Platformerman… 55%
Platformerman - s bombou na nepřátele (1.4 MB)
Nejlepším přítelem hrdiny z freeware hry Platformerman jsou bomby, kterých má plné kapsy. A neváhá je použít - ať už proti nepřátelům, na ulehčení cesty skrz okolí nebo jen tak pro zábavu.
Peeto´s… 70%
Peeto´s revenge - hopsání o život (1 MB)
Znáte to - válíte se u televize, jíte cereálie a mezitím vám váš mladší bratr vyfoukne hračku přibalenou v krabici. Pomsta bude sladká! Nejde tu jen o čest nebo hračku z krabice, tady jde o celý svět. Brášku musíte zastavit za každou cenu!
PlasmaPig… 70%
PlasmaPig - prasečí obrana (9.6 MB)
Nestává se často, aby měl hráč za úkol chránit prasečí mateřské lodě. A i když to může znít divně, nenechte se zmást, PlasmaPig je hra s jedinečným nápadem a skvělým zpracováním. Ostatně přesvědčte se sami!
Princess… 45%
Princess Jess and the veggiebulls - i princezny umí bojovat (769 KB)
To, že princ musí zachránit unesenou princeznu je samozřejmost, ale co když se role obrátí? Křehká dívka z dnešní hry si to na vaše monitoriy přichrastí ve zbroji, aby se s vámi vydala na záchrannou misi. A dáma se přece neodmítá, nebo snad ano?
Party… 70%
Party Down - život je párty (46.1 MB)
Šance, že se někdy v životě dostanete na hollywoodskou párty pořádávanou hvězdami stříbrného plátna je asi taková, jako šance mongolských hokejistů na výhru MS. Party Down vás však přenese do nablýskaného světa plného celebrit, o které se musíte postarat.
pixelProject… 75%
pixelProject – pixelProject vs. Mario, najděte 5 rozdílů (3.2 MB)
Jménem energií překypujícího pandrláka vás zveme na pořádné dobrodružství plné skákání, běhání, překážek i nepřátel. Někdo z vás přitom možná zemře, ale přesto je to docela zábava!
Prezzie… 55%
Prezzie Hunt 5 - kde ty dárky mohou být? (24.4 MB)
Štědrý den je už dávno za námi, dárky jsou rozdané a Ježíšek má zase na celý rok pokoj a může si užívat ve své chatrči na Bahamách s flaškou whiskey v ruce. Naštěstí ale existuje Prezzie Hunt 5, kde si můžete nahrabat další desítky dárků!
Pigs Run… 55%
Pigs Run! - Nenáročná klikačka (14.8 MB)
Na vepří farmě se dějí podivné věci. Snad všechna zvířátka v okolí se na vás domluvila a zkouší váš zdravý rozum. Dokážete obstát a pochytat všechny prasátka se stužkou kolem pasu nebo zvítězí místní zvířectvo?
Pacz -… 70%
Pacz - reinkarnace žluté legendy (12.5 MB)
Všem hráčům se dává na vědomí, že žlutý legendární hrdina se vrací! Opakujeme, Pacman se znovu objevuje na scéně v nových, nevídaných lokacích a se zajímavými schopnostmi. Nenechte ho čekat a ukažte příšerám, že žlutá vládne světu!
Paperblast… 70%
Paperblast - papírová válka (6.9 MB)
Jako na mistrovství světa v zabíjení papírem se budete cítit při hraní freeware hry Paperblast. Ta totiž porovnává dosažené skóre s celosvětovou databází. Dokážete přežít a zničit dostatek nepřátel na to, abyste se dostali alespoň do první tisícovky na světě?
Pandaland… 70%
Pandaland – Mario v sukni (18.6 MB)
Pokud jste si někdy položili otázku, jak by vypadal Mario v sukni, jásejte, neboť konečně je tato otázka zodpovězena. V hře Pandaland se chopíte černovlasé dívčiny a budete se snažit udělit lekci jednomu hroznému gangu, co napadl vaše město.
Path Of… 65%
Path Of Time - támhleto je časová díra! (1.5 MB)
Ano, další vesmírná arkáda! Ano, opět stovky mimozemšťanů proti jedné lodi! A ano, opět smrtonosný boss na konci každého kola! Tentokrát vám však můžeme navíc slíbit i něco, co tu ještě nebylo!
Planet… 40%
Planet Defense – blíží se Armagedon (4.5 MB)
Pozor! Na planetu se blíží obří asteroid. Bruce Willis není nikde k zastižení, a tak se záchrany planety musíte chopit vy a několik stovek atomových bomb. Osud obyvatel je ve vašich rukou, proto se snažte mířit přesně.
Plasma… 50%
Plasma Twins Strike Again - zábavná oddechovka (2.5 MB)
Máme tu opět horká prázdninová odpoledne, ve kterých se jen málokomu chce vůbec o něčem přemýšlet. Přesně v takovou dobu přijde vhod zcela jednoduchá, nenáročná hříčka z klasické školy jménem Plasma Twins.
Pearl… 65%
Pearl Diversion - chobotničky pod útokem (21.1 MB)
Život na Perlovém útesu byl až doposud klidný, kolonie chobotniček si tu v míru těžila své perly. Nyní se ale obávaná dračí ryba, čaroděj z temných vod, rozhodla útes ovládnou a odstranit všechny chobotničky. V cestě zkáze však stojí hrdinný chobotničák.
PHARAOH… 70%
PHARAOH'S MYSTERY - najděte tajemný poklad (12 MB)
Dnes vás zveme do jeskyně celé vykládané zlatem, kde zažijete určitě spoustu zábavy. Najděte klíč k velkému pokladu a staňte se tak nejlepším hráčem pod sluncem. A že jste to vy, tak to bude zcela zdarma!
Poofik… 70%
Poofik – kdo neskáče, není mýval (6.8 MB)
Zaskákejte si s mývalem, tvorem ze zvířecí říše, který dychtí po blýskajících se mincích. Na co mu budou sice netušíme, ale rozhodně s ním zažijete příjemné sbírací a hopsací chvíle.
Pac-Man… 65%
Pac-Man Physics - všudypřítomná gravitace (1 MB)
Tak takového pomocníka legendární žlutý Pac-Man ještě nikdy neměl! Nejen že se díky němu lépe ubrání starým známým příšerkám, ale navíc je s ním mnohem větší zábava. A kdo že je ten tajemný? Schválně, jestli to uhádnete...
PacManic… 70%
PacManic - žlutá koulička opět v akci (1.9 MB)
Tradiční bomba z řad PacManic je zase zpátky. A musím vám říci, že jí nový kabát velice sluší. Předělávek této hříčky je vskutku nespočet, avšak ani dnes vás jistě nezklame.
Pinball… 70%
Pinball Panda - pomozte ohroženým druhům (2.4 MB)
Pomoc! Ano, tak tohle slovo bychom mohli všichni slyšet z úst ohrožených zvířat. Téma kolem zachraňování ohrožených druhů je stále populárnější. Pinball Panda není výjimkou, a proto pojďme společně na pomoc těmto stvořením.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z