Braindead… 70%
Braindead - princ bez mozku (4 MB)
Bylo nebylo, v jednom království se narodil princ, kterému chyběl... mozek! A bez něj byl odkázán jen na vás - pomozte mu vyhnout se nebezpečným nástrahám a nezemřít krutou smrtí.
Blind… 20%
Blind Redux - jaké je to být slepý? (2.1 MB)
Být slepý je opravdu těžké, o čemž se každý může snadno přesvědčit, když se pokusí dojít se zavřenýma očima třeba jen na záchod. Hra Blind Redux přichází s ojedinělým konceptem, kdy překážky nevidíte a musíte spoléhat na ostatní smysly.
Bunny… 30%
Bunny Blaster - zastřelte si svého králíčka (4.9 MB)
Střílejte králíčky! Jděte do nich, pistolí, samopalem, bombou, zkrátka čímkoli, jen když se vám jich podaří zasáhnout co nejvíce! Čím více králíků střelíte, tím více se jich totiž narodí. Nonsens? Ale kdeže, to je jen nová hra od projektu Experimental Gameplay!
Bubble… 45%
Bubble War - válka bublin (601 KB)
Bubliny se pomátly a myslí si, že jsou zápasníky sumo! Odstrkují se, navzájem si uhýbají a snaží se, aby to byly právě ony, kdo vyhrají. A vám nezbývá nic jiného, než se vžít do role navigátora jedné z nich a pomoct jí přechytračit protivníka.
Boostcraft:… 60%
Boostcraft: ŘETĚZOVÁ REAKCE (511 KB)
48 hodin. Nenechte se zmást, to není název nového seriálu, nýbrž doba, za kterou byla vytvořena a otestována hra Boostcraft! A můžeme jedině smeknout, protože to není na kvalitě vůbec znát a autor z neskutečně krátké doby vyždímal maximum. Experimental Gameplay zase válí.
Boing:… 65%
Boing: ZAPINKEJTE SI! (1.3 MB)
Boing je jednoduchá a na myšlení nenáročná hra, u které se určitě dobře odreagujete a možná i zabijete trochu času. Máte-li proto chuť si na chvíli odpočinout, jen s chutí do toho!
Binladens… 20%
Binladens bodyguard: OCHRAŇTE LÁDINA! (10.3 MB)
Zajímáte se o dnes již nepříliš aktuální téma hon na Usálamu? V tom případě by vás mohla nadchnout dnešní gameska Binladens bodyguard, v níž musíte ochránit samotného Ladina. Jeho bezpečí totiž závisí pouze na vašem umu!
Big Vine:… 70%
Big Vine: ROSTE JAKO Z VODY (2.4 MB)
Jeden ze členů týmu Experimental Gameplay vytvořil něco, co se sice nedá nazvat hrou v pravém slova smyslu, nicméně po jejím spuštění mne natolik zaujala, že mi nedalo, abych o Big Vine přesto nic nenapsal. Nechtěli byste si zkusit, jaké to je, když můžete přikazovat stromu, kudy a jak poroste?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z