Fungus:… 40%
Fungus: JAKO HOUBA (1.6 MB)
Fungus je další z mnoha počinů veleslavného uskupení originálních a neotřelých her Experimental Gameplay. Co nového nás tedy opět čeká pod sluncem? Jedná se i nyní o trhák bezmezných kvalit, či dílko směšné a nezábavné?
String… 89%
String Theory: JAKO PAVOUK (1.6 MB)
Pár dnů, možná i týdnů uběhlo od doby, kdy jste zde naposled mohli vidět jakoukoliv hru olepenou cedulkou Experimental Gameplay. A tudíž jsme si řekli, že vám opět po čase jednou přineseme chutnou porci originality v netradičním podání. Už jen proto tedy String Theory rozhodně nepřehlédněte.
Instrument… 1%
Instrument Room: INSTRUMENTÁLNÍ BUG (764.9 KB)
Hudba je jen sbírka matematických vzorců, kterým náš mozek z nějakého důvodu rozumí. V Instrument Room budete mít za úkol sestavit pomocí několika nástrojů předem určený tón, který musí být nachlup stejný tomu originálnímu. A značka? Snad netřeba připomínat - Experimental Gameplay...
Extermination… 80%
Extermination Disco Nation!: DISCO (7.2 MB)
Všichni discofilové nechť zbystří své zraky! Experimental Gameplay si na nás zase něco přichystalo a – ano, opět se jedná o hru nevšední, netuctovou a do jisté míry originální. Můžete totiž šlapat po tančících lidech za rytmu disca. Chcete to zkusit? Máte jedinečnou možnost.
Fluids:… 60%
Fluids: KOUŘOVÁ HRA (45.1 KB)
Představte si hmotu – napůl vodu a napůl plyn. Nyní převezměte nad touto sloučeninou kontrolu. Jednoduše ji vytvořte a pak rozfoukejte do všech směrů. Že to neumíte? Ale umíte – s hrou Fluids!
Slimy… 80%
Slimy Petes Singles Bar: V ROLI KŘOVÍ (4.8 MB)
Muž a žena potkají se v baru, kde si povídají a povídají. Občas se ale jejich slova nemile zkříží, dojde ke slovní potyčce a potencionální vzájemná láska přijde v niveč. Ve hře Slimy Petes Singles Bar budete dělat jakési křoví, kde se originálním způsobem musíte snažit dostat oba dva k sobě. A značka? Experimental Gameplay!
Cosmic… 79%
Cosmic Balance: ROVNOVÁHA VESMÍRU (6.5 MB)
Dostat na svoji starost tak důležitou věc, jako rovnováhu dobra a zla ve vesmíru, se nestává každým dnem. Ovšem v Cosmic Balance si můžete vyzkoušet tento nelehký úkol ve vskutku originálním pojetí. A kouzelná slovíčka „Experimental Gameplay“, myslím, již nyní zaručují nevšední zážitek.
Nickys… 85%
Nickys Infuriating Game Of Yoy!:BUBU (544.8 KB)
Prakticky není týdne, kdy bych nezabruslil, byť sebevětší náhodou, na stránky projektu Experimental Gameplay. I teď jsem dostal chuť na něco neobvyklé a opět mohu konstatovat, že pověstný pohár originality přinejmenším z půli naplněn byl!
Grow Em:… 85%
Grow Em: BĚŽTE DO KYTEK! (3.4 MB)
Na zahrádce roste mnoho květin. Jedna je lepší než druhá, každá má jiný květ i lístky a ve velikosti jakoby se vzájemně předháněly. V této navýsost originální hře se zhostíte role zahradníka, jehož úkolem je vypěstovat jednu speciální odrůdu. Dokážete to? Není to nic lehkého.
Particle… 80%
Particle Suck: PROUD ČÁSTIC (378.9 KB)
Síla magnetického záření nebyla nikdy větší. Chcete si pohrát s proudem částic pomocí něčeho, co bych přirovnal k magnetům? Particle Suck jest dílko nadmíru zábavné, jednoduché a co hlavně – originální. A značka? Přece Experimental Gameplay!
