Mobile… 33%
Mobile Snake: CESTOU NECESTOU (2.6 MB)
Víte, na čem všem se dá zahrát Snake? Počínaje mobilními telefony, různými přenosnými herními zařízeními a konče počítači. Dnes vám přinášíme jeho další variaci, chcete-li se tedy dozvědět více, čtěte dále.
Gravity:… 60%
Gravity: RAKETA SAMOTÁŘKA (1.5 MB)
Vesmír už byl námětem mnoha her. Nejinak je tomu i u Gravity. Do spárů vaší klávesnice se dostane malá raketka s kterou budete muset bez škrábnutí přistát za jakýchkoli podmínek. Jenže pozor! Gravity má v rukávů tolik es, že vás nenechá ani chvilku vydechnout. Gravitace je holt svině.
F1 Pinball:… 60%
F1 Pinball: SHUMACHER JINAK (14.7 MB)
Pinball. Toto slovo snad není třeba nikomu vysvětlovat. Každý ví, co se za ním skrývá. Dnes tu pro vás máme další jeho odklon, tentokrát v podání závodu Formule 1. Určitě na něj alespoň letmo mrkněte, třeba právě vás zaujme!
Hypervisual… 43%
Hypervisual Century: PRACHY A ZÁVISLOST (1.4 MB)
Prachy. Každý je potřebuje. Kdybyste měli možnost namastit si pěkně kapsu a ještě k zakusit adrenalinu spojého s hutnou zábavou, zaváhali byste snad? Určitě ne. Proto je po světě mnoho lidí závislých na výherních automatech. My pro ně (vás) ale máme řešení! Jejich virtuální předělávku, která vás přijde... přesně na... 0Kč včetně DPH!
Factory… 82%
Factory Pinball: ŠÍLENÝ PINBALL (11 MB)
Pinball je už ohraná hra. Kohopak by ještě dnes mohla bavit, že? Věřte ale nebo ne, tenhle klon je vskutku geniální. Vyčnívá zejména tím, že si nebudete pinkat s kuličkou, ale s bezvládným tělem člověka, krávy či žirafy! Svět se zbláznil…
Bobble… 90%
Bobble Puzzle: HRA NAŠICH SRDCÍ (931.8 KB)
Her, které na dlouhou dobu ochromí i naši mnoha tituly protřelou redakci, není vůbec mnoho. S o to větší ctí vám představujeme Bobble Puzzle, jež si během chvíle získala naše sympatie. Ne však dokonalou grafikou, ani kouzelným příběhem. Za všechno může její geniální a jednoduchá hratelnost. Tahle pecka vám prostě nesmí uniknout!
Feitrix:… 50%
Feitrix: POZDVIŽENÍ PŘI BURČÁKU (2.9 MB)
Do burčákové sezóny mi vlétla jedna trochu tetrisovská záležitost od tří českých lidí. Budou ji milovat midi fani, technaři a tetrisoví fanatici. Chystá se na vás skládání kostiček v celých třech rozměrech, nastavení herní plochy a skóre-tabulka plná bláznivých borců. Máte na to náladu? Čtěte dál.
DragonFire:… 65%
DragonFire: CESTA DRAKA (4.6 MB)
Jeden drak proti spoustě gryfů, wyvern a jiné fantasy směsi, tak to je základní pointa téhle hry. Samosebou vy jste ten nejmocnější drak dštící oheň, že by se satan styděl. Musíte ubránit svůj hrad, princeznu a také vlastní malý zelený ocásek. To vše na principu klasiky všech klasik - Parantrooper.
STALKER… 51%
STALKER Survivor: KONEČNĚ! (1.1 MB)
Dnes snad existuje už jen hrstka hráčů, kteří nikdy neslyšeli o STALKERovi. Tato hra už se pěkně dlouho odkládá a my tu pro vás ku zkrácení tohoto útrpného čekání máme jedno malé překvapení. Akční titul se stalkerovskou tématikou! Nebojte, krve bude prolito dost a dost!
