Yo Frankie… 80%
Yo Frankie! - létající veverka (206 MB)
Je to malé, je to chlupaté, má to velké modré oči a ostré zuby. Co je to? Veverka! Ale ne jen tak ledajaká. Jmenuje se Frankie a je hlavním hrdinou dnes recenzované arkády Yo Frankie!. Ať už jste děti nebo dospělí, tento titul by neměl uniknout vašemu hledáčku.
Youkan… 70%
Youkan DX - s fyzikou jde všechno líp (3.4 MB)
Při zmínce slova "arkanoid" se mnoho hráčů vyděsí a okamžitě jim naskočí husí kůže, protože freeware scéna je podobnými tituly doslova zahlcená. Ale stejně jako se občas dá najít jehla v kupce sena, tak i nový arkanoid dokáže zaujmout. A to je případ dnes recenzovaného Youkan DX.
YetiSports… 80%
YetiSports 8: Jungle Swing (2.4 MB)
Někteří z nás se v to modlili, někteří pouze doufali. Dnes se však všechny tužby stávají skutečností. Je zpátky. Kdo? No, přece on. Že si nevzpomínáte? Ale ano, vždyť Yetiho zná každý. Pojďme se tedy podívat, co provádí tentokrát!
YetiSports… 63%
YetiSports 7: Snowboard Freeride (3.1 MB)
Volně stažitelná verze populární hry YetiSports, která má ve svém sedmém dílu přízvisko Snowboard Freeride, je konečně k dostání. A my vám ji samozřejmě ještě teplou přinášíme na zlatém podnose. Chcete-li se poddat zimním radovánkám, čtěte dál.
YetiSports… 61%
YetiSports 6: Bigwave (2.5 MB)
Sérii YetiSports možno nazývati kultem. I když toto slovo neberu na lehkou váhu a nemrhám jím při každé davové psychóze ve stylu "Superstar", náš zimní přítel si zkrátka našel takovou masu obdivovatelů, že mu tento titul právem náleží. Před námi je šesté pokračování nazvané Bigwave. Proč tak a né jinak? To se dozvíte v naší-vaší recenzi.
Yeti Sports… 80%
Yeti Sports 5: Flamingo Drive (1.3 MB)
Pátí díl série Yeti Sports je konečně tu! Zatímco první tři díly se těšily veliké přízni ze strany hráčů, ten čtvrtý v popularitě mírně pokulhával. A právě proto se na scénu pozvolna dostává Flamingo Drive, díky němuž se náš huňatý přítel vydá až do sluncem vyprahlé Afriky. Jak si poradí v prekérních situacích, kdy se do cesty odpalovaného tučňáka staví veškerá fauna i flóra? To je pouze ve vašich rukách.
Yetisports… 66%
Yetisports 4: Albatros Overload (1.4 MB)
Již po páté v řadě se setkáváme se sympatickým Yetim, který je již proslulý svou škodolibou zábavou v rozličném odpalování bezbranných tučňáků. Jestliže jste si tedy tuto jednoduchou, ale nesmírně zábavnou sérii zamilovali, neměl by vám ani tento díl v žádném případě uniknout.
Yeti Sports… 63%
Yeti Sports 3 (1.3 MB)
Série Yeti Sports si v našich srdcích zabrala bez váhání nezanedbatelné místo, a to díky zásluhám původiních titulů a jedné o něco brutálnější parodii, která se překvapivě těšila veliké přízni. Nyní přichází díl třetí dokazující tvrzení, že do třetice všeho dobrého. Pokud vás k smrti bavily radovánky s bezbrannými, leč velice obětavými, tučňáky, je Yetti Sports 3 takřka povinností.
Yetti… 75%
Yetti Sports 2 (1.3 MB)
Populární sněžný muž se vrací! A to v pokračování skvělého prvního dílu jednoduché hříčky jménem Yetti Sports. Opět se setkáváme s šikovnými tučňáky a samozřejmě i Yettim, který se vůbec, ale vůbec nezměnil. Ovšem pozor, basebalovou pálku nyní vystřídají ledové koule přímo z Antarktidy!
Yetti… 75%
Yetti Sports (204.8 KB)
Ochránci přírody by z této hry asi radost neměli. Ano, je to sice „pouze hra“, ale na chvíli se v ní převtělíte do Yettiho kůže a vaším úkolem bude pomocí obrovského kyje odpálit skákající tučňáky co nejdále. Nebojte se, tučňáčkům se nic nestane, jsou dobře vycvičení!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z