In The… 50%
In The Stream - v divoké řece (1.4 MB)
Český film o vodácích zná téměř každý. Ale českou hru o vodních nadšencích uhodne opravdu jen málokdo. Jednou takovou – a možná i jedinou – je In The Stream. Ve vratkém kajaku se pustíte do rozbouřených peřejí a jediným přítelem bude vaše věrné pádlo.
Immortal… 80%
Immortal Defense: NEPOPSATELNÝ ZÁŽITEK (17.2 MB)
Nejlepší obranou je útok, a jakoby si právě vyřčené přísloví vzal k srdci další nový titul olepený cedulkou Experimental Gameplay. Immortal Defense je ve své podstatě neviňátkem a snoubí naprosto jednoduchý vzhled s překvapující sofistikovaností v herním systému. Nikdy nevíte, co vás ještě překvapí.
Impish… 75%
Impish Cupid: AMOR (10.4 MB)
Na světě je mnoho lidí, kteří mívají neštěstí v lásce. U nás v redakci k nim patříme, a tak jsme se rozhodli předvést vám hru Impish Cupid. Její cíl je více než stědrý – v roli Amora musíte dávat dohromady párečky lidí. Experimental Gameplay...
Isotope… 50%
Isotope 2: IZOTOPY (1.6 MB)
Pojďte si hrát „jen tak“. Isotope 2 je projekt vzniklý pod záštitou Experimental Gameplay Studio a opět se snaží o pokoření hranic originality světa her. Do jaké míry se mu to daří? Podívejte se sami, uvidíte.
Instrument… 1%
Instrument Room: INSTRUMENTÁLNÍ BUG (764.9 KB)
Hudba je jen sbírka matematických vzorců, kterým náš mozek z nějakého důvodu rozumí. V Instrument Room budete mít za úkol sestavit pomocí několika nástrojů předem určený tón, který musí být nachlup stejný tomu originálnímu. A značka? Snad netřeba připomínat - Experimental Gameplay...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z