Proto… 70%
Proto Shooter - klasika ze staré školy (920 KB)
Shot em up stříleček není nikdy dost. Nebo alespoň podobné heslo se snaží razit vývojáři tohoto dnes už postaršího žánru. A přestože hráči čím dál tím častěji brblají nad stereotypem takových stříleček, stále jich vychází dost. Tu od Experimental Gameplay byste si však neměli nechat uniknout v žádném případě.
Pixelator:… 30%
Pixelator: GRAFIKA HROU? (1.1 MB)
Jste kreativní? Máte chuť vytvořit zajímavý, či přímo originální nápis, obrázek nebo cokoliv podobného? A jsou pro vás přitom grafické nástroje příliš drahé a složité na ovládání? Co s tím? Dnešní dílko z řad Experimental Gameplay by mohlo být odpovědí!
Plusminus:… 80%
Plusminus: AUTOBUS (665.6 KB)
Neuplyne týden, abychom vám nepřinesli hru olepenou cedulkou Experimental Gameplay. Plusminus se přitom řadí mezi nová díla a i tentokrát nešetří nápadem v pojetí i zpracování. Do jaké míry platí pravidlo o vzájemně se přitahujících protikladech? Čtěte dále!
Particle… 69%
Particle Blow: ROZNÁŠENÍ ČÁSTIC (522.2 KB)
Po krátké odmlce přinášíme další z nekonečných her. Dostanete nástroje a vaším jediným cílem bude hrát si. Žádný stres, žádné životy, žádný konec. To zní poměrně dobře, je ale značka Experimental Gameplay zárukou kvality? Zkusme trochu nahlédnout pod obal.
Planetary… 60%
Planetary Propogation: VYTVOŘTE SI VESMÍR (3.5 MB)
Zajímá vás, jak vznikl vesmír? A jak vznikají galaxie, jednotlivé planety a jiné pochybné objekty? Na tuto otázku vám možná alespoň z části odpoví titul vytvořený pod záštitou Experimental gameplay - Planetary Propogation.
Particle… 80%
Particle Suck: PROUD ČÁSTIC (378.9 KB)
Síla magnetického záření nebyla nikdy větší. Chcete si pohrát s proudem částic pomocí něčeho, co bych přirovnal k magnetům? Particle Suck jest dílko nadmíru zábavné, jednoduché a co hlavně – originální. A značka? Přece Experimental Gameplay!
PipePlus:… 69%
PipePlus: POSTAVTE POTRUBÍ (593.9 KB)
Voda teče všemi směry. Jaké to asi je, když instalatér zavádí do bytu vodovodní potrubí? Chtěli byste si zkusit postavit svoje vlastní a poté se podívat, kudy se vlastně proud tekoucí kapaliny vydá? V tom případě rozhodně nepřehlédněte PipePlus!
Pogo Sticker:… 79%
Pogo Sticker: JUMP AND GO! (1 MB)
Pojďte si dnes zaskákat s jedním pajduláčkem po všech různých pestrobarevných levelech s příjemnou hudbou a pěknou stylizovanou grafikou. Skvělá a neotřelá zábava se vším všudy...co víc si člověk může přát?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z