Viriax… 70%
Viriax - nákazou v těle (2.7 MB)
Zdraví je to nejcenější, co člověk má, ač tomu mnozí nevěří. V dnešní freeware hře Viriax se ale vžijete do role záporáka - viru, který se snaží nakazit nejrůznější části lidského těla. Podaří se vám to?
Vexed… 65%
Vexed Hedgehogs - klon Angry Birds zdarma (5.4 MB)
Kdo by neznal Angry Birds, fenomén roku 2010... My pro vás sice nemáme bezplatnou kopii tohoto hitu, ale zkrátka také nepřijdete. Vexed Hedgehogs je totiž freeware hrou založenou na stejném principu!
Vládce… 60%
Vládce oceánu - v ponorce netradičně (13 MB)
Kapitáni, nová průzkumná ponorka už čeká! Plavidlu je však kvůli chybě znemožněno přímé manévrování, tudíž musíte využít experimentálního pasivního systému. Povede se vám i přesto zdolat cíl?
Violet… 80%
Violet parking - parkovací trenažer (5.2 MB)
Pokud patříte mezi skalní zastánce (nebo odpůrkyně) názoru, že ženy neumí parkovat, je pro vás jako stvořená tato hra. Vaším úkolem zde totiž není nic jiného, než zaparkovat (a nepoškodit!) řadu aut.
Vejce… 55%
Vejce - zpět do hnízda (7.7 MB)
Oblíbená hra s vejcem, které musíte dostat z bodu A do bodu B, bez toho aniž byste ho rozbili, se dočkala nového přepracování. Tak tedy, na start, připravit, pozor - teď! Vy to jistě dokážete.
Valence… 65%
Valence - molekuly spojujte se (3.5 MB)
Vazby mezi atomy nepatří pro většinu lidí mezi oblíbenou zábavu na sobotní večery. Pokud se ale tohoto námětu chytí herní vývojáři a představí jej v zajímavé arkádě, může výsledek překvapit.
Verge… 75%
Verge - mrtvý nebo živý? (6.7 MB)
Je pouze tenká čára mezi světem mrtvých a živých. O tom se mnohokrát přesvědčí i náš hrdina, jenž je hlavní postavou v této hříčce pojmenované jako Verge. Tato arkáda v sobě skýtá opravdové kouzlo, které by bylo škoda neokusit!
Visit… 80%
Visit – cesta do neznáma (2.7 MB)
Pokud si libujete v plošinovkách, v nichž je kladen důraz především na logické úkony a na rozmanité prostředí, pak je pro vás titul Visit jako na míru ušitý. Hlavní roli tentokrát obsadil malý šikovný kosmonaut, který musí na své strastiplné cestě najít osmero různobarevných klíčů.
Vectra:… 80%
Vectra: BAREVNÉ ŠÍLENSTVÍ (17.1 MB)
Vectra je jednou z her, v nichž si musíte do puntíku zapamatovat ovládání, pořádně napružit reflexy, a nenechat se rozptýlit okolním světem. Barvičky se totiž zbláznily a chtějí utéct. A je jen na vás, jak se této hrozbě postavíte.
Val and… 75%
Val and Rick: V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA (2.1 MB)
Val and Rick skýtá dokonalé odreagování. Jen těžko byste hledali podobně živou a agresivní střílečku, která by vás lépe zbavila stresu a špatné nálady. Čtěte proto dál, takto dynamická hra se jen tak nevidí!
Vivid… 90%
Vivid Conceptions: NEUVĚŘITELNÝ SVĚT (18.1 MB)
Kolik může ve vesmíru existovat světů? A mohou být podobné tomu našemu? Vivid Conceptions si ve svém slova smyslu klade stejnou otázku, ale zároveň na ni hned odpovídá – vrhne vás totiž do říše terorizované mravenci, do říše plné tajemna a podivných míst. Nevšední dovolená začíná.
Volební… 6%
Volební Boj - Parou Back: A NEBO VPŘED? (1.7 MB)
Volby už sice dávno skončily, ale hlavní politické tahanice začaly překvapivě až po nich. Nám je však jedno, jestli sympatizujete s pravicí, levicí či byste raději místo prezidenta dosadili krále a nastolili monarchii. Pojďte se trochu pobavit na účet politiků v této jednoduché hříčče. Parou Back! A nebo vpřed?
