The Cat… 70%
The Cat that Got the Milk - když mají kočky hlad (?)
Stejně tak jako existují filmové či hudební celebrity, mají své hvězdy také hry. Jednou z nich je například Had. Starý dobrý Had. Dnes se nám předvede v nově ušitém kabátku.
Time Still… 75%
Time Still 2 - zastavujte čas (7.8 MB)
Taky občas přemýšlíte nad tím, co by se všechno dalo stihnout, kdybyste mohli zastavit čas? Přestaňte snít, ve hře Time Still 2 je to realita, takže proč toho nevyužít?
Tottenham… 55%
Tottenham - stavitelem metra (2.6 MB)
Tottenham to není jen část Londýna nebo fotbalový klub - je to i stanice nejstaršího metra na světě. A dnešní stejnojmená freeware hra vás pasuje rovnou do role razitele dráhy pro tento dopravní prostředek.
The Iconoclasts… 85%
The Iconoclasts - krásně barevná arkáda (15.1 MB)
Pozor, pozor! Všichni fanoušci arkád a freeware her zbystřete. Dnešní titul The Iconoclasts je totiž skvělou skákačkou s okouzlující grafikou vypiplanou do dokonalosti. Vžijte se do role 17leté dívky, které je v patách duo agentů.
Tiny Barbarian… 55%
Tiny Barbarian - hrdinným barbarem (4.3 MB)
Velmi častým hrdinou her je barbar a jak už napovídá název dnešní freeware hry, ani tentokrát tomu nebude jinak. Chopte se tedy zbraně a vypořádejte se s bandou modrých záškodníků.
The Winter… 70%
The Winter Solstice - barevné řádění (14.9 MB)
Takové divadlo tu už dlouho nebylo! A to doslova, protože příběh freeware hry The Winter Solstice se odehrává na jevišti. Všichni hrdinové visí na provázcích a nevypadají vůbec přívětivě.
Travel… 75%
Travel Agency - rozjetá kariéra (16 MB)
Víte, jak je skvělé vlastnit cestovní kancelář? Máte levnější dovolenou, můžete se podívat kamkoli kdykoli chcete a nese to spoustu dalších výhod. Že byste si to chtěli vyzkoušet? Ale jistě, vyzkoušejte arkádu Travel Agency.
The Hive… 65%
The Hive - barevné kuličkování (264 KB)
Přinášíme vám další z „kuličkových“ her, kde je vaším jediným úkolem přemisťování barevných koleček. Tentokrát je však princip trošku jiný, než jste zvyklí – posuďte sami, jestli je to dobře, či nikoliv.
The Gob… 75%
The Gob - freewarový Gish (2 MB)
The Gob je kvalitní předělávkou velice úspěšné indie hry The Gish. Vtělte se do těla černého slizu, využívejte svých fyzikálních schopností a vydejte se do světa! Čeká na vás příjemný zážitek!
Trio:… 65%
Trio: The Great Settlement - V hlavní roli kuličky (28 MB)
Potřebujete oddych a chcete si užít barevnou a poměrně jednoduchou záležitost? Osvoboďte elektřinou nabité orbitky a najděte jim nový domov!
Teleportower… 85%
Teleportower - když skákat nestačí (2 MB)
Skákačka jak žádná jiná. Chcete-li se dobrat jejího konce, nezbude vám, než si správně naplánovat trasu a hbitě kmitat prsty po klávesnici. Vyzkoušejte si, zda to dokážete!
Tropical… 70%
Tropical Fish Shop: Annabels Adventure - Vzhůru do hlubin! (30.5 MB)
Podmořský svět nabízí spoustu malebných, ale zároveň i nebezpečných zákoutí. Seberte odvahu a vydejte se spolu s námi a neohroženou badatelkou Annabel na malý výlet do hlubin moří.
Tibet… 80%
Tibet Quest - Klasika v adventurním kabátě (33.5 MB)
Má to něco z adventury a něco z klasických arkád. Zabaví vás to na několik hodin a nebude se vám to chtít vypínat. O co že se jedná? Ano, o Tibet Quest!
The Balloon… 80%
The Balloon Brothers Tumble Top Spectacular! - roztočte to! (20.6 MB)
Oblíbili jste si spojování barevných diamantů do trojic, třeba původní Bejewled od Pop Cap Games, ale něco tomu chybí? Poté zbystřete! Dnešní freeware hra je pro vás jak dělaná, jelikož nabízí zajímavý inovativní prvek - otáčení herní plochy!
The Underside… 75%
The Underside - vzhůru do podzemí! (7.7 MB)
Za sedmero planetami a několikero galaxiemi, se rozprostírala placatá Země. A bůh si řekl, že nebude špatné tu placku oživit. A jak řekl, tak učinil. Zanedlouho už po Zemi pobíhali lidé a zvířata. Ovšem postupně Zemí začala zmítat korupce, chudoba a násilí, to vedlo k jedinému – zkáze.
Tower… 65%
Tower Toppler - stověžaté dobrodružství (2.1 MB)
Vaším úkolem bude dostat se do poslední komnaty nejvyšší věže, kde místo zachraňování princezny před hrozným drakem odpálíte bombu, a celou věz pošlete k zemi. Nemluvím o ničem jiném než o předělávce legendárního Nebuluse.
The Black… 60%
The Black Knight – Středověký vymahač dluhů (1.1 MB)
Sám král vás požádal o malou laskavost! Rolníci neplatí daně a je třeba je z nich nějak dostat! Klidně i hrubou silou, to je fuk – hlavně, že královská pokladnice nezůstane prázdná.
Turboball… 75%
Turboball - svět opravdoveho pohybu (4.5 MB)
Tak to tu ještě nebylo! Historie samotných arkanoidů je vskutku rozsáhlá. A jestli si někdo myslí, že už jsou arkanoidy mrtvé a není v nich nic nového, tak se pěkné mýlí. Chcete vědět proč? Čtěte dále.
Tonky… 70%
Tonky Ponky - pohodová záležitost (12 MB)
Kdo by si pomyslel, že odreagování a relaxace vás nečekají jen na dovolené, ale i u vašich počítačů. Tonky Ponky je skvělým kandidátem na tento status. Ale před relaxem si jej trošku projdeme.
Tower… 50%
Tower of Heaven - když nás autor nemá rád (7.8 MB)
Dnes je na čase prověřit si svoje dovednosti, schopnosti a v neposlední řadě taky trpělivost. K tomu skvěle poslouží právě freeware hra Tower of Heaven, ve které autor rýpavými poznámkami hráče skvěle motivuje k dalšímu postupu ve hraní.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z