.6 MB).
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Samenraub 57%
Samenraub (524.3 KB)
Jistě už někdo z vás slyšel o aférce kolem tenisty Borise Beckera a jeho nemanželského dítěte. Proč se o tom tady zmiňuji? Protože o tomto je také takto hra! Jedná se o jakýsi klon Pacmana doplněný o několik novinek. Ovládáte onu modelku, která to celé spískala a vaším úkolem je chytit Borise a udělat to, co se prý ve skutečnosti stalo – orální sex. Grafika působí zastarale a nepěkně, zvuky také nejsou dvakrát dobré – jen pc speaker.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Virtual… 72%
Virtual Petting (367 KB)
V této hře od serveru SensualSource.com máte za úkol přivést k orgasmu slečnu jménem Stephanie. Toho můžete dosáhnout pomocí několika úkonů a pomůcek, jež můžete používat na některé erotogenní zóny na jejím těle. Ale aby vše nebylo tak jednoduché, tak se vám to musí podařit do konce časového limitu, takže se s ní skutečně nemůžete moc piplat. Jinak ačkoliv podle mého popisu hra vypadá možná až moc dobře, musím vás upozornit, že alespoň já jsem od ní čekal trochu více a to zvláště v celém zpracování. Nicméně i tak jsem se u ní docela dobře pobavil.
PornHolio:… 64%
PornHolio: Gilligan´s Long Island (1 MB)
Charlie se opět vrací a i dnes s úplně novým originálním příběhem, který se jí stal, když si společně s několika svými kamarády námořníky vyjela na moře, jenž je však v jednu chvíli zradilo a jejich loď byla polapena mezi velkými vlnami Atlantiku a oni ztroskotali. Ihned sice vyslali dopis schovaný v lahvi, aby pro ně přijela pomoc, ale mezitím se na ostrově musí nějak uživit. A ona se svou kamarádkou jsou odkázáni výlučně na mužskou ruku, která jim zajišťuje potravu, ale i zde platí heslo "Něco za něco". Teď už si myslím, že vám svítá a již víte, o čem tato dnešní hra bude. Doufám, že si jí užijete a že tu naší blondýnu nebudete moc trápit :)
Pornholio:… 60%
Pornholio: The Chumps (985.7 KB)
Naše hrdinka Charlie dostane pokutu a je odvedena na policejní stanici. Vše se samozřejmě nečekaně rozvine, když celu sdílí s další osobou ženského pohlaví. A to, jestli se z vězení dostane či ne, a když ano, tak jak, se dozvíte, až si hru stáhnete, nebudu vám to přeci kazit tím, že vám prozradím závěr ;).
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
Wheel… 70%
Wheel of Nudity! (4.6 MB)
Jistě každý z vás zná Kolotoč, hru která běží na jedné naší komerční televizi. Wheel of Nudity! jí je dosti podobná, protože zde také máte luštit různé tajenky pomocí toho, že zadáváte písmena, jež jsou ohodnocená podle toho, jakou částku si vytočíte. Můžete si zde vybrat jednu ze tří obtížností (nejlehčí zvládne každý, kdo alespoň trochu ovládá angličtinu) a také vaši fotku, jméno atp. Vašimi protihráči budou spoře oděné dívky, jež mají stejné možnosti jako vy – mohou také hádat a vám tak vyfouknout některou z pěkného množství cen. Jakých? To se dozvíte až když si hru zahrajete a já vám to nebudu prozrazovat, ale věřte, že nejsou jen tak obyčejné. Hrát se dá i s přáteli po síti, což hru posouvá do jiného světla. Grafika celkem ujde, zvuků by však mohlo býti trochu více. Pěkné, zábavné a hratelné.
Všechny hry v této rubrice jsou určeny pouze pro starší 18 let.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z