Vampirako:… 70%
Vampirako: MÁRIO JE NA DOVOLENÉ! (3.4 MB)
Čekali jste Maria? Zapomeňte na něj. Mario a jeho červené kšandičky časem stejně vyjdou z módy. Dnes tu pro vás sice máme opět arkádu, jenže v čele s jedním malým zeleným stvořením, ne nepodobným orkovi a upírovi. Hezká a zábavná hra, která vás vrátí o pár let zpět…
Van 70%
Van (438.3 KB)
Jedete si v klidu na dálnici, paráda a pohodička. Najednou z nějaké dodávky před vámi vyteče olej, vy dostanete smyk, ztratíte kontrolu nad vozem a skončíte asi tak, jako většina postav v Kobře 11. Co když ale není všechno, jak se zdá? Co když olej vypustil řidič vozu záměrně? Pak to byla nejspíš dodávka z dnešní hry Van!
Virus:… 45%
Virus: The game (642 KB)
A zase jsou tu Icegames a jejich téměř nekonečná zásoba chytlavých a jednoduchých hříček. Nebojte se, Virus: The game vám žádný vir do počítače nepřinese. Jedná se však o zajímavou a originální gamesku, která možná leckoho překvapí.
Vegas 32%
Vegas (8.2 KB)
Program VEGAS je hrací automat. Klávesou 1 až 5 se volí výše vkladu a tím též počet možných směrů, ve kterých bude vyhodnocována výhra. Klávesou MEZERA se zahájí losování. Po dokončení losování se vyhodnotí políčka ve směrech, na které bylo vsazeno, podle tabulky po pravé straně hracího automatu (např. černé políčko s otazníkem znamená, že na dané pozici může být pole BAR s libovolným počtem řádků). Klávesou ESC se hra ukončí. Grafika je na dnešní dobu stará a zvuky nejsou ve hře žádné. Pro koho je tato hra? Pro nevyléčené automatové hráče a pro nostalgiky, kteří si mohou připomenou, jaké hry frčely před nějakými necelými deseti lety, kdy tato hra vznikla
Volkswagen… 51%
Volkswagen Bora Flipper (2.1 MB)
Zase jedna úplně obyčejná hra, která nijak neohromuje, ale také ničím nezaostává a zapadá tak do šedého průměru. Vaším úkolem je ovládat pomocí kláves „S“ a „L“ páčky flipperu a spolu s nimi musíte odpalovat míček a dosáhnout tak co nejvyššího skóre. Zasekne-li se vám v průběhu hry někde míček, můžete obrazovku rozvlnit pomocí mezerníku, což zapříčiní, že míček se pohne ze svého místa a vy tak můžete pokračovat ve hře. Celkem máte 5 míčků, to je docela hodně. V průběhu hry máte v atypickém herním okně zobrazováno vaše skóre a třídu, které jste dosáhli. Za onou třídou nehledejte nic složitého, protože se jedná o reklamní hru Volkswagenu, má tato položka pouze informativní charakter a dosáhnete-li určitého počtu bodů, posunete se do vyšší vozové třídy VW Bora. Zajímavou možností by mohla být hra více hráčů, jež hra nabízí, ale já osobně tuto možnost netestoval.
Virtual… 35%
Virtual Baby (20.5 KB)
Tak nevím, koho zaujme tato hra. Jedná se o variaci na téma japonského elektronického miláčka jménem Tamagoči, jenže tady v této hře se, jak již z názvu plyne, budete starat o lidské dítě. V horní části okna, v němž hra běží, máte obrázek dítěte a kousek dole pod ním jsou zobrazeny různé informace o jeho stavu, věku apod. Můžete s ním dělat celkem čtyři činnosti – dát mu najíst, dát mu hračku, vyléčit ho, učit ho. Hru si lze kdykoli uložit a později načíst. Myšlenka hry jako taková není sice špatná, ale hra je minimálně interaktivní a nemá v podstatě žádné cíle, kterých byste měli dosáhnout, snad jen, že by vás bavilo si ji zapínat pokaždé, když spustíte pc a pozorovat, jak dítě roste, průběžně se o něj starat a jiné věci. Prosím, ale takové mateřské city v sobě nemám, aby mě hra natolik bavila, ale co já vím, možná někoho z vás zaujme, snad tu něžnější polovičku lidstva :o).
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z