Duel Toys… 85%
Duel Toys 2 - souboj hraček (130 MB)
Oba soupeři nastupují na bojiště. Ve vzduchu je cítit nenávist a zloba obou zůčastněných. A hle - ticho náhle prořízne výkřik “raund van”. Souboj hraček může začít! Vyhraje Barbie nebo Ken?
Star Trek:… 45%
Star Trek: Pong - míček v mezihvězdném prostoru (1.1 MB)
Hry typu Pong se snad ani nesluší představovat, protože každý už o nějaký pongový klon, či předělávku zavadil. Jste-li tomuto typu her nakloněni anebo nevíte o čem je řeč, neváhejte se mrknout na dnešní předělávku ve Star Trek hávu.
Webs of… 65%
Webs of Destruction - se sítí na hmyz (28.8 MB)
V sekci akčních stříleček by si jeden myslel, že už viděl a případně i hrál snad vše, co se vidět a hrát dá. Naštěstí se s tímto stavem věcí čas od času neztotožní někteří z vývojářů a vmetou sebevědomým hráčům nějakou tu novinku, jak se tak říká, přímo do tváře.
TMNT vs.… 75%
TMNT vs. X-Men - mutanti proti mutantům (84.3 MB)
Leonardo, Michelangelo, Donatello a Rafaelo – že vám ta jména něco říkají? Ovšem, jedná se o renesanční umělce nebo také o jména hlavních postav ze seriálu Želvy Ninja. Právě tito hrdinové z úspěšného seriálu se utkají proti neméně populárním X-menům.
Kill the… 35%
Kill the Cow - čím více krav, tím lépe (200 KB)
Tíživé dvouminutové pominutí smyslů, při kterém chcete rozjezdit co nejvíce krav. Šílenou rychlostí míjíte stromy při krajnici, nezdráháte se předjíždět a snažíte se nesrazit s žádným jiným autem. Krávy, těšte se.
Heliumball… 40%
Heliumball - arkanoid pro dva (4 MB)
Heliumball je arkanoid českých autorů z Helium games s jednoduchým zpracováním, jednoduchou nabídkou funkcí a schopností zabavit až dva hráče zároveň. Pojďťe se na něj podívat hezky zblízka!
KrakOut… 50%
KrakOut - návštěva u osmibitů (200 KB)
Arkanoid je nesmrtelnou legendou mezi hrami. Jedná se o klasiku zařaditelnou do síně slávy hned vedle tetrisu a stejně jako on se může pyšnit nespočetně variantami. KrakOut, jehož autorem je Petr Sýkora ze S.A.Y, je výjimečný tím, že pochází z českých luhů a hájů.
Flipout… 60%
Flipout - nevšední arkanoid (14.4 MB)
Znáte to, arkanoid je klasická, léty oveřěná hra, kterou jistě alespoň jednou hrál každý z nás. Jak dopadla jeho moderní obdoba a co všechno se od originálu změnilo? Mrkněte se na naši recenzi.
Arcanoid… 70%
Arcanoid++ - stará dobrá klasika (2.2 MB)
Oblíbili jste si klasiku v podobě kvalitních arkanoidů? Právě jeden takový pro vás máme, přičemž s sebou přináší několik inovačních prvků, které by byla škoda nevyzkoušet. Popadněte tedy plošinku s míčkem a pojďte ničit cihličky!
Cosmoball… 55%
Cosmoball - vesmírný arkanoid (5.2 MB)
Arkanoidy jsou už jen ozvěny minulosti, řekl by jeden. Občas se nějaký ten kousek vyrojí, avšak jeho kvality jsou většinou značně diskutabilní. O nějaké originalitě se pak radši ani zmiňovat nedá. Jednou za uherský rok se ovšem objeví také titul bořící výše zmíněné bariéry, který si pozornost rozhodně zasouží.
