Attach 84%
Attach (953.3 KB)
Jak překopat klasický arkanoid do erotického vzhledu? Následovně. Místo kuličky odpalujete nadrženého "tarzana", místo kostek trefujete nahé ženy v různých polohách a jako nezničitelné odrážky slouží namakaní rambouši, jež netouží po "tarzanově" společnosti a raději mu dají pár ran do tváře. Činnost, kterou budete se svým patronem konat, je snad každému jasná, tak na co ještě čekáte?
F-Strip… 61%
F-Strip Poker (1.2 MB)
Svlíkající varianty karetních her jsou populární zvláště u mužů. F-Strip Poker není klasický svlíkající poker, tím máme na mysli ten, kde hrajete normální poker a při výhrách odhazuje protivnice své části oblečení. V F-SP hrajete pouze jedno kolo pokeru a za své vyhrané peníze můžete odkrývat části obrázku, na kterém je samozřejmě krásná obnažená žena ve vzrušující poloze...
Frontal… 93%
Frontal Assault (7.3 MB)
Kdo není šílený, je divný a kdo je divný, ten je šílený. Kde by byl dnešní svět bez špetky šílených nápadů? Stal by se monotónním, nezáživným a nudným. Dvojnásobně to platí pro hry. Už dlouho jste nezkoušeli šílený titul s neotřelým nápadem a perfektním zpracováním? Tak právě dnes máte příležitost. Uchopte proto ženská ňadra a spaste svět.
Snap Shot 70%
Snap Shot (1 MB)
Jste vášnivým fotografem, kterému neunikne ani jeden západ slunce, či rozkvétající květinka? Zdali vaše odpověď zní : ano, tak si rozhodně nenechejte ujít dnešní hru s názvem SnapShot, v níž své fotografické dovednosti naplno využijete. Akorát lehce pozměníme objekt zájmu z fauny a flóry na krásné nahé ženy a můžeme začít. Takováto nabídka se přeci neodmítá, tak nezahálejte a čtěte.
KissKill 60%
KissKill (978.9 KB)
Námět hry KissKill se většině normálních lidí bude zdát ztřeštilý, ujetý a perverzní. Vžijete se do role mužského přirození a musíte získat co největší skóre. To získáte sbíráním růžových kondomů, které vám dobijí "munici" a poskytnou ochranu. Pak se musíte vyhýbat zeleným kondomům, jenž je lepší ničit stříkáním, a kříži. Tak jestli vás to neodradilo, můžete pokračovat kliknutím...
TZ-Strip… 50%
TZ-Strip Poker II (966.7 KB)
Svlíkající verze karetních her se množí, jak houby po dešti. TZ-Strip Poker II je pokračování oblíbeného propracovaného svlíkajícího pokeru. Velkým zklamáním se stává označení Shareware. To vám dovolí si poker zahrát jen s první slečnou z pěti. Pokud máte zájem o plnou verzi, předem se rozlučte s 25.00 EURO. Tak jestli máte zájem o tuto ošulenou verzi hry, nikdo vám nebrání...
Bikini… 49%
Bikini Blackjack (954.4 KB)
S hrou Blackjack jsme se na Freehrách setkali mnohokrát. Možná se někomu zdálo, že to je hra bez účelu, spíše pro lidi, kteří si bez rizik chtějí hru nacvičit. Bikini Blackjack je karetní hra, která k monitoru připoutá možná i ty hnidopichy, kterým se počítačové zpracování Blackjacku zdá bezúčelné. Tentokrát si výhrami odkryjete fotečky krasavic v bikinách...
3D Luder 100%
3D Luder (950.3 KB)
Dnes pro vás máme opravdovou specialitu v podobě erotické hry. Zdali chcete okusit kouzlo virtuální soulože, nečekejte ani vteřinu a pusťte se do 3D Luder, jenž vám toto pokušení nabízí. Ukažte tedy jedné z mnoha slečen, co ve vás opravdu je. Dokážete to? To poznáte, jen když kliknete na tuto recenzi.
Voissa… 50%
Voissa Teton II (704.5 KB)
Říká vám něco název Voissa? Pokud jste pravidelným návštěvníkem našehí stránky, jistě vám neunikla pozornosti hra Voissa Striptease. Že jste se při ní náramně bavili? Tak okuste dnešní hru, jež je další ze série Voissa. Tentokráte máte za úkol rozeznat pravé od silikonového poprsí. Takže hurá do toho.
Ballerman 86%
Ballerman (3.9 MB)
Erotických her je stále méně a méně. Jakoby se autorům zdálo toto téma otřepané. Přitom erotické hry jsou mezi hráči podle statistik jednoznačně nejoblíbenější. Pokud jste se tedy již dosyta nabažili skvělé, nedávno vydané hry Erotic Life 2 a zrovna teď prožíváte erotický “absťák“, házíme vám záchranný kruh v podobě dnešní hry.
