Demonica… 65%
Demonica - surrealický experiment (7 MB)
Jak může dopadnou experimentální počin, kdy je hra postavena prakticky jen na atmosféře? Vše ostatní hraje takzvané druhé housle. To vše s odkazem na motivy děl Edgara Allana Poe.
Daydreaming… 70%
Daydreaming in the Oval Office: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (3.6 MB)
Občas si přihne každý, ale nic by se nemělo přehánět. Jakožto prezident George Bush tuhle sedíte ve své kanceláři, když se náhle nad vaší hlavou objeví imaginární důkazy o Iráckých zbraních. A jediným způsobem, jak se k nim dostat, je běhat ze strany na stranu a házet volejbalovým míčem. Povězte – je tohle normální? S Experimental Gameplay ano!
Disco… 60%
Disco hit my Keyboard: HBITÉ PRSTY (6 MB)
Zvládli byste uhodit do dané klávesy v určitém časovém úseku? A co takhle do dvou po sobě? Nebo hned třech či čtyřech? A i do pěti, deseti, dvaceti, padesátce ne-li přímo do více jak sta kláves? Zkuste si Disco hit my Keyboard!
Darwin… 76%
Darwin Hill: VYTVOŘTE SI RASU (4.7 MB)
Chcete mít pod svojí krutovládou vlastní malou populaci, která se mezi sebou množí, poté rostou a stárnou, až nakonec zemřou přirozenou smrtí? Tedy pokud jim to neulehčíte a život jim nezkrátíte sami. Pojďme se tedy spolu podívat na tuhle exemplární hru, je opravdu zajímavá…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z