Hadleys… 20%
Hadleys hope pinball: VETŘELCŮV PINBALL (2 MB)
Určitě už jste někdy hráli alespoň nějaký pinball. Variací na tento typ hry již spatřilo světlo světa nespočetné množství. Nám se dostal pod ruku tento zajímavý kousek od Acoders. Pojďme se mu nyní společně podívat na zoubek v následující recenzi.
Destruction… 90%
Destruction Desire: TOUHA PO ZNIČENÍ (21.8 MB)
Japonsko, říkáte? Země mangy a hentai? Ale kdeže! Japonsko má mnoho jiných významných unikátů. Ne, skutečně nemám namysli kreslené seriály, nýbrž kvalitní a téměř vždy povedené bojovky. A dnes tu máme další kousek.
IPM 97:… 60%
IPM 97: PINBALLOVÁ KLASIKA (280.6 KB)
Je tomu už více než půlrok, co u nás vyšel klon pinballu. Chybí vám nějaký další přírůstek do této početné rodiny? Chcete se jen tak odreagovat při hraní osvědčeného konceptu za pomoci bouchání do dvou kláves? IPM 97 je tu přímo pro vás!
Nebulon… 75%
Nebulon Invaders: ROZTOČTE KLASIKU (947.2 KB)
Světem koluje mnoho variací všelijakých vesmírných stříleček, u nichž se vzbouřily mimozemské rasy a začaly útočit na naši rodnou matičku Zemi. Právě nabízený „x-tý“ remake přitom třeba nezapadne do hlubin zapomnění. Chcete se o něm dozvědět více?
Marvel… 90%
Marvel Super Heroes: KOMIKSOVÉ SOUBOJE (172 MB)
Říká vám něco Spider-Man, Hulk či Iron-Man? Jistěže, a komu by ne! Tito a spousta dalších hrdinů z marveloských komiksů se sešli v dnes recenzovaném remaku klasické automatové rubačky. Vyberte si jednoho a pusťte se do boje!
Ghouls`n`Ghosts:… 55%
Ghouls`n`Ghosts: LOVEC NOČNÍCH DĚSŮ (3.1 MB)
Oblečou vás do těžkého brnění z poctivé španělské oceli a postaví vás proti výtvorům temnot. Zaútočí proti vám stovky ošklivých lebkounů, koster a jiných příšer. A jestli je budete zabíjet šipkami, nebo se do nich pustíte mečem, to už je vaše věc.
Dogma:… 83%
Dogma: MANGA BOJOVKA (16 MB)
Dnešní hru ocení zejména příznivci japonského zábavního průmyslu. Dívčiny s krátkými sukněmi a obrovskými kukadly, které do sebe řezají pěkně na férovku - 1 vs 1. Prostě ta pravá záležitost pro fajnšmekry. Pojďme se tedy na Dogmu podívat trochu blíže.
HyperKjúbz:… 15%
HyperKjúbz: A KOSTKY PADAJÍ (913.4 KB)
Máte taky rádi hru v kostky, kdy z vysokého můstku padají dolů přerostlé dílky z Člověče nezlob se a vy sázíte Němcové a Palacké na různé kombinace a součty? Máte rádi moderní vrhcáby? Já jsem na nich pár set vydělal, a proto mě zaujal tip na hru, která vzrušující atmosféru přenáší do našich domovů…
Roll´m… 80%
Roll´m UP: POŘÁDNÝ PINBALL (4.1 MB)
Série her s pivním námětem obsahuje i stylové dílo Roll´m Up. Zpracováních pinballu již bylo tolik, že další prakticky nemají čím zaujmout, ne však v případě této hry. Mnoho pastí i úkolů, dobrá grafika i hudba jsou jedny z mála předností recenzovaného titulu. Pojďte si s námi zahrát!
Steroids:… 50%
Steroids: RAKETA JE ZPÁTKY (4.2 MB)
Dnes vám přinášíme legendu mezi hrami. Stokrát zpracovaný Asteroid se totiž dočkal nového a precizního zpracování. Vydejte se s námi v malé raketce a pomozte nám splnit úkol: zničit co nejvíce asteroidů!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z