Streambolt 65%
Streambolt (2.6 MB)
Máte chuť se zas jednou odreagovat u pořádně rychlé akce plné obrovských výbuchů? Chcete si zastřílet ze zbraní s nekonečným počtem nábojů, postavit se sám proti zástupu nepřátel a vyzkoušet si svou pohotovost a koncentraci? Pak stahujte tuto akční arkádu, která opravdu stojí za to.
Z-Ball 80%
Z-Ball (2.3 MB)
Míček, plošinka a spousta cihliček; nelze tuto hru vystihnout lepšími slovy. Prostě se připravte na další klon Arkanoidu, tentokrát s nálepkou skvělé! Nechybí ani určitá dávka originality, jež příjemně dochucuje původní geniální nápad. Nuže, pojďte strhnout všechny zdi!
Moorhuhn… 75%
Moorhuhn Pinball (6 MB)
Když se řekne Moorhuhn, většina lidí si vybaví hejno poletujících slepic a kurzor v podobě neúprosného zaměřovače. Posléze pak podotknou, že existují i další vynikající tituly s tématikou slepiček, ale první byla přeci klasika. Dnes se podíváme na zoubek hře, která spadá do kategorie - „Slepičí modifikace slavných her“.
lbreakout2 85%
lbreakout2 (3.3 MB)
Klasický breakout určitě každý z vás zná. Sveřepým odpalováním cihliček se bavily a určitě ještě budou bavit i další generace počítačových hráčů. Dnešní hra s názvem lbreakout2 vám předstáví známý způsob hry v novém, neotřelém grafickém kabátě a nebude chybět ani multiplayer!
ELH Gembler 60%
ELH Gembler (707.6 KB)
Všichni závisláci sem! Tahle emulace herního automatu na PC vám možná pomůže zbavit se té proklaté vášně. A vy ostatní, nechcete si to na chvíli zkusit, neláká vás vidina vysokých výher (získaných pouhým zastavováním válců)… bohužel zde jen virtuálních?
Magic… 85%
Magic Ball 2 (7.8 MB)
Chcete si zahrát opravdu nádherně vypadající arkanoid? Chybí vám také ve hrách podobného ražení nějaké ty inovace? Pak neváhejte a stahujte, protože tenhle klenot nabízí jak skvělou hratelnost tak i geniální 3D grafiku a opravdu okouzlující zvuky. Ale je to všechno tak skvělé?
BankShot 65%
BankShot (204.8 KB)
Tato hra se pohybuje mezi pongem a arkanoidem… ale bohužel cihlička je jen jedna, stojí přesně uprostřed, mění se a dá se sbírat. Zapinkají si až čtyři hráči na jednom počítači, takže to vypadá na další populární "party game". Jen pochopit ty pravidla.
RLW Recharged 80%
RLW Recharged (10.5 MB)
Znovu k nám přichází geniálně inovativní arkanoid Ricochet Lost Worlds. Tentokráte si budete moct zkusit pohotovost svých reflexů ve spoustě nových a originálních levelů. Vraťte se do výborně graficky zpracovaného prostředí a pokochejte se „techno“ hudbou.
Open Mortal 85%
Open Mortal (25.3 MB)
Dej mu! A ještě jednu! A ze strany druhou... Kdo by neznal Mortal Kombat. Hru, které slouží za předlohu stejnojmenný film. Nejeden z vás si jistě vzpomene na doby, kdy pracně sháněl pětikoruny do automatu, aby konečně mohl porazit kamaráda v tomto legendárním počinu.
Rapid… 75%
Rapid Fire DX (8.4 MB)
Líbí se vám létání v kosmických lodích a střílení do min? Už v temných čase automatovek se něco takového hrálo a teď to je tady zas oblečeno do nového a vkusného kabátu. Představuji vám další z řady remaků klasických arkád, tentokrát férově zpracovaného.
Arkanoid… 15%
Arkanoid 3 (1 MB)
Tato hra je výborná… výborná jako precedentní příklad, jak se nemá dělat remake klasiky. Uvažoval jsem, že ji ani nezrecenzuji, ale lidé potřebují značku „Vstup zakázán“ a autoři poučení ze zkušených recenzentových úst. Dědeček Piert si uhladí s grácií vous a…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z