Xochitl… 60%
Xochitl - kozel zahradníkem (4.6 MB)
Zahradničina není pro většinu lidí aktivita, jíž by se rádi ve volném čase věnovali. Když je ale zahradníkem podivná příšerka, na kterou doráží divá zvěř, může to být dokonce zábava!
Xeno Fighters… 70%
Xeno Fighters Type R - vzhůru do oblak! (23 MB)
Když se malých dětí zeptáte, čím by chtěli být až vyrostou, většinou se vám dostane odpovědí jako popelář, automechanik, ale také pilot - nejlépe bojové stíhačky. Pokud zrovna toto zaměstnání byl váš věčný sen, splňte si ho ve hře Xeno Fighters Type R!
Xmas Special… 50%
Xmas Special - najde Santa dárky? (7.3 MB)
Co by to bylo za Vánoce, kdybychom vám nepřinesli nějakou hru s touto tématikou. V ní se zhostíte role Santa Clause, který hledá ve 3D prostředí dárky. Ztěžovat vám to však budou nejrůznější potvůrky, tak bacha na ně!
Xain'D… 55%
Xain'D Sleena - ty po mně kamenem, já do tebe laserem (11 MB)
Záplava znovuzrozených a jinak vesměs zapomenutých hitů z dob „segáckých“ videoher se nám rapidně zvýšila. Neříkáme nadarmo, že to není na škodu. Nyní si můžeme jít znovu zavzpomínat na stará dobrá léta s titulem Xain´D Sleena, jenž připomíná našeho stařičkého kamaráda Turicana.
XOP: PECKA… 70%
XOP: PECKA ZE STARÉ ŠKOLY? (6.4 MB)
Pamatujete na stařičké dvojrozměrné top-down akce? Jakpak by ne, nemálo z nás u podobných her trávilo spousty volného času. A stýská se vám po neustálém likvidování tuctů a tuctů nepřátel? Pak zkuste nostalgickou záležitost XOP!
Xmas Angel:… 50%
Xmas Angel: ZACHRAŇTE VÁNOCE (3.3 MB)
Ježíšek se zase jednou vyznamenal – poztrácel všechny dárky, a to do posledního balíčku. Pomozme mu tedy společně posbírat všechny ztracené předměty. Vánoce jsou sice již za námi, nicméně i přesto bychom jej neměli nechat ve štychu!
Xmas Chaos… 90%
Xmas Chaos 2003: POMOZTE SANTOVI (3.9 MB)
Chcete prožít opravdu nevšední dobrodružství v kůži Santa Clause a poznat, jak vypadá předvánoční chaotická atmosféra při doručování dárku? Pak jednoznačně vyzkoušejte Xmas Chaos 2003. Neotálejte tedy, Vánoce nepočkají!
X-Goku:… 60%
X-Goku: DRAGON BALLOVÁ ARKÁDA (3.2 MB)
Jistě jste již někdy slyšeli o seriálu Dragon Ball Z, na jehož motivy vznikla i celá řada zajímavých freeware her. X-Goku se přitom řadí mezi ně a pod rouškou arkádovějšího bojobého žánru nabízí příjemnou hratelnost a jednoduché technické zpracování.
Xiq: EXPERIMENTÁLNÍ… 60%
Xiq: EXPERIMENTÁLNÍ HRA (10.6 MB)
Trojúhelníky. Budou vás honit, bude se vám o nich zdát, uvidíte je na každém kroku a nedají pokoj, dokud vás nedostanou! Jedinou šancí na záchranu života se může stát zbraň tvořící pomyslné a dočasné hranice, které všechny ty pravoúhlé, rovnostranné a rovnoramenné bestie zmrazí!
X-moto:… 60%
X-moto: ELMA ZPÁTKY! (4.6 MB)
X-Moto je další nástupce slavné Elastomanie, v níž musíte projít motorkou všemi úrovněmi, aniž byste přišli k úhoně. V čem trumfnul ELMU? Jedná se pořád o nadmíru zábavnou záležitost, nebo nás autoři tahají za nos? Čtěte recenzi.
xBill 72%
xBill (300 KB)
Zlý hacker, známý pouze pod pseudonymem „Bill“, vytvořil dokonalý počítačový virus, který má takovou sílu, že dokáže přeměnit počítač na toaster. Naklonoval miliardy svých malých kopií a ti zákeřný program rozšiřují dál a dál. Jedině vy, velký hrdina Admin, dokážete zachránit svět před zkázou.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z