Mayflight… 60%
Mayflight - víla s 10 vteřinami života (6.1 MB)
Mít deset vteřin života, to není zrovna výhra. Naštěstí si ho víla, hlavní hrdinka dnešní hry, může prodloužit pomocí kouzelných hvězdiček. Jak velkou část kouzelného světa stihnete prozkoumat?
Mirage… 80%
Mirage – vzrušující fantasmagorie (108 MB)
Vítr. Je všude kolem nás, uvádí věci do pohybu, někomu dává vytouženou svobodu. Vyzkoušejte si jaké to je – být unášen větrem.
Mr.Boulder:… 30%
Mr.Boulder: KAKTUS A KÁMEN (6.2 MB)
Přestože se Experimental Gameplay může pyšnit výkladní skříní plnou zlatých nezávislých her, tu a tam se najde i výjimka, která by se bez ostychu mohla zařadit mezi pověstné černé ovce. Je však oním milníkem právě Mr.Boulder?
Mondo… 90%
Mondo Medicals: VÝTEČNÝ EXPERIMENT (2.9 MB)
Mondo Medicals není pro běžné hráče, zalíbení si najde pouze u gurmánů. A to gurmánů, kteří dnem i nocí vyhlíží nové hříčky z dílen Experimental Gameplay jen proto, aby se opět královsky pobavili nad nevídanou porcí originality. Podařilo se i tentokrát pokořit hranice všednosti? Čtěte v následující recenzi!
Moo at… 71%
Moo at the Moon: KRÁVA NA MĚSÍCÍ (3.5 MB)
Mnozí z vás se někdy jistě chtěli podívat na Měsíc. Tento výlet by ovšem stál trochu více peněz, než by byl chudý milionář (nebo redaktor) schopen poskytnout. Nicméně domácí zvířátka to mají levnější; kravičky obzvlášť. Nepotřebují totiž žádnou raketu, stačí jim vlastní tělo!
MidiJam:… 70%
MidiJam: KAPELA JAK MÁ BÝT (2.9 MB)
MidiJam není hra v pravém slova smyslu. Jedná se o počin, jenž přehrává skladby ve formátu MID a zobrazuje všechny herní nástroje, které v dané písničce jsou. Pokud chcete vyzkoušet něco netradičního, určitě si právě nabízený počin nenechte ujít.
Musical… 80%
Musical Bubbles: LADNÉ TÓNY (9.5 MB)
Jako malé dítě jsem si rád hrával s duhovými kuličkami. Jejich rozmanité barvy prostě měly své jisté kouzlo, které se očividně snažili začlenit do hry i tvůrci Musical Bubbles. Opět se jedná o počin originální, jenž i nyní spadá pod křídla projektu Experimental Gameplay... Tak na co ještě čekáte?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z