Origami… 90%
Origami - kouzelné fantastično (14.3 MB)
Bojíte se tmy? Tak to si budete rozumět s hlavním hrdinou hry Origami. V této kouzelné hře totiž musíte být rychlejší, než setmění a že to leckdy bude pořádný závod.
One Curious… 55%
One Curious Nightfall - Další z řady povedených plošinovek (17 MB)
A znáte tu, jak zvědavá holčička otevřela tajemnou brašnu, kterou ji seslal Ptačí Král, a od té doby se začaly dít podivné věci?
Orange… 55%
Orange Runner - laser, zeď, utíkej! (8.4 MB)
Převtělte se do těla kuličky, která se snaží urazit co nejdelší cestu. Abyste to neměli moc jednoduché, cesta je ztížena několika druhy překážek. Rychlost pohybu se neustále zvyšuje, což dělá situaci ještě těžší. Tak jak daleko doběhnete vy?
Opera… 60%
Opera Slinger -do-re-mi-fa-so-la-si-da (135 MB)
Jen mizivému procentu lidí se podaří prosadit v operním pěvectví. Jestli však doma máte mikrofon a alespoň trochu fungující počítač, není důvod, proč byste to neměli být práce vy.
Open Sonic… 75%
Open Sonic - starý nový Sonic (6.2 MB)
Sonic se po dlouhých letech vydává na nové dobrodružství, kde k úspěšnému dokončení nebudou stačit pouze silné nohy, ale i trocha zdravého rozumu. Dokáže se svými přáteli překonat všechny nástrahy a dorazit zdárně k cíli bez újmy na zdraví?
Oneiro… 80%
Oneiro - vítejte ve snu (116 MB)
Jaký pak asi je onen pověstný svět snů? Najdete tam kytičky? Nebe ve veselých zářivých barvičkách? Či snad žádný neexistuje a je to jen výmysl? Inu, na všechny otázky naleznete odpověď v titulu Oneiro, který k vám přichází od studentů z institutu DigiPen.
Ocean… 80%
Ocean Quest - barevní hadi opět v akci (28 MB)
Bomba! Známá hříčka Zuma je opět zde. Avšak autoři již věděli, kolik druhů Zumy mezi hráči putuje, a tak provedli nemálo změn. A že se nejedná jen o nějaké šunty, se můžete přesvědčit sami.
Oceanmix… 60%
Oceanmix - japonská Saxána (1.1 MB)
Ze země vycházejícího slunce k nám dorazila další hra, nicméně tentokrát se nejedná o žádnou lechtivou záležitosti, nýbrž o zajímavou arkádu. Pomůžete tedy dívce na koštěti vypořádat se se spoustou podmořských nepřátel?
Ovid the… 85%
Ovid the Owl Act I: SOVÍ PUTOVÁNÍ (26.9 MB)
Myši se rozhodly povstat proti nadvládě sov! A jednomu takovému útoku čelila i sova Ovid, hlavní hrdinka hry Ovid the Owl Act I, na kterou vám právě přinášíme recenzi. Pomůžete jí, aby mohla znovu létat?
Once in… 80%
Once in Space: VE HVĚZDÁCH (3.1 MB)
Svět plný hvězd, jenž skrývá nejedno tajemství i nejedno vytoužené přání. A právě do něj, do této noční oblohy plné tajemna, se můžete společně s námi vydat v titulu s příznačným názvem Once in Space. Vzneste se tam, kam leckdy dosáhnou jen vaše sny.
Ocha 3:… 55%
Ocha 3: FRČÍME PO KANCELÁŘI! (996.1 KB)
Život v kanceláři není žádný med. Celý den jenom sedět za stolem a plnit příkazy náladového šéfa (že, Corne?). To pak člověku rychle vyhládne. Ovšem nic není zadarmo, takže se k onu kýženému jídlu budete muset nepozorovaně dostat.
Ocean… 60%
Ocean Quest: POD VODOU (5.2 MB)
Dnes vám nabízíme remake oblíbené hry, která původně vyšla pro staroučké Atari. Ocean quest ale i v současné době dokáže nabídnout slušnou porci zábavy, přestože se jedná o pouhé střílení s ponorkou. Nevěříte? Zkuste si jej...
Ottos… 66%
Ottos Ottifanten Seenot: UJETOST (1.8 MB)
Zachraňte slony házené z vrtulníku před utopením! Jako malý človíček na člunu budete muset v tomto dílku zabránit tomu, aby se byť třeba jen jeden jediný slon utopil. Chcete ujetou hru? Tak tady ji máte.
OSW Ballz… 80%
OSW Ballz 2: JEDNODUŠE KULATÉ (2.3 MB)
Další z řady her, jenž se zúčastnila soutěže One Switch Competition. Vtip této soutěže tkví v tom, že ovládání takové hry musí být pouze pomocí jedné klávesy. Dnešní titul nejen že toto hravě splnil, ale také se u něj dá skvěle bavit.
Ollie… 75%
Ollie the Ostrich: PŠTROS SBĚRATEL (3.3 MB)
Jak to dopadne, když se pštros vydá hledat cenná zlatá vejce a nebojí se přitom prokřižovat vesmír? Věřte, že ztřeštěně.Přesto je to opravdu zajímavá a zábavná arkáda, jenž disponuje i hezkým příběhem.
OneSWitch… 54%
OneSWitch BALLZ: MÁTE KOULE? (755.7 KB)
Koule. Každý z nás, spadajících pod mužnou část populace, má alespoň dvě (vyjímkami se teď nebudeme zabývat). Dneškem však získáte jednu navíc. Má ale trable, a proto ji napřed musíte provést zkrz desítku obtížných levelů. Nezklamte a dokažte, že se ničeho jen tak nezaleknete!
Overflow 82%
Overflow (4.2 MB)
Příznivci starých a legendárních Lemmings, pozor! Přichází nová hra na toto téma. Dopravovat v časovém limitu na místo určení tentokrát nebudete človíčky ani nic živého, ale 2 atomy vodíku a 1 kyslíku tzn. vodu. Lépe řečeno molekuly vody, protože je rozdělena na jakési kuličky. Na začátku se zjeví zlatý kohoutek a vzápětí z něj začne vytékat voda. Hra není úplně dokonalá, protože máte k dispozici pouze jeden nástroj a to podivnou červenou hmotu, kterou můžete přidávat, ale i ubírat podle libosti. Zásoba této hmoty je samozřejmě omezena. Je už jenom na vás jak s ní naložíte...
Ovo Remake 75%
Ovo Remake (6.9 MB)
Jak lze snadno z názvu poznat, dnešní plná hra, která pochází od českých autorů, nebude původní, ale jak slůvko „remake“ v názvu indikuje, jedná se zase o předělávku jedné starší hry. Ono vlastně těch her tu najdete více, protože Ovo Remake obsahuje i jakési mezihry, ale co vám budu povídat, však to vše si můžete vyzkoušet sami.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z