Uchuusen… 75%
Uchuusen - je libo řidičák na létající talíř? (5.5 MB)
Měl někdo z vás možnost ovládat létající talíř? Ne? No tak to je načase to změnit, protože je to opravdu zábava! Není to sice nic lehkého, ale věřím, že vám to brzy přijde do krve.
Umbrella… 85%
Umbrella Adventure: The Castle of Cake - honba za koláčky (48.4 MB)
Každý má nějakou tu věc, které si váží. Náš hrdina nadevše miluje své koláčky. Když mu je však někdo jedné temné noci bezostyšně ukradne, tak se rozhodne, že to tak rozhodně nenechá! Cesta za pomstou začíná.
Use The… 55%
Use The Mouse 3 – že by něco s myší? (4.8 MB)
O Use The Mouse 3 jsme se nedávno zmiňovali v sekci 24 hodin denně a nyní vám přinášíme ještě žhavou recenzi. Ač se to na první pohled nezdá, jedná se o poměrně návykovou záležitost.
Underwater… 65%
Underwater Ball – vodotěsný arkanoid (14.2 MB)
Neuplyne jediný měsíc, aby se na freeware scéně neobjevila další variace stařičkého arkanoidu. S novými nápady a výbornou grafikou se snaží vystoupit z šedi průměru i hra Underwater Ball. Jak se jí to daří, se dočtete v naší recenzi.
Umbrella… 50%
Umbrella - statečný deštníček (339 KB)
Takový deštník to má v životě těžké. Musí lidi chránit proti dešti nebo slunci a sám je přitom, chudák, vystaven nepříznivým vlivům počasí. Může být snad ještě něco horšího? Ano, to, když padá z velké výšky na zem, přímo do koruny stromů.
Uridium… 45%
Uridium - hrozba z vesmíru (6 MB)
Mezi tisícovkami dnešních vesmírných arkád není snadné se zorientovat. Nejenže vznikají novinky, ale i takový dobře zpracovaný remake se často dokáže propracovat do absolutní špičky. Dnes se podíváme na zoubek Uridia.
Ultimate… 72%
Ultimate Sonichaos: UŽ ZASE? (7.3 MB)
Hry o ježkovi? Těch jsme tu měli stovky. Proč by ale zrovna tahle měla upoutat vaši pozornost, ba dokonce přimět k tomu, abyste si ji stáhli a zahráli? Má v sobě totiž něco víc než ostatní verze. Že vás zajímá co? Tak si přečtěte recenzi.
UFO III 15%
UFO III (4 MB)
Neidentifikovatelný létající objekt. UFO. Někteří lidé tvrdí, že je uneslo, ti druzí se to zase snaží vyvrátit. Nevyvratitelným faktem ale je, že se UFO objevuje mnohem častěji na monitorech běžných počítačů. Hlavně ve formě arkád jakou je například dnešní hra UFO III. Zde však ve srovnání s jinými podobnými tituly nehrajete za nás - lidi, nýbrž za opačnou stranu, tedy mimozemšťany. Jaké to je být zeleným mužíkem řídícím létající talíř? Uvidíte.
Uklízení 71%
Uklízení (789.5 KB)
Uklízení - mnoha lidem už při vyslovení tohoto slova může přeběhnout mráz po zádech, protože je to pro ně nepříjemná činnost a zastávají názor, že čas jím ztrávený by se dal dozajista využít užitečněji a zábavněji. Napadlo vás ale někdy, že by uklízení mohlo být také zábavné? Abyste se přesvědčili o tom, zda mám pravdu, nezbyde vám nic jiného než vyzkoušet tento titul.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z