Gauge… 55%
Gauge - znovuhratelnost na kvadrát (5.6 MB)
Pakliže máte rádi výzvy, bude dnešní freeware hra Gauge něco pro vás. Díky zajímavému systému bodování máte totiž příležitost ukázat ostatním, že hráči z České republiky jsou nejlepší na světě!
Glaucoma… 65%
Glaucoma - pozor na pobláznění! (2.9 MB)
Glaucoma je další z "nekonečných" her. U některých jedinců možná bude vyvolávat trošku psychodelické pocity, jiným se jen bude točit hlava. Překonejte to a podělte se s námi o váš nejlepší výsledek!
Gplus… 80%
Gplus – kdo vydrží nejdéle? (7.1 MB)
Co by měla nabízet správná freeware hra? Zábavu, to samozřejmě. Měla by také hráče motivovat, a pevně ho držet před monitorem a jen tak nepustit. Zapomenout by se nemělo ani na kvalitní vizuální zpracování, což je základ úspěchu. A právě dnes recenzovaný titul Gplus všechny tyto požadavky splňuje.
Gravity… 80%
Gravity Warz: GRAVITAČNÍ ŠÍLENOST (479.2 KB)
Gravitace, jakožto zakřivení prostoru, umí natropit pořádnou neplechu. A že si s ní není radno hrát, o tom se přesvědčíte právě v novotině pod záštitou vývojářského projektu Experimental Gameplay. V Gravity Warz totiž musíte využít její síly, které ovšem skrývají nemalé nebezpečí.
Grow Em:… 85%
Grow Em: BĚŽTE DO KYTEK! (3.4 MB)
Na zahrádce roste mnoho květin. Jedna je lepší než druhá, každá má jiný květ i lístky a ve velikosti jakoby se vzájemně předháněly. V této navýsost originální hře se zhostíte role zahradníka, jehož úkolem je vypěstovat jednu speciální odrůdu. Dokážete to? Není to nic lehkého.
Gravity… 89%
Gravity Head: ANTIGRAVITACE JE IN (4.1 MB)
Jak získat srdce nějaké krásné slečny? Víte, jak na to? Já ano – stačí vzít spousty růži a pomalu je do ni zapíchávat. Pěkně jednu za druhou. Ona vám za to naoplátku hodí krásný polštářek ve tvaru srdce s nápisem „I love You“. No není to romantické?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z