Sven Zw… 100%
Sven Zwø (7.3 MB)
Německá firma Phenomedia AG je velmi čilá a tak se nedivte, že tu od ní máme horkou novinku, pokračování velmi oblíbené lehce erotické hry Sven Bømwøllen a to hru Sven Zwø. Opět si v roli svůdníka ovcí zařádíte se střeženým stádem. Druhé pokračování však nabízí mnohem lepší grafiku a obsahuje mnohá vylepšení a více kol. Neváhejte a čtěte dále...
B.L.O.W.… 60%
B.L.O.W. Federation (880.6 KB)
Po krátké odmlce tu máme další krátkou animovanou hru s naší starou známou hrdinkou Charlie v hlavní roli. Co to zase dnes tropí, ptáte se? Začala se více starat o své tělo a vedle posilování se dala dokonce na wrestling. Chcete vědět, jak se jí povede a přitom se samozřejmě jako vždy dobře pobavit? Pokud ano, čtěte dále a dozvíte se více.
Who wants… 69%
Who wants to do a millionaire (1.3 MB)
Známý televizní pořad u nás vysílaný pod názvem „Chcete být milionářem?“ asi netřeba nikomu dlouze představovat. Na jeho motivy vznikla tato hra či spíše interaktivní animace. Její hrdinkou je naše známá blondýnka Charlie, která dokáže svými peprnými výroky moderátorovi soutěže pěkně zatopit. Takže máte chuť se dobře pobavit, čtěte dále.
Bikini… 60%
Bikini Blocks (1.9 MB)
Opět tu máme jednu poměrně jednodušší hru, která je určena vyloženě na odreagování. Nejedná se o nic jiného než o starý dobrý Tetris okořeněný o obrázky pěkných slečen, jež se vám postupně podle vaší úspěšnosti ve hře odhalují. Takže jste-li příznivci logických her a krásných žen, čtěte dále, protože hra Bikini Blocks je stvořená pro vás.
Freddy… 83%
Freddy auf Malle (4.2 MB)
O tom, že život svůdce žen není opravdu lehký, se přesvědčíte v této plné hře. Zjistíte, že na každou ženu platí něco jiného, každá má jiné potřeby a požadavky a je jen na vás, jak se jím přizpůsobíte. Někdy se to povede a budete mít úspěch, jindy vás dotyčná odbije a vy se budete muset pokoušet získat srdce jiné krásky.
La bonne… 45%
La bonne paire (517.1 KB)
Jak již lze z názvu této hry poznat, pochází z Francie. Jistě vám není žádným tajemstvím, že Francouzi jsou známi jako milovníci vína, umění a krásných žen, o kterých vlastně bude dnešní hra s názvem La bonne paire. Jedná se totiž o mírně erotické pexeso, v němž bude vaším úkolem odhalovat dvojice stejných ženských ňader. Nic víc, nic míň.
Jiggy… 72%
Jiggy Girls (1.2 MB)
Klasické puzzle znají asi především ti, co si rádi trápí své mozkové závity. Dnes vám přinášíme jednu jeho takovou malou obdobu, i když spíše než o puzzle se jedná o skládačku, v níž bude vaším úkolem poskládat z mnoha dílků tělo některé ze sličných dívek. A dokonce můžete tvořit i své vlastní skládačky, kterými následně můžete zásobovat své přátele.
Erotic… 74%
Erotic Life (2 MB)
Opravdu zajímavou a navíc sexuálně laděnou adventurku jsme pro vás přichystali dnes, a to Erotic life z produkce Lukáše Rasla. Nechcete se vžít do role takového obyčejného mladíka a vyhrát zájezd na Tahiti, kde byste se bavil sváděním místních krásek?
SexyBreak 69%
SexyBreak (7 MB)
Po dlouhé době tu máme opět jeden remake. Jedná se o znovuoživení slavné pálkové hry Arkanoid, ale ta dnešní bude mít trochu netradiční háv – na pozadí se vám totiž budou zobrazovat spoře oděné v 3D grafice počítačově renderované krásky, což se opravdu nevidí každý, takže pokud si chcete zkusit tuto zábavnou hru, čtěte dále.
Watch… 69%
Watch out behind you hunter! (348.2 KB)
Jsou jich plné lesy, většinou bývají nazí a skryti někde v blízkém křoví. Nejhorší, co můžete udělat je, že se k nim otočíte zády a zohnete se. Potom neváhají, vyběhnou a využijí své šance a následky jsou pro vás hrozné – nebudete si moci pěkně dlouhou dobu sednou na zadek. Že stále nevíte, o kom mluvím? Čtěte dále a dozvíte se to.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z