Stealth… 90%
Stealth Bastard - 2D Splinter Cell (19.7 MB)
Metal Gear Solid nebo Splinter Cell jsou nejznámější zástupci stealth akcí. Na freeware scéně by se podobnému zájmu mohla pyšnit dnešní hra, v níž bude vaším největším pomocníkem šero, tma a tichý postup nebzepečnými levely.
Sky Taxi… 80%
Sky Taxi - Myšák Mitch zasahuje (27.3 MB)
Zábávné hopsačky v hezkém grafickém kabátku stále baví a Sky Taxi je toho živoucím důkazem.
Super… 75%
Super Crate Box - zabíjení na 100 způsobů (20.4 MB)
Není dobré škádlit příšerky, protože by mohly zrudnout a rozzuřit se! Každopádně je můžete naporcovat nejrůznějšími zbraněmi - katanou, laserem či spoustou střelných zbraní.
Sprint… 65%
Sprint - King of the Jungle - králem zvířat (2.2 MB)
Už lev z filmu Madagaskar se přesvědčil o tom, že to není žádná sranda být králem zvířat. Nyní si to můžete vyzkoušet i vy v dnešní povedené skákačce s obří žlutou kočičkou v hlavní roli.
Super… 65%
Super Spike Dislike - nekonečná návyková hopsaná (2.6 MB)
V jednoduchosti je často krása a když se k tomu přidá přirozená lidská soutěživost, máme tu perfektní titul na odreagování a volní chvilky. Tak kolik bodů uhrajete v Super Spike Dislike vy?
Sennyuu… 55%
Sennyuu - souboj na kolty (3.4 MB)
Z dalekého Japonska k nám dorazil freeware titul Sennyuu. Jeho hlavní hrdina, panák v modrém klobouku, má v ruce kolt a pálí po všem, co se jen pohne. A také vás žádá, abyste s ním prošli všechny levely a zničili zákeřný tank.
Sync Simple… 75%
Sync Simple - raketa v tunelu (2.1 MB)
Úzký tunel, v něm spousta nepřátel a do toho všeho nesmírně rychlá futuristická raketka. Manévrování tak bude celkem oříšek; naštěstí se však můžete spolehnout na kanón, který lze vylepšovat!
Sulkeis… 70%
Sulkeis - hlavně minimalisticky! (10 MB)
Jak může dopadnout hra, jejíž vývoj nesměl přesáhnout sedm dní? Pokud očekáváte co nejjednodušší zpracování, nejste daleko od pravdy. Ale jak si vede samotné Sulkeis ze širšího pohledu?
Specter… 80%
Specter Spelunker Resizes - malá velká plošinovka (5.5 MB)
Přijít v dnešní době s něčím skutečně originálním není nic jednoduchého. Zvlášť, pokud se jedná již o tak omílané plošinovky. I přesto však lze vykřesat jedinečný nápad, který nám autoři přináší v předělávce zvané Specter Spelunker Resizes!
Searchlight… 70%
Searchlight - prý novodobý Robin Hood (2.6 MB)
Ačkoliv tvůrci zmiňují jistou podobu mezi hlavním hrdinou hry Searchlight a bájným Robinem Hoodem, je jejich podoba spíše symbolická. Hra přesto nabízí nespočet pokladů, které nečekají na nic jiného, než až je seberete. Tak s chutí do toho!
Soccormom… 40%
Soccormom - maminka psychopat (5.8 MB)
Milé děti, neštvěte svou maminku, nebo dopadnete jako ve hře Soccermom. I hodná živitelka malých capartů se dokáže rozběsnit tak, že auta létají vzduchem. Kobra 11 hadra.
Saintrooper… 70%
Saintrooper - Podvodní boj o přežití (2.2 MB)
Hry z Japonska většinou bývají zárukou něčeho extra. Jinak tomu není ani v této plošinovce – díky absenci anglických textů vás totiž čeká nekonečná polemika o tom, co je tahle hra vůbec zač.
Smiles… 80%
Smiles Fortune Hunters - dobrodružní smajlíci (25 MB)
Smajlíci že se umí jenom ksichtit? Kdeže! Smiles Fortune Hunters je jasným důkazem toho, že tito žlutí tvorové dokáží mnohem více. Zažijte pořádné dobrodružství, při kterém budete nejenom skákat, ale také létat, používat mozek, krumpáč, ale i sbíječku.
Sunshine… 75%
Sunshine Acres - Hra na farmařinu (29 MB)
Sunshine acres je příjemná oddychovka, v níž si vyzkoušíte jaké to je, mít vlastní farmu a vydělávat pěstováním plodin. Pokud jste si oblíbili zvířátka ve Farm Frenzy, nyní máte možnost starat se také o rostliny všeho druhu.
Sushi… 70%
Sushi! Waxy's Sushi Party – otročina v bistru (11.7 MB)
Snad každý zná zoufalé hledání brigád a otročinu spojenou s výdělkem. Hrdina této hry, Waxy, na tom není jinak. S vidinou slušného výdělku vzal totiž práci v bistru, kde je jeho úkolem připravovat suši a plnit tak rozmary svých zákazníků. Peníze si však musí zasloužit, a to opravdu tvrdou prací.
Spectre… 80%
Spectre - síla vzpomínek (235 MB)
Některé hry jsou zkrátka JINÉ. Většina hráčů o ně ani nezavadí pohledem, ale ta hrstka, která si jich všimne, nebude litovat. Jedním z těchto výjimečných titulů je i Spectre. Kdo ho nevyzkoušel, neuvěří!
Stromoví… 80%
Stromoví lidé - život v korunách stromů (7.3 MB)
Český tým Perdol Games přichází se svou několik let připravovanou novinkou jménem Stromoví lidé a vy můžete být u toho! A už předem vám můžeme prozradit, že je pro nás tento titul největším překvapením posledních měsíců.
Saut -… 55%
Saut - hardcore skokan (6.2 MB)
895 cm, to je současný rekord ve skoku do dálky, který by hlavní hrdina freeware hry Saut překonal zřejmě i jen s jednou nohou. Saut se totiž točí jen okolo skákání, i když ne toho měřeného. Zde budete muset překonat nebezpečné propasti a jámy.
Sunshine… 75%
Sunshine - za sluníčkem! (10 MB)
Kyle Gabler po delší tvůrčí odmlce přináší další titul! Jestli novinka s názvem Sunshine dosáhne stejné laťky kvality jako jeho předchozí tituly v čele s World of Goo, to se dozvíte v naší recenzi.
Super… 30%
Super Mario Deep 2 - Mario není mrtvý (5.4 MB)
Heslo „originalita nade vše“ v tomto Mariovi opravdu neplatí, jedná se spíše o klasiku "skákej dokud můžeš". Zkrátka něco, co si zahrajete v pozdních nočních hodinách, protože nemáte co na práci a spánek je pro důchodce.
1 2 3 4 5 6 7 88 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z