T. Time… 60%
T. Time - sbírejte aristokraty! (6.5 MB)
Do rodiny EGP titulů se dokutálel nový přírůstek jménem T. Time. Kdo za tím stojí? Patrně nejznámější a nejúspěšnější tvůrce Experimental Gameplay, Kyle Gabler. A vezte, že to bude pořádná mela!
Time Still… 80%
Time Still - pohrajte si s časem! (2.6 MB)
Zastavovat si libovolně čas, to by se každému z nás nejednou hodilo. O tom, jak je to důležitá schopnost, ví svoje hrdina freeware hry Time Still. Jen tak se totiž může vypořádat s řadou smrtících laserů, raketometů a jiných vychytaných pastí.
They Need… 60%
They Need To Be Fed - ošemetná gravitace (8.3 MB)
Taky jste si kdysi mysleli, že v Austrálii je všechno vzhůru nohama? Tak to v reálu sice nefunguje, ale v dnes recenzovaném titulu They Need To Be Fed ano. Čekají vás tak gravitační orgie a to za jediným účelem – být sežrán zaživa!
The Gutter… 65%
The Gutter - opojný zážitek (10.8 MB)
Míváte někdy pocit, že váš život postrádá jakýkoli smysl? Pak byste měli vyzkoušet svérázný výtvor s názvem The Gutter. Hned po prvním pohledu na hlavního "hrdinu" se docela jistě budete cítit mnohem, mnohem lépe.
Taca-Taca… 65%
Taca-Taca – 3D stolní fotbálek (26.4 MB)
Foosball, stolní verze kopané odlehčená od skluzů a faulů, se na naše monitory dostane zřídkakdy. A tak je mi ctí, že vám mohu představit ojedinělý titul Taca-Taca, který je samozřejmě zdarma! Takže chopte se tyčí... a to v tom byl čert, aby nějaký ten gól nepadl!
The Yellow… 70%
The Yellow Shape - zručnost s myší (3.2 MB)
Počítačová myš je jednou z nejpoužívanějších věcí našeho každodenního života. Denně s ní po stole urazíme tisíce metrů a nespočetněkrát stiskneme některé její tlačítko. Tak proč si nevyzkoušet, jak se s tímto počítačovým „hlodavcem“ umíme ohánět? A právě s tímto originálním nápadem přichází freeware hra The Yellow Shape.
The Virtual… 85%
The Virtual Contraption: PROSKÁKEJTE SE KRYCHLÍ (1.2 MB)
Také se nestačíte divit, jak mohou být některé jinak jednoduché hry zábavné? Stačí špetka motivace, k tomu pohodlné ovládání a především do posledního puntíku zpracovaný nápad. A nic z toho The Virtual Contraption rozhodně nechybí.
The Moon… 70%
The Moon Hates The Stars: ATMOSFÉRICKÉ A ZÁBAVNÉ (3.4 MB)
Jednoduchost. Minimalismus. Nápad. Tak přesně v duchu těchto slov se nese dnešní navýsost zajímavá a originální hra. Nechte se unášet poklidným tempem, kterému ale v pozdější fázi nebude chybět ani napětí… Zvláštní? Ne, jen se jedná o velice povedený kousek s razítkem Experimental Gameplay!
The Tunnel:… 75%
The Tunnel: BLOUDÍCÍ SVĚTLUŠKA (1.1 MB)
The Tunnel je osvěžující hrou. Nemusíte se kdovíjak soustředit, nemusíte řešit neřešitelné puzzle a ani zachraňovat svět. Stačí jen uhýbat všudypřítomným překážkám v prakticky nekonečném tunelu. A značka? Experimental Gameplay!
The Truth… 75%
The Truth About Game Development: JAKÁ JE PRAVDA? (8.5 MB)
Jaká je pravda o herním vývoji? Vlastně ani nevím, co si o této hře myslet. Popravdě, nevím vůbec nic. The Truth About Game Development je totiž prazvláštní hříčka olepená cedulkou „Experimental Gameplay“, jejíž pointa je skryta pod rouškou pokusů a neotřelého herního konceptu.
Tower… 90%
Tower of Goo UNLIMITED!: BEZ LIMITU! (2.4 MB)
Pamatujete si na Tower of Goo? Na stavění věží do závratné výšin? A vadilo vám také, že jejich možná dosažitelná velikost byla limitovaná? Pokud ano, rozhodně si zahrajte Tower of Goo UNLIMITED! Jak již názve napovídá, nyní budete budovat monumentální stavbu bez jakéhokoliv limitu.
The Crowd:… 69%
The Crowd: NEPOCHOPITELNÉ? (8 MB)
The Crowd není hra v pravém slova smyslu. Nedisponuje příběhem se zápletkou, ani jakýmkoliv úkolem a nečeká vás také žádní cíl. Přesto je tu jeden důvod, proč to opravdu stojí za to vyzkoušet - The Crowd spadá pod projekt Experimental Gameplay.
The Swarm:… 85%
The Swarm: ORIGINÁLNÍ HRA (6.1 MB)
Hra, kterou nyní nabízíme, je natolik zvláštní, až je pozoruhodné, jakou fantazii použili autoři při její tvorbě. Na jazyk se mi tak dere slovo originalita, kterou The Swarm disponuje snad více než kterákoliv jiná hra. To si musíte zahrát!
Tower… 89%
Tower Of Goo: AŽ DO NEBES (2.2 MB)
Jednoduše geniální námět dělá z této hry velice zábavný počin, o nějž se nebudete chtít odtrhnout. Dokážete postavit stabilní věž drásající se do závratných výšin? Zkuste a uvidíte. Jedná se poměrně o nenápadný počin, jenž je do jisté míry výjimečný a čeká právě na vás!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z