Camelon… 75%
Camelon - kočičí hlava s deštníkem (504 KB)
Prostředí, se kterým se dá libovolně otáčet o 360°, kočičí hlava s deštníkem a spousta nástrah, to zní jako dobrá bláznovina. Ale ono se to i dobře hraje! Vyzkoušejte titul Camelon a spoustu jeho levelů plných nebezpečí.
Cut &… 60%
Cut & Paste - Ctrl+X v praxi (36.1 MB)
Kéž by to v našem světě bylo tak jednoduché, že bychom nepotřebné předměty mohli jedním kliknutím odstranit a druhým vložit na jiné místo. Alespoň, že to funguje ve hře Cut & Paste, což si můžete snadno vyzkoušet.
Cave of… 55%
Cave of No Return - jeskyně bez návratu (3.2 MB)
Když malá dívčina vejde do tajemné jeskyně, nevšimne si cedule s nápisem "Jeskyně, z níž není návratu". Co myslíte, dá se z ní dostat, nebo tam zhyne hlavní hrdinka navěky?
Cut It… 85%
Cut It - koukej stříhat (6 MB)
Dlouho jsme tu neměli opravdu kvalitně vybarvený logický titul, jehož koncept jsme na obrazovce neviděli aspoň stokrát. Dnešek je ovšem výjimkou! Pojďte si s námi zastříhat.
Color… 50%
Color Ride! - duhová jízda (5.5 MB)
Je vám špatně při jízdě v autě nebo autobuse? Ano? Tak to Color Ride! rozhodně není hra pro vás. Bez kinedrylu tady nedáte ani ránu. Ale pokud si tuto spanilou jízdu chcete vyzkoušet, tak prosím. A blinkací pytlíky si vezměte s sebou!
Cacodemon… 65%
Cacodemon's Barbecue Party in Hell - pekelné grilování (5.2 MB)
Vařit příšerám v pekle není žádný med. Jsou to totiž velmi vybíraví strávníci, nespokojí se jen tak s nějakým jídlem a potřebují něco extra. Například malá nevinná koťátka. Ale někdo jim ty koťátka musí upéct. Dokážete to?
Caps Lock… 40%
Caps Lock Game - EGP had! (700 KB)
Pokud máte rádi EGP-počiny a hry jako Snake či Pac-Man patří mezi vaše oblíbené, měli byste zbystřit. Caps Lock Game je totiž kombinací obou těchto věcí a nutno říci, že nápad zkombinovat je nebyl z nejhorších. Kolik zábavy se schovává pod jednoduše vypadající pokličkou?
Core Runner:… 50%
Core Runner: ORIGINALITA PŘEDEVŠÍM (1.9 MB)
Nepochybuji o tom, že jste se již někdy setkali se zvláštní, jinou, zkrátka originální freeware hrou. Ta dnešní přináší invence téměř až nad hlavu. Ovšem ne vždy se tento přístup vyplatí a někdy utrpí právě to nejdůležitější - hratelnost. Je to případ Core Runneru? Na nový přírůstek do rodiny Experimental Gameplay naleznete odpověď v následující recenzi.
CellStream:… 65%
CellStream: BYLA JEDNOU JEDNA BUŇKA (1.2 MB)
Her s netradiční tématikou je poslední dobou velmi mnoho. Některé vynikají právě díky svému nápadu, jiné naopak vlastní nápaditost sráží k zemi. Kterým případem je hra CellStream? To se můžete dočíst v naší recenzi!
Cell Defender:… 55%
Cell Defender: STŘÍLEČKA JINAK (864 KB)
Experimental Gameplay se poslední dobou opravdu daří. Dnešní hra je toho zářným příkladem. Jednoduchý koncept a překvapivá porce hratelnosti – to je v kostce Cell Defender. Střílečka, ve které se střílí bez vašeho přičinění. Pojďme se podívat, jak to celé dopadlo.
Crayon… 90%
Crayon Physics: JDE SE KRESLIT! (6 MB)
Crayon Physics se nese na vlně trendu posledních let. Kombinuje fyzikální hrátky objektů s dvojrozměrnou stylovou grafikou, která titulu dodává nevídaný šmrnc a atmosféru. A pod jakou že záštitou projekt vyšel? No přece pod Experimental Gameplay!
Cosmic… 79%
Cosmic Balance: ROVNOVÁHA VESMÍRU (6.5 MB)
Dostat na svoji starost tak důležitou věc, jako rovnováhu dobra a zla ve vesmíru, se nestává každým dnem. Ovšem v Cosmic Balance si můžete vyzkoušet tento nelehký úkol ve vskutku originálním pojetí. A kouzelná slovíčka „Experimental Gameplay“, myslím, již nyní zaručují nevšední zážitek.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z