NaCl -… 70%
NaCl - hej ty, elektrone! (7.9 MB)
Chemie nepatří mezi oblíbené předměty, přesto s ní dokáže být spousta zábavy. Neztrácejte tedy čas nudným názvoslovím a vrhněte se do pohlcujícího světa jednoduše pojmenované freeware hry NaCl.
Not Tetris… 60%
Not Tetris - fyzikální tetris (3.5 MB)
Je to tetris, není to tetris? Je to tetris, i když pořádně odlišný! Nyní nebude vaším cílem vytvářet celistvé řádky, ale vměstnat na hrací pole co nejvíc dílků. K tomu vám bude pomáhat kvalitní a nevyzpytatelný fyzikální model.
Not I… 50%
Not I - černo-bílí Worms (1.1 MB)
Nic na světě není jen černé nebo bílé. Ale to neplatí ve světě freeware hry Not I, v níž se jiných barev nedořežete. Zaválčete si ve stylu legendárních Wormsů proti počítači nebo vašemu kamarádovi.
Nanny… 75%
Nanny Mania – úklidový trenažer (46.9 MB)
Úklid asi nepatří mezi činnosti, které byste nejraději dělali od rána do večera. Přesto se kupodivu najdou lidé, které uklízení baví a dokonce si ho zvolili jako své povolání.
Ne Touchez… 90%
Ne Touchez Pas IV - tohle jméno si zapamatujte! (9 MB)
Přinášíme vám další kousek ze soutěže, kde bylo cílem vytvořit hru, která by byla netypickou bludišťovkou. Jak vidno z našeho hodnocení, tímto recenzovaný počin se náramně povedl!
N - en… 80%
N - en jako ninja (1.3 MB)
Leze po zdech, ale spiderman to není. Že nevíte kdo? Podle autora freeware hry N je to vlastnost ninjy. Neváhejte tedy a vrhněte se do více než stovky levelů prošpikovaných zábavou a postavených na skvělém fyzikálním enginu.
N –… 70%
N – Nindža běží o život (1.3 MB)
Vžijte se do role nindži a vydejte se na nebezpečnou výpravu do tajemného komplexu. Nečekají na vás jen nezdolatelné překážky, ale i mnoho pastí a ostražitých hlídek. Pokud tedy máte odvahu tak neváhejte a běžte jako o život!
Numericon… 70%
Numericon - hrátky s čísly (13.1 MB)
Matematika? Pro některé z nás veliké zlo a trápení, pro druhé zase nejlepší předmět. Avšak dnes nemusíte být nejlepší matematik, abyste si užili spoustu zábavy a srandy. Budete provádět jeden jednoduchý úkon, a tím je sčítání.
Nullgame… 60%
Nullgame Mario - reinkarnace legendy (8.5 MB)
Kombinace starších herních motivů a moderní technologie jsou dnes celkem běžnou záležitostí a velice často nabízejí zajímavý mix vynikající hratelnosti a povedené grafiky. A jak by vypadala v dnešním kabátku třeba taková legenda jako Mario? Přesně takhle!
Note Book… 60%
Note Book Wars - útěk z papíru (1.6 MB)
Také si ve škole během vyučování čmáráte všemožné malůvky po listech sešitů? Co byste však řekli tomu, kdyby se vaše dílko rozpohybovalo a začalo si žít svůj život? Nic takového bohužel zařídit nedokážeme, zato vám přinášíme hříčku, jejíž původ může být hodně podobný!
Nebezpečenství… 70%
Nebezpečenství pozemského létání - frrrnk! (7.6 MB)
Nebezpečenství pozemského létání je věru zajímavý název. Na druhou stranu ale poměrně netajemný, protože takhle hned každý pozná, oč ve hře běží. Jestli jste na to přesto nepřišli nebo máte pocit, že musíte vědět víc, neváhejte si přečíst naši recenzi na tento titul z českých luhů a hájů!
No One… 70%
No One Can Stop the Farm Pioneer: PONĚKUD ZVLÁŠTNÍ FARMAŘINA (5.8 MB)
Postav dům, zasaď strom, zploď syna. Přesně takhle by se dal charakterizovat titul s úchvatným názvem No One Can Stop the Farm Pioneer. Vlastně, ještě bych mohla dodat: a získej co největší skóre. Že to celé zní divně? Ano máte pravdu, ostatně celá dnes recenzovaná hra pozastavuje rozum.
Night… 75%
Night Veil: MODRÉ SLUNCE (353 KB)
Vrhněte se do světa spojovaných řetězů, které musíte vhodně sjednotit tak, abyste porazili zlé příšery a postoupili do dalšího levelu. Sbírejte komba, bonusové body a všemožné další užitečné předměty. Dosáhněte nejlepšího skóre! Ale pozor – čas vám neustále běží.
Night… 85%
Night Life: HUDBA PŘICHÁZÍ (2 MB)
Ano, další arkanoid je tady! Tentokrát ovšem v podání burácející muziky. Slyšíte správně, David Miles Carter spojil hudbu a klasiku mezi hrami v jeden celek, z něhož vznikl právě Night Life. Stanete se hrající kapelou... no nezní to lákavě? Zní to lákavě!
Nyami… 40%
Nyami and Bonz: SBÍRÁME PO JAPONSKU (546.8 KB)
Hledáte jednoduchou hru, která nepotřebuje moc mozkové aktivity, je krátká a dokáže opravdu zabavit? Nevyžadujete složitou grafiku, stačí vám obyčejné „dva-dé“ s jednoduše vypracovanými modely postaviček? Pak čtěte dále!
Naturyon:… 80%
Naturyon: PARÁDNÍ TETRIS (17.8 MB)
Tetrisů je na freewarové scéně celá řada. Málokterý z nich však může konkurovat Naturyonu, který obsahuje jak skvělou grafiku a ozvučení, tak hratelnost. Na nic nečekejte, tohle vás chytí a nepustí!
Ninjets… 78%
Ninjets XF: QUEST RAKETOVÉHO RYTÍŘE (2.8 MB)
Je to šedivé a okované plechovým krunýřem. Na hlavě má dokonce naraženou helmu s červeným chocholem. Stále ještě nevíte, co to je? A když přidám bleděmodrou blyštící se mečo-sekyru, létající blesky a dvě rakety na zádech, už přihořívá?
Neko:… 75%
Neko: KOCOUR HRDINA (10.3 MB)
V této arkádě se ujmete role kocoura Neka, který má za úkol projít strastiplnou cestou a zachraňovat kočky uvězněné v klecích. Což může být celkem zábava, protože se jedná hopsačku s hezkou grafikou a dobrou hratelností. Navíc hra disponuje pár originálními prvky, takže neváhejte.
N: ZÁKON… 70%
N: ZÁKON SETRVAČNOSTI (1.2 MB)
Fyzika je bezpochyby mnohými nenáviděný a hrstkou oblíbený předmět na většině škol. Vzorečky, výpočty, teorie… Taky vám z toho vstávají vlasy na hlavě hrůzou? Dnešní hříčka je sice především o zákonu setrvačnosti, ale nemusíte se bát – bude se líbit i anti-talentům na fyziku!
N-Ball:… 85%
N-Ball: SKÁKÁNÍ JINAK (768 KB)
Je pravdou, že slovo originalita pomalu, avšak jistě, mizí z herní branže? Opravdu jsme ale již vše hráli a nic nového, snad jen kromě grafiky, nás nepřekvapí? Jestli si myslíte, že ano, zahrajte si tuto hru. Změníte názor.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z