Roll´m… 80%
Roll´m UP: POŘÁDNÝ PINBALL (4.1 MB)
Série her s pivním námětem obsahuje i stylové dílo Roll´m Up. Zpracováních pinballu již bylo tolik, že další prakticky nemají čím zaujmout, ne však v případě této hry. Mnoho pastí i úkolů, dobrá grafika i hudba jsou jedny z mála předností recenzovaného titulu. Pojďte si s námi zahrát!
RLW Recharged 80%
RLW Recharged (10.5 MB)
Znovu k nám přichází geniálně inovativní arkanoid Ricochet Lost Worlds. Tentokráte si budete moct zkusit pohotovost svých reflexů ve spoustě nových a originálních levelů. Vraťte se do výborně graficky zpracovaného prostředí a pokochejte se „techno“ hudbou.
Rapid… 75%
Rapid Fire DX (8.4 MB)
Líbí se vám létání v kosmických lodích a střílení do min? Už v temných čase automatovek se něco takového hrálo a teď to je tady zas oblečeno do nového a vkusného kabátu. Představuji vám další z řady remaků klasických arkád, tentokrát férově zpracovaného.
Ricochet… 90%
Ricochet Lost Worlds (13.6 MB)
Divný název, že? Nehledejte za tím složitosti, je to sice neobvyklý a propracovaný, ale arkanoid. Základ se nám nemění, jen se oblékl do zajímavého kabátu: velmi pěkná grafika, originální bonusy a zábavné a pohyblivé levely. Nahlédněte.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z