Runner… 65%
Runner – skákejte, uhýbejte se, ale hlavně běžte! (13 MB)
Utíkejte před třemi půvabnými dívkami, jež vás chtějí za každou cenu dohonit. Znepříjemňovat cestu vám budou nejrůznější překážky, kterým je potřeba se vyhnout nebo je přeskočit.
Redivivus… 70%
Redivivus - geometrická podívaná (32 MB)
Vypadá to jako had, ale není to had. Je to jakási čára, která se pohybuje v geometricky a graficky výjimečně zpracovaném prostředí a zabíjí nepřátele tím, že se kolem nich obtočí. Co myslíte, půjde to i vám?
Robbin… 65%
Robbin' Hook - inovativní skákačka (19.6 MB)
Má buřinku jako Sherlock Holmes, ale není to on. Ve skutečnosti je to dokonce rafinovaný nájemný zlodějíček, který ke svému pohybu využívá především vystřelovacího lana. S ním je totiž vše lehčí a také zábavnější – přesvědčte se sami!
Rainy… 80%
Rainy Day - příběh dešťové kapky (8 MB)
Jste vybráni, abyste se vydali na cestu za pokladem. Samozřejmě to nebude jen tak. Stejný cíl si totiž vytyčil i silný konkurent, s nímž se při své cestě střetnete. Jak vše nakonec dopadne, když jsou hlavními postavami dešťové kapky?!
Red Feund… 60%
Red Feund - hledá se radost (792 KB)
Skupinka domorodých bojovníků si až doposud žila v blahobytu a veselí uprostřed hustého pralesa. Jenže jak už to tak bývá, jednou to muselo skončit. Jaké zděšení následovalo potom, co jste se dozvěděli, že oblíbený klaun Fred opustil tábor!
Rescue:… 75%
Rescue: The Beagles - za bígly! (10.9 MB)
Znáte ten roztomilý kukuč, kterým disponuje téměř každé štěně bígla? I přesto se najdou lidé, kteří by je chytali a hrubě s nimi zacházeli. Dokážete s Edwinem a Nicole, hrdiny freeware hry Rescue: The Beagles, všechny hafany zachránit?
RunMan:… 75%
RunMan: Race Around the World - pestrobarevný freestyle běh (21.4 MB)
3-2-1-start! Žlutá hvězda se dává do pohybu a chystá se smést všechno, co se jí připlete do cesty. A vás s ní čeká pestrobarevný svět se třicítkou bláznivých a náročných tratí. Jámy, nepřátelé, balónky, zpomalovače - a hlavně zábava!
Rocket… 75%
Rocket Command - raketová kanonáda (3.5 MB)
Herní tvůrci mají očividně hodně v oblibě téma, kdy je ohrožena Země (ne)známým nepřítelem. Nejinak tomu je i u titulu Rocket Command, který však nabízí zajímavé ovládání a líbivou grafiku. Dokážete ubránit svoji rodnou planetu?
Rollerway… 70%
Rollerway - bez brzdy to jde těžce (14.6 MB)
Pohybovat se obrovskou rychlostí po úzkých klikatých drahách a přeskakovat velké propasti - to je motiv dnes recenzované freeware hry Rollerway. A to vše je navíc zabaleno do pestrobarevné DirectX 9.0c-ové grafiky.
Rabbitín… 75%
Rabbitín - příběh králíčka (11.6 MB)
Žil byl jednou jeden bílý králíček. Byl to celkem malý králíček, ale zato byl předurčen k velkým činům. Mnohem větším, než se mu kdy mohlo jen zdát. To všechno se událo v městečku zvaném Rabbitín. Pojďte se tam spolu s námi nyní podívat.
Resonance… 85%
Resonance - hudbou proti zombíkům (32.4 MB)
Že je hudba lék se nás už kdysi snažili přesvědčit Lunetici a nyní i autoři freeware hry Resonance. V ní pomocí muziky budete bojovat proti slušné dávce nejrůznějších zombie. Zahrajte jim tedy váš oblíbený song a pošlete je zpět, kam patří!
Redpearl:… 35%
Redpearl: GM Ball - ztracená kulička (1.3 MB)
Většina z vás určitě zná „simulátory“ kuliček, v nichž musíte nebohou kouli dopravit přes všemožné úzké mosty, vysoké kopce a prudké řeky do kýženého cíle. Redpearl: GM Ball není v tomto žánru výjimkou, místo v trojrozměrném prostoru se však ocitáme v prostoru dvourozměrném. A že to občas stojí za to!
Rolling… 70%
Rolling Madness 3D - koulelo se koulelo (18.2 MB)
Hlavním hrdinou freeware hry se v dnešní době může stát kdokoliv nebo cokoliv. A titul Rolling Madness 3D je toho zářným příkladem. Chopte se tedy myši a připravte se na zábavné dobrodružství s modrožlutým hopíkem v hlavní roli!
Rayman… 90%
Rayman Raving Rabbids: Králíci, králíci, králíci! (1.3 GB)
Připravte se na záplavu králíků na vašem monitoru. Je jich spousta, jsou přemnožení a chystají se ovládnout svět. Užijete si hromadu zábavy, neboť králíci jsou neskutečně šílení. Tak neváhejte. Soubor miniher s názvem Rayman Raving Rabbids je tady!
Rudi –… 55%
Rudi – v Santově zemi (25.1 MB)
Co se ukrývá v dnešním dárku? Dáme vám nápovědu – má to rohy, srst, kopyta a je to věrný společník Santy Clause. Ať už víte, tušíte, či jste úplně vedle titul Rudi je tu pro vás!
Rainbow… 75%
Rainbow Web - nezapleťte se do pavučiny (12 MB)
V dnešní době je vskutku těžké vymyslet originální hrací pole, a proto přicházejí autoři her se stále novými nápady. Jedním z nich byl i toto pavučinové políčko Rainbow Webu.
Relevart… 60%
Relevart Emit - roztomilá hopsačka (1.6 MB)
Relevart Emit dokáže zaujmout široké spektrum hráčů, už jenom pro svou dobrou hratelnost a roztomilé provedení! Nenechejte tedy své hbité prsty zahálet a pojďte jich využít v této příjemné hříčce!
Roly Poly… 70%
Roly Poly Pumpkin - dýně a Halloween (23 MB)
Haloween se v našich končinách příliš neslaví, to ale není důvod, proč byste si neměli užít tuto skvěle vyvedenou záležitost. Připravte se na grandiózní zpracování a vynikající atmosféru! Tak přidejte do kroku, ať se vám dýně neodkutálí k někomu jinému. Byla by to nesmírná škoda!
Refuel… 70%
Refuel Rampage - chlapec milující mléko (5.1 MB)
„Pijte mléko“, „Mléko je zdravé“, „Díky mléku budete mít zdravé kosti“. Jistě jste už někdy takové slogany spatřili. Ano, tato bílá tekutina má sice blahodárné účinky na zdraví, nicméně její chuť je leckomu proti srsti. Situace se však radikálně obrací, když z mléka uděláte kakao. Hmmmm. Cítíte tu vůni, jež se line z titulu Refuel Rampage?
Reaction… 65%
Reaction 3 - adrenalinová jízda (821 KB)
Zajímá vás spíše samotný obsah hry než její grafické zpracování? Máte rádi výzvy a jste odhodlaní se nevzdát a překousnout chvíle vzteku? Pokud ano, tak se pojďte podívat na zoubek hře Reaction III, která vás může potěšit a zároveň pěkně potrápit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z