Wild West… 75%
Wild West Wendy - opravdu Divoký západ (16.6 MB)
Wendy je sympatická číšnice z jednoho baru na Divokém západě. Přestože je to na první pohled křehká dívčina, nenechte se zmást – Wendy je holka od rány. Pojďte se s ní seznámit!
Warped… 75%
Warped Times 2 - magický kámen podruhé (12.5 MB)
Kouzelný kámen se vrací na scénu. V prvním pokračování titulu Warped Times zjistíte, co se stane, když mocný kus horniny naleznou dvě postavy, svět opět změní svou podobu a život vyhyne.
Within… 70%
Within a Deep Forest - hopík zachraňuje svět (20.2 MB)
Prašivý vědec se rozhodl zničit svět, a tak ve své podmořské laboratoři sestrojil nejničivější bombu, jakou dosud lidstvo vidělo. První pokus se však nezdařil a vznikl z toho speciální hopík. A jen ten může zachránit svět před vědcovým druhým pokusem!
Warped… 75%
Warped Times - zachraňte planetu! (7 MB)
Znáte to, poklidně si žijete na určitém kusu zeminy, když tu znenadání se stane cosi nepříjemného. Podobný osud potkal i kulatého hlavního hrdinu. Jeho úkolem nebude nic menšího, než záchrana světa.
Whack-a-Mole… 50%
Whack-a-Mole - pleskněte ho palicí! (196 KB)
A tím teď nemáme na mysli povzbuzování rodičů při každoročním zápase s kaprem! V případě freeware hry Whack-a-Mole se jedná o zábavu při mlácení vykukujících panáků. A tak asi jediné, co se sluší dodat, je: škoda každé rány, která padne vedle!
Weten… 65%
Weten Week Spel - vzdělání nade vše? (2.1 MB)
Sovu jakožto znak moudrosti zná téměř každý. Ale napadlo vás někdy, kde ke svým znalostem tito tvorové přijdou? Pak neexistuje nic jednoduššího, než si projít příběh freeware hry Weten Week Spel a hned budete mít jasno!
Walkie… 70%
Walkie Tonky - dup, Dup, DUP (17.9 MB)
Stvořit takovou robotickou godzillu a převést ji do herní podoby není vůbec špatný nápad. Ostatně koho by nebavilo jediným šlápnutí zničit vše, co vám přijde do cesty? Tento titul bude líbit zejména demolition manům všeho druhu.
World… 75%
World Drawn By Me - velké oko vás vidí (11.8 MB)
World Drawn By Me je slibnou logickou plošinovkou s dvěma velkookými mužíky v hlavní roli. Postavená je především na překonávání nejrůznějších překážek, které lze ve většině případů zdolat jedině při vzájemné spolupráci obou postaviček. Dokážete se dostat přes všechny nástrahy až do konce i vy?
Witches… 50%
Witches - čarodějky na bitevním poli (2.3 MB)
Oba seriály, animované Witches pro malé a hrané Čarodějky pro větší, se u nás těšily svého času poměrně velké oblíbenosti. Získá si stejně tak přízeň dnešní hříčka? Pokud máte rádi čarodějný svět, nenechte si ji ujít!
Wobble… 50%
Wobble Bob - netradiční arkáda (9.2 MB)
Ovládat hry pouze jednou klávesou, to se vidí opravdu jen zřídkakdy. Když už se tak stane, pak autoři do projektů většinou vkládají originální a inovační prvky, o kterých se může konkurenci pouze zdát. Nejinak je tomu i ve Wobble Bob!
Wrecking… 79%
Wrecking Ball: ROZTOČTE TO (1.3 MB)
Originalita a hratelnost. Dvě velmi důležité vlastnosti, které ale bohužel neobsahuje zrovna každá freeware hra. Jednou z těch, u kterých si však přítomností těchto faktorů můžete být zcela jistí, je novinka Wrecking Ball od týmu Big Brain Games. Pojďte ničit.
Wuchtel… 79%
Wuchtel 2: BAREVNÁ KULIČKA (2.8 MB)
Arkádových her je poměrně hodně stejně jako logických. Méně je však her, které kombinují tyto dva herní principy. Avšak málo která z nich je opravdu vydařená a chytlavá. Ano, tušíte správně, tato hra je prostě skvělá a co víc, zábavná. Nevěříte?
Write… 69%
Write Circle Game X2 (498.7 KB)
Klasiku jménem Snake jistě mnozí z vás viděli, ať už v podobě hry na mobilním telefonu, handheldu, PC nebo jiné platformě. Tuto hru zná prostě každý, jednoduchost jejího nápadu je geniální. Write Circle Game X2 hru oprášil, i když ne tak grafikou jako novými nápady.
Worms… 71%
Worms Arena (2 MB)
Červíci opět útočí na harddisky našich počítačů. Tentokráte však od základu předělají svůj původní účel. Už se nejedná o bezmezné střílení do houfu vrstevníků. Nyní je důležitá hbitost, přesnost a předvídavost. O co se tedy jedná?
Wire Hang… 60%
Wire Hang Redux (388 KB)
Pakliže jste přímo žasli nad skvělou hratelností "devadesátkového" Icy Tower, bude pro vás dnešní Wire Hang Redux tím pravým ořechovým. Princip skákání po plošinách byl zachován. Aby se však nejednalo o totožné tituly, o něco byla tato hra obohacena, o něco naopak ochuzena. O jaké elementy jde?
Wally 35%
Wally (669.7 KB)
Znáte populární freewarovku Icy Tower? Tato hra těžila z vydařené hratelnosti, jež se zakládala na přeskakování různých plošinek a zdolávání všemožných nástrah. V dnes recenzované hře se setkáváme s něčím podobným, snad až na to, že hlavním hrdinou je roztomilý mraveneček Wally.
Weihnachtsmannspiel… 64%
Weihnachtsmannspiel 2003 (4.1 MB)
Už jste někdy přemýšleli nad tím, jak těžká práce Santa Clause vlastně čeká, než se mu podaří roznést všechny ty dárečky do domácností rozmístěných po celém světě? Díky Weihnachtsmannspiel 2003 poznáte, o jak nesnadnou činnost se ve skutečnosti jedná!
Wettmelken 66%
Wettmelken (566.3 KB)
Napadlo vás někdy, jak těžké asi může být dojení krávy? A natožpak když není jenom jedna a k celé práci máte jenom omezený časový limit, co na to říkáte? Troufnete si vyzkouše tento poměrně podařený titul? Tak směle do toho, poněvadž vemena jsou plná, kravičky nedočkavé a kyblíky stále pusté.
Wuschel… 42%
Wuschel Driver (1.7 MB)
Zajímalo by vás, jak by asi vypadal život na pokraji společnosti? Být neustále pod drobnohledem policie, která jenom čeká na váš chybný krok? Zdali je vaše odpověď kladná, rozhodně zkuste dnešní hru, ve které se ocitnete na šikmé ploše zákona.
Wintermarathon 65%
Wintermarathon (786.4 KB)
Pokud jste našimi pravidelnými čtenáři, jistě si vzpomenete na nedávno uveřejněnou gamesku Iq-marathon. Pokud se vám líbila, pak mám pro vás příjemné překvapení v podobě druhého dílu této hry. Nese název Wintermarathon a jedná se v podstatě o to samé. Pomocí šipek nasměrovat kravičky tak, aby došly do cíle. Chcete si to zkusit?...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z