Heliumball… 40%
Heliumball - arkanoid pro dva (4 MB)
Heliumball je arkanoid českých autorů z Helium games s jednoduchým zpracováním, jednoduchou nabídkou funkcí a schopností zabavit až dva hráče zároveň. Pojďťe se na něj podívat hezky zblízka!
Hadleys… 20%
Hadleys hope pinball: VETŘELCŮV PINBALL (2 MB)
Určitě už jste někdy hráli alespoň nějaký pinball. Variací na tento typ hry již spatřilo světlo světa nespočetné množství. Nám se dostal pod ruku tento zajímavý kousek od Acoders. Pojďme se mu nyní společně podívat na zoubek v následující recenzi.
HyperKjúbz:… 15%
HyperKjúbz: A KOSTKY PADAJÍ (913.4 KB)
Máte taky rádi hru v kostky, kdy z vysokého můstku padají dolů přerostlé dílky z Člověče nezlob se a vy sázíte Němcové a Palacké na různé kombinace a součty? Máte rádi moderní vrhcáby? Já jsem na nich pár set vydělal, a proto mě zaujal tip na hru, která vzrušující atmosféru přenáší do našich domovů…
Hypervisual… 43%
Hypervisual Century: PRACHY A ZÁVISLOST (1.4 MB)
Prachy. Každý je potřebuje. Kdybyste měli možnost namastit si pěkně kapsu a ještě k zakusit adrenalinu spojého s hutnou zábavou, zaváhali byste snad? Určitě ne. Proto je po světě mnoho lidí závislých na výherních automatech. My pro ně (vás) ale máme řešení! Jejich virtuální předělávku, která vás přijde... přesně na... 0Kč včetně DPH!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z