Zetanoid… 75%
Zetanoid - revoluční 3D arkanoid (5 MB)
Zapomeňte na 2D arkanoid či pseudopředělávky do 3D a oddejte se plně trojrozměrnému titulu s názvem Zetanoid. Ten kromě pěkné grafiky nabízí také zajímavý fyzikální model a nespočet bonusů.
Zaz -… 80%
Zaz - Zuma z jiného pohledu (21 MB)
Variací na legendární Zumu bylo již nespočet, ale nikdy nepřinesly takovou revoluci, jako freeware hra Zaz. Ponořte se do dobrodružstí plného barevných kuliček a spletitých tratí.
Zeal -… 75%
Zeal - novinářská odysea (45 MB)
V časopise by dnes chtěl pracovat kde kdo, ostatně novinařina se většině lidí zdá jako docela pohodová práce. Jenže taková editace článků, úprava layoutu, získání exkluzivních informací... – to není jen tak! Máte na to být novinářem?
Zombie… 75%
Zombie Hunterz - proudy nemrtvé krve (71 MB)
Zombie nás otravují už hezkou řádku let. Jsou všude - v knihách, filmech a posledních pár let se často objevují i ve hrách. Proto nastal čas si to s nimi konečně natrvalo vyřídit. Připraveni na pořádný masakr?
Zan Zan:… 70%
Zan Zan: Episode 2: MALÁ A JEDNODUCHÁ (1.3 MB)
V jednoduchosti tkví síla, což bychom mohli tvrdit i u dnešního titulu Zan-Zan. Druhý díl minimalistické arkády přináší nový příběh s řadou zajímavých nápadů, ale také poměrně velkou obtížností. To ovšem nic nemění na faktu, že se právě nyní můžete vydat sbírat roztodivné houbičky.
Zonik… 40%
Zonik 1: JEŽEČKU, JEŽEČKU, OČI MÁŠ ZELENÉ (3 MB)
Daleko od planety Mobius, tam na planetě Dalia, kde žije Sonicův zelený klon ježura Zonik, zlý Ashura rozprostírá své špinavé kejkle v ovládnutí celého světa. Zonik se vydává na strastiplnou cestu v boji proti ďábelskému Ashurovi za pravdu, mír a lásku, aby zvítězil nad... Ale, však vy víte.
Zonic… 40%
Zonic 2: JEŽEK OPĚT V AKCI (13.8 MB)
Ježek Sonic je oblíbený hrdina elektronických her pro mladší hráče. Nejčastěji se objevuje na všech možných konzolích od Nintenda a na počítače zas až tak často nemíří. Ne však dnes. V Zonic 2 si vyzkoušíte, jaké je to být v kůži ježka-sympaťáka. Zvládnete porazit zrádného Ashura?
Zwarte… 80%
Zwarte Piet : NIZOZEMSKÝ MIKULÁŠ (1.3 MB)
Dnes vám přinášíme hříčku, ve které se opět zhostíte role vánočního „hrdiny“, jehož jedinou starostí je roznést dárky do připravených komínů. To, že jsme se opozdili, neboť jsou Vánoce již za námi, dnes nehraje žádnou roli. Můžu vás totiž ubezpečit, že Zwarte Piet stojí za vyzkoušení.
Zippir:… 67%
Zippir: ARKÁDOVÝ FOTBAL (1.3 MB)
Máte zrovna dlouhou chvíli a nemůžete si venku ani začutat s míče kvůli špatnému počasí? Inu, není nic lehčího, než se poohlédnout po tomto titulu. Tady zkrátka žádné přírodní živly roli nehrají a góly můžete dávat jako pominutí…
Zombiepox 81%
Zombiepox (724 KB)
Nemějte strach. Zombiepox není žádný horror, jak by se snad mohlo zdát z obrázku. Nemrtvých, respektive zombíků, si v něm však užijete dost a dost. Stačí mít ale s sebou pár lidských mozků a jejich likvidace jde hned snadno od ruky.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z