Duel Toys… 85%
Duel Toys 2 - souboj hraček (130 MB)
Oba soupeři nastupují na bojiště. Ve vzduchu je cítit nenávist a zloba obou zůčastněných. A hle - ticho náhle prořízne výkřik “raund van”. Souboj hraček může začít! Vyhraje Barbie nebo Ken?
Destruction… 90%
Destruction Desire: TOUHA PO ZNIČENÍ (21.8 MB)
Japonsko, říkáte? Země mangy a hentai? Ale kdeže! Japonsko má mnoho jiných významných unikátů. Ne, skutečně nemám namysli kreslené seriály, nýbrž kvalitní a téměř vždy povedené bojovky. A dnes tu máme další kousek.
Dogma:… 83%
Dogma: MANGA BOJOVKA (16 MB)
Dnešní hru ocení zejména příznivci japonského zábavního průmyslu. Dívčiny s krátkými sukněmi a obrovskými kukadly, které do sebe řezají pěkně na férovku - 1 vs 1. Prostě ta pravá záležitost pro fajnšmekry. Pojďme se tedy na Dogmu podívat trochu blíže.
DragonFire:… 65%
DragonFire: CESTA DRAKA (4.6 MB)
Jeden drak proti spoustě gryfů, wyvern a jiné fantasy směsi, tak to je základní pointa téhle hry. Samosebou vy jste ten nejmocnější drak dštící oheň, že by se satan styděl. Musíte ubránit svůj hrad, princeznu a také vlastní malý zelený ocásek. To vše na principu klasiky všech klasik - Parantrooper.
Donkey… 50%
Donkey Kong Jr. (1 MB)
Kdo z vás by neznal Donkey Konga? Je docela velká herní postava, asi tak něco jako Mario. V této jedinečné simulaci si můžete vyzkoušet, jak vypadá hraní této hry na handheldu – zpracování je typické a zachovává si „retro vzhled“ své předlohy – máte tu malou obrazovku, joystick, všechna tlačítka, tak jako ve skutečnosti. Jedinou nevýhodou je, že hra se musí hrát na titěrné obrazovce a všechny postavy jsou tak dost malé, od zvuků taky mnoho nečekejte. Co dodat hra pro ty, jež vlastnili někdy v minulosti podobnou „hračku“ a chtějí připomenout dobu, kdy neexistovaly pc, všem ostatním toho hra moc neřekne.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z