Fragmentation… 65%
Fragmentation - útěk před zkázou (10.7 MB)
Nacházíte se v tunelu, v němž se podlaha bortí za vašimi zády. Všude samé překážky, které musíte podlézt, přeskočit, či překonat pomocí změny gravitace. Jak daleko se dostanete?
Braindead… 70%
Braindead - princ bez mozku (4 MB)
Bylo nebylo, v jednom království se narodil princ, kterému chyběl... mozek! A bez něj byl odkázán jen na vás - pomozte mu vyhnout se nebezpečným nástrahám a nezemřít krutou smrtí.
Gauge… 55%
Gauge - znovuhratelnost na kvadrát (5.6 MB)
Pakliže máte rádi výzvy, bude dnešní freeware hra Gauge něco pro vás. Díky zajímavému systému bodování máte totiž příležitost ukázat ostatním, že hráči z České republiky jsou nejlepší na světě!
Stratus… 50%
Stratus - FPS adventura (3.7 MB)
Že se dá během 48 hodin vytvořit zajímavá adventura z vlastního pohledu, včetně několika miniher, předvedl názorně Rich Edwards, tvůrce dnešní freeware hry. Přesvědčte se, jak se mu to povedlo!
YYYYYY… 50%
YYYYYY - hardcore titul (653 KB)
Fanoušci indie her si jistě vzpomenou na povedený titul vvvvvv. Ten se dnes dočkal freeware předělávky s trefným názvem YYYYYY, v němž se též utkáte s nástrahami okolí jen za pomoci důvtipu a obracení gravitace.
Neuculi… 65%
Neuculi - souboj atomů (7.6 MB)
Jsou malé a volným okem nepostřehnutelné - a přece jsou všude kolem nás. Mluvím teď o atomech. Ty z freeware hry Neuculi mezi sebou bojují a ne zrovna férově. A na vás bude porazit přesilu.
Leaps… 65%
Leaps - skákání zadkem napřed (18.2 MB)
Vítáme vás u nejnebezpečnějšího běhu na světě! Po cestě na vás čeká nespočet nepřátel, propastí a nástrah. Dokážete z toho vyváznout živí a zdraví?
Camelon… 75%
Camelon - kočičí hlava s deštníkem (504 KB)
Prostředí, se kterým se dá libovolně otáčet o 360°, kočičí hlava s deštníkem a spousta nástrah, to zní jako dobrá bláznovina. Ale ono se to i dobře hraje! Vyzkoušejte titul Camelon a spoustu jeho levelů plných nebezpečí.
Cut &… 60%
Cut & Paste - Ctrl+X v praxi (36.1 MB)
Kéž by to v našem světě bylo tak jednoduché, že bychom nepotřebné předměty mohli jedním kliknutím odstranit a druhým vložit na jiné místo. Alespoň, že to funguje ve hře Cut & Paste, což si můžete snadno vyzkoušet.
Cave of… 55%
Cave of No Return - jeskyně bez návratu (3.2 MB)
Když malá dívčina vejde do tajemné jeskyně, nevšimne si cedule s nápisem "Jeskyně, z níž není návratu". Co myslíte, dá se z ní dostat, nebo tam zhyne hlavní hrdinka navěky?
Speedy… 45%
Speedy Crash - rozdrťte asteroidy (6.2 MB)
Jednou provždy se už nemusíme bát asteroidů, jelikož raketka z freeware hry Speedy Crash je drtí jako by nic. Chopte se tedy kniplu a rozdrťte co nejvíc vesmírných kamenů, než vám dojde palivo.
Glaucoma… 65%
Glaucoma - pozor na pobláznění! (2.9 MB)
Glaucoma je další z "nekonečných" her. U některých jedinců možná bude vyvolávat trošku psychodelické pocity, jiným se jen bude točit hlava. Překonejte to a podělte se s námi o váš nejlepší výsledek!
Mayflight… 60%
Mayflight - víla s 10 vteřinami života (6.1 MB)
Mít deset vteřin života, to není zrovna výhra. Naštěstí si ho víla, hlavní hrdinka dnešní hry, může prodloužit pomocí kouzelných hvězdiček. Jak velkou část kouzelného světa stihnete prozkoumat?
Demonica… 65%
Demonica - surrealický experiment (7 MB)
Jak může dopadnou experimentální počin, kdy je hra postavena prakticky jen na atmosféře? Vše ostatní hraje takzvané druhé housle. To vše s odkazem na motivy děl Edgara Allana Poe.
Jirosum… 80%
Jirosum - počítej do deseti (5 MB)
Rádi počítáte a holdujete střílečkám? Máte rádi zlomky? Matematika vám není cizí, ale potřebujete se trochu odreagovat ? Titul Jirosum dozajista ukojí vaše touhy!
Every… 80%
Every Day the Same Dream - změna je život (3.8 MB)
Přijde vám váš život příliš rutinní? Chtěli byste změnit zažité stereotypy? Titul Every Day The Same Dream vám v tom může pomoct. Netradiční pracovní den může začít.
Cut It… 85%
Cut It - koukej stříhat (6 MB)
Dlouho jsme tu neměli opravdu kvalitně vybarvený logický titul, jehož koncept jsme na obrazovce neviděli aspoň stokrát. Dnešek je ovšem výjimkou! Pojďte si s námi zastříhat.
Super… 35%
Super Running Rescue - utíkej, dokud můžeš! (6 MB)
Utíká před rozjetým autem, jež ho chce zabít. Nikdo neví proč, ani on sám. Zhostíte se bezradného panáčka, který má takřka nulové vyhlídky na přežití?
Mirage… 80%
Mirage – vzrušující fantasmagorie (108 MB)
Vítr. Je všude kolem nás, uvádí věci do pohybu, někomu dává vytouženou svobodu. Vyzkoušejte si jaké to je – být unášen větrem.
Remaddening… 70%
Remaddening - kdo uteče, vyhraje! (9.5 MB)
Laserová stěna za zadkem, spousta bodáků před vámi, tak kudy kam? To je vlastně jedno - hlavně se nezastavovat, jinak to neskončí dobře. Kolik vteřin vydržíte v drsném světě freeware hry Remaddening právě vy?
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z