10 Second… 65%
10 Second War - válka netradičně (2 MB)
Hra, která se odehrává pouze v několika vteřinách? Ano! Titul 10 Seconds War nabízí účast mezi členy speciální jednotky v operacích, kdy na eliminaci všech nepřátel máte oněch zatraceně krátkých deset sekund!
T. Time… 60%
T. Time - sbírejte aristokraty! (6.5 MB)
Do rodiny EGP titulů se dokutálel nový přírůstek jménem T. Time. Kdo za tím stojí? Patrně nejznámější a nejúspěšnější tvůrce Experimental Gameplay, Kyle Gabler. A vezte, že to bude pořádná mela!
Run Jesus… 97%
Run Jesus Run - Ježíšův život v 10 sekundách! (2.5 MB)
Tak tohle jsme tu už dlouho neměli! Prožijte život Ježíše Krista v nesmírně originálním, jedním slovem geniálním titulu. To vše pouze v deseti sekundách!
Time Still… 80%
Time Still - pohrajte si s časem! (2.6 MB)
Zastavovat si libovolně čas, to by se každému z nás nejednou hodilo. O tom, jak je to důležitá schopnost, ví svoje hrdina freeware hry Time Still. Jen tak se totiž může vypořádat s řadou smrtících laserů, raketometů a jiných vychytaných pastí.
They Need… 60%
They Need To Be Fed - ošemetná gravitace (8.3 MB)
Taky jste si kdysi mysleli, že v Austrálii je všechno vzhůru nohama? Tak to v reálu sice nefunguje, ale v dnes recenzovaném titulu They Need To Be Fed ano. Čekají vás tak gravitační orgie a to za jediným účelem – být sežrán zaživa!
Blind… 20%
Blind Redux - jaké je to být slepý? (2.1 MB)
Být slepý je opravdu těžké, o čemž se každý může snadno přesvědčit, když se pokusí dojít se zavřenýma očima třeba jen na záchod. Hra Blind Redux přichází s ojedinělým konceptem, kdy překážky nevidíte a musíte spoléhat na ostatní smysly.
Color… 50%
Color Ride! - duhová jízda (5.5 MB)
Je vám špatně při jízdě v autě nebo autobuse? Ano? Tak to Color Ride! rozhodně není hra pro vás. Bez kinedrylu tady nedáte ani ránu. Ale pokud si tuto spanilou jízdu chcete vyzkoušet, tak prosím. A blinkací pytlíky si vezměte s sebou!
rComplex… 75%
rComplex - utíkej, dokud můžeš (47 MB)
Utíkat před temnotou, před osudnou pravdou. Takový příběh svazuje nejnovější titul, zapadající do experimentálních hříček, které mnohdy překvapí svou jedinečností a originálním nápadem.
Single… 55%
Single Serving - trochu jiná střílečka (11 MB)
Experimental Gameplay projekt dodává ctěnému hráčstvu velice zajímavé herní počiny. Nejinak tomu bude v dnes recenzovaném titulu, který ukáže, kam až se dá zajít s pojmem střílečka.
Slimes… 60%
Slimes - barevné řádění (1.9 MB)
Bojovali jste již někdy s hordami obrovských koulí různobarevného slizu? Je-li vaše odpověď záporná, rozhodně byste neměli minout dnešní hru a zapojit se do Velké oslizlé války!
Why -… 75%
Why - černobílé mystérium (43.5 MB)
Why by se jen stěží dalo nazvat hrou. To ale ani zdaleka neznamená, že by nemělo jít o zajímavé či zábavné dílo. Právě naopak - milovníci experimentálních výtvorů budou určitě více než nadšeni!
Obssesive… 40%
Obssesive Nuclear Testing Disorder - jádro ve vesmíru (6.2 MB)
Dokážete si představit, jak by asi měla vypadat experimentální střílečka bez experimentů? Ani my ne. Díky projektu Experimental Gameplay si však teď všichni můžeme doplnit vzdělání na jednom z takových výtvorů, jehož jméno zní vskutku poutavě.
Second… 60%
Second Shooter - posbírej je všechny! (7.7 MB)
Jediná raketka v celém vesmíru se musí probojovat skrze nepřátele a posbírat šedesát dva zlaťáků v jedné jediné úrovni. Tak už to v životě prostě chodí. Zažehněte motory, vyrážíme!
The Gutter… 65%
The Gutter - opojný zážitek (10.8 MB)
Míváte někdy pocit, že váš život postrádá jakýkoli smysl? Pak byste měli vyzkoušet svérázný výtvor s názvem The Gutter. Hned po prvním pohledu na hlavního "hrdinu" se docela jistě budete cítit mnohem, mnohem lépe.
Proto… 70%
Proto Shooter - klasika ze staré školy (920 KB)
Shot em up stříleček není nikdy dost. Nebo alespoň podobné heslo se snaží razit vývojáři tohoto dnes už postaršího žánru. A přestože hráči čím dál tím častěji brblají nad stereotypem takových stříleček, stále jich vychází dost. Tu od Experimental Gameplay byste si však neměli nechat uniknout v žádném případě.
Bunny… 30%
Bunny Blaster - zastřelte si svého králíčka (4.9 MB)
Střílejte králíčky! Jděte do nich, pistolí, samopalem, bombou, zkrátka čímkoli, jen když se vám jich podaří zasáhnout co nejvíce! Čím více králíků střelíte, tím více se jich totiž narodí. Nonsens? Ale kdeže, to je jen nová hra od projektu Experimental Gameplay!
4 Minutes… 45%
4 Minutes and 33 Seconds of Uniqueness – novodobá výzva (360 KB)
Staňte se na 4 minuty a 33 sekund jedinečnými. Nebude to ovšem jen tak jednoduché. To hlavní, co k vítězství budete potřebovat, je štěstí, náhoda či chcete-li osud. Méně úspěšným poté pomůže především pevná vůle.
Cacodemon… 65%
Cacodemon's Barbecue Party in Hell - pekelné grilování (5.2 MB)
Vařit příšerám v pekle není žádný med. Jsou to totiž velmi vybíraví strávníci, nespokojí se jen tak s nějakým jídlem a potřebují něco extra. Například malá nevinná koťátka. Ale někdo jim ty koťátka musí upéct. Dokážete to?
Taca-Taca… 65%
Taca-Taca – 3D stolní fotbálek (26.4 MB)
Foosball, stolní verze kopané odlehčená od skluzů a faulů, se na naše monitory dostane zřídkakdy. A tak je mi ctí, že vám mohu představit ojedinělý titul Taca-Taca, který je samozřejmě zdarma! Takže chopte se tyčí... a to v tom byl čert, aby nějaký ten gól nepadl!
Gplus… 80%
Gplus – kdo vydrží nejdéle? (7.1 MB)
Co by měla nabízet správná freeware hra? Zábavu, to samozřejmě. Měla by také hráče motivovat, a pevně ho držet před monitorem a jen tak nepustit. Zapomenout by se nemělo ani na kvalitní vizuální zpracování, což je základ úspěchu. A právě dnes recenzovaný titul Gplus všechny tyto požadavky splňuje.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z