Marvel… 90%
Marvel Super Heroes: KOMIKSOVÉ SOUBOJE (172 MB)
Říká vám něco Spider-Man, Hulk či Iron-Man? Jistěže, a komu by ne! Tito a spousta dalších hrdinů z marveloských komiksů se sešli v dnes recenzovaném remaku klasické automatové rubačky. Vyberte si jednoho a pusťte se do boje!
Mobile… 33%
Mobile Snake: CESTOU NECESTOU (2.6 MB)
Víte, na čem všem se dá zahrát Snake? Počínaje mobilními telefony, různými přenosnými herními zařízeními a konče počítači. Dnes vám přinášíme jeho další variaci, chcete-li se tedy dozvědět více, čtěte dále.
Moorhuhn… 75%
Moorhuhn Pinball (6 MB)
Když se řekne Moorhuhn, většina lidí si vybaví hejno poletujících slepic a kurzor v podobě neúprosného zaměřovače. Posléze pak podotknou, že existují i další vynikající tituly s tématikou slepiček, ale první byla přeci klasika. Dnes se podíváme na zoubek hře, která spadá do kategorie - „Slepičí modifikace slavných her“.
Magic… 85%
Magic Ball 2 (7.8 MB)
Chcete si zahrát opravdu nádherně vypadající arkanoid? Chybí vám také ve hrách podobného ražení nějaké ty inovace? Pak neváhejte a stahujte, protože tenhle klenot nabízí jak skvělou hratelnost tak i geniální 3D grafiku a opravdu okouzlující zvuky. Ale je to všechno tak skvělé?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z