Quazi… 35%
Quazi 1D Game Deluxe - arkanoid trochu jinak (10 MB)
Chcete si zahrát arkanoid na tak trochu jiný způsob? Tak to máte dnes štěstí, právě teď se vám naskýtá jedinečná možnost, která v sobě skloubila hned několik zajímavých nápadů. A bude to zdarma!
Quarry 86%
Quarry (3.4 MB)
Už jste se setkali se hrou, ve které byste ovládali několik robotů? A bylo jejich úkolem stavět kostičky, po kterých se vyšplhali až k cíli? Bylo to ještě ke všemu ve 3D? Pokud jste zatím takové štěstí neměli, pak si ho dopřejte v dnešní hře Quarry. Nenechte si ujít následující recenzi a zahrajte si tuto kouzelnou gamesku...
Quidditch… 68%
Quidditch Training (943.7 KB)
Už dorazil na počítače! Kdo? No přece Harry Potter. V této hře je vaším úkolem létat s tímto malým čarodějnickým učněm na koštěti a po dobu dvou minut se snažit co nejvícekrát prohodit tmavě červený míček, jež musíte najít někde ve vzduchu, skrz jakýsi kruh či prsten namalovaný ve vzduchu. Navíc se ještě musíte vyhýbat dvěma černým míčkům, které vás pronásledují, a jestliže se vás dotknou, uberou vám body. Občas také můžete najít bonus (žlutý okřídlený míček), jež vám přidá čas a body. Jakmile hra skončí, jste vyzváni, pokud máte dostatečný počet bodů, abyste se zapsali do tabulky nejlepších hráčů. Quidditch Training je určen spíše pro mladší hráče, těm odrostlejším by toho asi mnoho neřekl. Tak letu zdar!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z