Jimmys… 85%
Jimmys Lost His Marbles: MRAMOROVÉ KOULE (1.2 MB)
Jimmy je zvláštní chlapík. Jeho hlava nehýří ani tak nápady, jako spíše barevnými mramorovými kuličkami. V této hře, pocházející z Experimental Gameplay, musíte pospojovat pokaždé tři stejné sousedící koule. Zvládli byste Jimmymu pomoci?
Musical… 80%
Musical Bubbles: LADNÉ TÓNY (9.5 MB)
Jako malé dítě jsem si rád hrával s duhovými kuličkami. Jejich rozmanité barvy prostě měly své jisté kouzlo, které se očividně snažili začlenit do hry i tvůrci Musical Bubbles. Opět se jedná o počin originální, jenž i nyní spadá pod křídla projektu Experimental Gameplay... Tak na co ještě čekáte?
PipePlus:… 69%
PipePlus: POSTAVTE POTRUBÍ (593.9 KB)
Voda teče všemi směry. Jaké to asi je, když instalatér zavádí do bytu vodovodní potrubí? Chtěli byste si zkusit postavit svoje vlastní a poté se podívat, kudy se vlastně proud tekoucí kapaliny vydá? V tom případě rozhodně nepřehlédněte PipePlus!
Wild Wild… 89%
Wild Wild Web: PAVUČINA (3.6 MB)
Ve Wild Wild Web musíte likvidovat spletitou pavučinu za pomoci vystřelovaných barevných kuliček. Zprvu jsem sice nejásal, ale po pár minutách se mi podařilo objevit ono nepopsatelné kouzlo, kterým tato hra disponuje. A že ho není zrovna málo.
Tower… 90%
Tower of Goo UNLIMITED!: BEZ LIMITU! (2.4 MB)
Pamatujete si na Tower of Goo? Na stavění věží do závratné výšin? A vadilo vám také, že jejich možná dosažitelná velikost byla limitovaná? Pokud ano, rozhodně si zahrajte Tower of Goo UNLIMITED! Jak již názve napovídá, nyní budete budovat monumentální stavbu bez jakéhokoliv limitu.
The Crowd:… 69%
The Crowd: NEPOCHOPITELNÉ? (8 MB)
The Crowd není hra v pravém slova smyslu. Nedisponuje příběhem se zápletkou, ani jakýmkoliv úkolem a nečeká vás také žádní cíl. Přesto je tu jeden důvod, proč to opravdu stojí za to vyzkoušet - The Crowd spadá pod projekt Experimental Gameplay.
Gravity… 89%
Gravity Head: ANTIGRAVITACE JE IN (4.1 MB)
Jak získat srdce nějaké krásné slečny? Víte, jak na to? Já ano – stačí vzít spousty růži a pomalu je do ni zapíchávat. Pěkně jednu za druhou. Ona vám za to naoplátku hodí krásný polštářek ve tvaru srdce s nápisem „I love You“. No není to romantické?
Aurora… 88%
Aurora Borealis: KOUZELNÁ AURA (8.9 MB)
Chyběla vám nějaká návyková záležitost? V tom případě zbystřete své zraky, neboť Aurora Borealis je jako hra stvořená pro všechny ty, kteří již dlouhou dobu postrádají kvalitní dílko schopné hráče chytnout a nepustit.
Disco… 60%
Disco hit my Keyboard: HBITÉ PRSTY (6 MB)
Zvládli byste uhodit do dané klávesy v určitém časovém úseku? A co takhle do dvou po sobě? Nebo hned třech či čtyřech? A i do pěti, deseti, dvaceti, padesátce ne-li přímo do více jak sta kláves? Zkuste si Disco hit my Keyboard!
On a Rainy… 88%
On a Rainy Day: STROM Z RUKOU (8.2 MB)
Nyní zbystřete své zraky. Přichází další vskutku neotřelé, nápadité, zajímavé a ne-li přímo originální dílko určené do soutěže Experimental Gameplay! On a Rainy Day je hra, ve které musíte umožnit proplout papírovým loďkám na vodě za pomoci jakéhosi prazvláštního stromu, jenž je stvořen zčistajasna pouze z rukou!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z