Big Vine:… 70%
Big Vine: ROSTE JAKO Z VODY (2.4 MB)
Jeden ze členů týmu Experimental Gameplay vytvořil něco, co se sice nedá nazvat hrou v pravém slova smyslu, nicméně po jejím spuštění mne natolik zaujala, že mi nedalo, abych o Big Vine přesto nic nenapsal. Nechtěli byste si zkusit, jaké to je, když můžete přikazovat stromu, kudy a jak poroste?
Super… 79%
Super Tummy Bubble: ORIGINALITA? ANO! (4.4 MB)
Hry pocházející z dílen Experimental Gameplay jsou pokaždé něčím zvláštní, originální, neotřelé, nevídané a mnohdy i naprosto úchvatné. A na rovinu, nejinak tomu bude i u Super Tummy Bubble. Je tohle vůbec normální? A vy jste u toho!
Nexus:… 79%
Nexus: ORIGINALITA JE HOLT ORIGINALITA (6.2 MB)
Hry od Experimental Gameplay snad není třeba nijak přestavovat. Cokoliv z jejich dílen vyšlo, pokaždé se jednalo o nevídaný a hlavně originální titul. Jak je na tom jejich další, právě recenzovaná hra? Kam až sahají hranice originality?
Riff:… 79%
Riff: GEOMETRIE JE VĚDA (6.8 MB)
Logické hry nejsou nudné. Ne a ne a ne. Pokud tomu nevěříte, zahrajte si Riff. A jestli mi někdo do očí jednou řekne, že hraní logických titulů je nuda, už s ním nikdy, ale opravdu nikdy nepromluvím!
The Swarm:… 85%
The Swarm: ORIGINÁLNÍ HRA (6.1 MB)
Hra, kterou nyní nabízíme, je natolik zvláštní, až je pozoruhodné, jakou fantazii použili autoři při její tvorbě. Na jazyk se mi tak dere slovo originalita, kterou The Swarm disponuje snad více než kterákoliv jiná hra. To si musíte zahrát!
Pogo Sticker:… 79%
Pogo Sticker: JUMP AND GO! (1 MB)
Pojďte si dnes zaskákat s jedním pajduláčkem po všech různých pestrobarevných levelech s příjemnou hudbou a pěknou stylizovanou grafikou. Skvělá a neotřelá zábava se vším všudy...co víc si člověk může přát?
Darwin… 76%
Darwin Hill: VYTVOŘTE SI RASU (4.7 MB)
Chcete mít pod svojí krutovládou vlastní malou populaci, která se mezi sebou množí, poté rostou a stárnou, až nakonec zemřou přirozenou smrtí? Tedy pokud jim to neulehčíte a život jim nezkrátíte sami. Pojďme se tedy spolu podívat na tuhle exemplární hru, je opravdu zajímavá…
Tower… 89%
Tower Of Goo: AŽ DO NEBES (2.2 MB)
Jednoduše geniální námět dělá z této hry velice zábavný počin, o nějž se nebudete chtít odtrhnout. Dokážete postavit stabilní věž drásající se do závratných výšin? Zkuste a uvidíte. Jedná se poměrně o nenápadný počin, jenž je do jisté míry výjimečný a čeká právě na vás!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z