Stratus… 50%
Stratus - FPS adventura (3.7 MB)
Že se dá během 48 hodin vytvořit zajímavá adventura z vlastního pohledu, včetně několika miniher, předvedl názorně Rich Edwards, tvůrce dnešní freeware hry. Přesvědčte se, jak se mu to povedlo!
Speedy… 45%
Speedy Crash - rozdrťte asteroidy (6.2 MB)
Jednou provždy se už nemusíme bát asteroidů, jelikož raketka z freeware hry Speedy Crash je drtí jako by nic. Chopte se tedy kniplu a rozdrťte co nejvíc vesmírných kamenů, než vám dojde palivo.
Super… 35%
Super Running Rescue - utíkej, dokud můžeš! (6 MB)
Utíká před rozjetým autem, jež ho chce zabít. Nikdo neví proč, ani on sám. Zhostíte se bezradného panáčka, který má takřka nulové vyhlídky na přežití?
Single… 55%
Single Serving - trochu jiná střílečka (11 MB)
Experimental Gameplay projekt dodává ctěnému hráčstvu velice zajímavé herní počiny. Nejinak tomu bude v dnes recenzovaném titulu, který ukáže, kam až se dá zajít s pojmem střílečka.
Slimes… 60%
Slimes - barevné řádění (1.9 MB)
Bojovali jste již někdy s hordami obrovských koulí různobarevného slizu? Je-li vaše odpověď záporná, rozhodně byste neměli minout dnešní hru a zapojit se do Velké oslizlé války!
Second… 60%
Second Shooter - posbírej je všechny! (7.7 MB)
Jediná raketka v celém vesmíru se musí probojovat skrze nepřátele a posbírat šedesát dva zlaťáků v jedné jediné úrovni. Tak už to v životě prostě chodí. Zažehněte motory, vyrážíme!
Scrollbit… 40%
Scrollbit - fraška? (1.3 MB)
Scrollbit se řadí mezi takzvané sideways-scrolling závodní hry. Jejich hlavní myšlenka vychází z prostého ovládání, které přímo koresponduje s točením kolečka myši. Už jen proto nový počin z Experimental Gameplay, na který vám přinášíme recenzi jako první v ČR, nelze nechat bez povšimnutí.
Stdbits… 90%
Stdbits – hra s vytříbeným vkusem (5.6 MB)
Stdbits je nejnovější přírůstek do rodiny Experimental Gameplay her. Vsází na abstraktní podání, přičemž ne náhodou navazuje na Kokoromi's Gamma 256 z Montrealu. A výsledek? Prazvláštní, ale dechberoucí. Čtěte první českou recenzi jen u nás!
Sonoro… 75%
Sonoro TV: AKČNÍ MALOVÁNÍ (8.5 MB)
Sonoro TV je další z řady ambiciózních počinů EGP. Možná že mě mate paměť, ale hru, ve které zachraňujeme pidižvíky před zlým DJ-jem malováním na obrazovku, jsem ještě neviděl. Prověřte proto své rychlé reflexy a hbitou ruku v dnes nabízeném počinu!
Sperm:… 72%
Sperm: STVOŘTE ŽIVOT (7 MB)
Sperm je vpravdě odlišná hra od všech ostatních. Nejedná se o žádnou erotickou úchylárnu, půjde pouze o procvičení psaní na klávesnici. Přitom všeříkající značka „Experimental Gameplay“ je jistou zárukou kvalit, tudíž určitě ctěte dále!
Skud:… 79%
Skud: PADAJÍCÍ KOULE (1.7 MB)
Poslední dobou mě začínají bavit hry z Experimental Gameplay. Ano, začínají se tam objevovat skutečně kvalitní kousky, mezi něž patří i hra Skud. Na první pohled se sice tváří jako obyčejná plošinovka, ale po bližším prozkoumání…
String… 89%
String Theory: JAKO PAVOUK (1.6 MB)
Pár dnů, možná i týdnů uběhlo od doby, kdy jste zde naposled mohli vidět jakoukoliv hru olepenou cedulkou Experimental Gameplay. A tudíž jsme si řekli, že vám opět po čase jednou přineseme chutnou porci originality v netradičním podání. Už jen proto tedy String Theory rozhodně nepřehlédněte.
Slimy… 80%
Slimy Petes Singles Bar: V ROLI KŘOVÍ (4.8 MB)
Muž a žena potkají se v baru, kde si povídají a povídají. Občas se ale jejich slova nemile zkříží, dojde ke slovní potyčce a potencionální vzájemná láska přijde v niveč. Ve hře Slimy Petes Singles Bar budete dělat jakési křoví, kde se originálním způsobem musíte snažit dostat oba dva k sobě. A značka? Experimental Gameplay!
Super… 79%
Super Tummy Bubble: ORIGINALITA? ANO! (4.4 MB)
Hry pocházející z dílen Experimental Gameplay jsou pokaždé něčím zvláštní, originální, neotřelé, nevídané a mnohdy i naprosto úchvatné. A na rovinu, nejinak tomu bude i u Super Tummy Bubble. Je tohle vůbec normální? A vy jste u toho!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z