Momodora… 60%
Momodora II - vzestup temné strany (15.6 MB)
Pokud se někdo vloupá do svatyně bohů s cílem osvojit si temnou magii, nemůže to dopadnout dobře. A je právě na vás, abyste tento průšvih napravili a opovážlivce předvedli před spravedlivý soud.
Mummy… 70%
Mummy Puzzle - egyptský Bejeweled (35.5 MB)
Match 3 her je jako hub po dešti. Jeden z těchto hříbků nese název Mummy Puzzle a zavede vás do faraonského Egypta. Má co nabídnout, nebo se jedná o šedivý průměr? To se dočtete v dnešní recenzi.
Mr Smoozles… 85%
Mr Smoozles Goes Nutso - kočičák zachraňuje svět (17 MB)
V populárním rodiném filmu Jako kočky a psi zachraňují svět štěkaví čtyřnožci, nicméně i kočky si s takovoto situací dovedou poradit. Třeba modrý kocour Ed, který jako jediný unikl mimozemské invazi.
Meikyu… 70%
Meikyu - první rytíř (1.3 MB)
Japonský titul Meikyu se vrací časem do dob rytířů, studených hradů a tajuplných artefaktů. Chopte se meče a oddejte se světu kouzel, v němž musíte najít královskou korunu.
Master… 45%
Master Forger - Picasso by koukal (10 MB)
Ne každý se narodí s vlohami malíře. Někdo skončil u výtvarné výchovy na základní škole, jiný neudrží štětec v ruce. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, Master Forger prověří vaše schopnosti malovat.
Mediécross… 65%
Mediécross - rychlejší než Bolt (19 MB)
Zkoušeli jste někdy proběhnout překážkovou dráhu v celoplátové zbroji? Vězte, že to není vůbec žádná legrace, a to ani, když se o to pokusíte ve virtuálním světě hry Mediécross.
Man Enough… 85%
Man Enough - čtyři v jednom (20 MB)
Hrát čtyři hry najednou, ještě zadarmo, to je lákavá nabídka. Ponořte se s námi do velice originálního počinu, kde šipkami ovládáte všechno současně! Dokážete to?
Maru -… 75%
Maru - hledá se teleport (13 MB)
Máte rádi skákání? Milujete netradiční freewarové hry? Pak zbystřete, protože přichází Maru! Vezměte do svých rukou osud černého stvoření, které musí projít kouzelným světem až k finálnímu teleportu.
Megaman… 45%
Megaman 21xx - reinkarnace mrtvé legendy (5.5 MB)
Co dalo světu Japonsko? Kromě nejmodernější techniky, suši a katany, taktéž nazapomenutelné herní hrdiny. Je však Mega Man dostatečný hrdina na to, aby dokázal vstát z mrtvých? Nebo je jeho nejnovější adaptace akorát poslední hřebířek do jeho ztrouchnivělé rakve?
madnessMADNESSmadness… 55%
madnessMADNESSmadness - nebezpečná rychlost (3.4 MB)
Forest Gump, Terry Fox a hlavní hrdina hry madnessMADNESSmadness. Co je všechny spojuje? Rozhodli se běžet nedbaje na všechny překážky, co se jim připletly do cesty. Pojďte si taky zaběhat!
Miner… 80%
Miner 2049er Again - horníkem opět a znovu (4 MB)
Poměrně často slýcháme případy zasypaných horníků, kteří uvíznou v šachtách. Dovedete si představit tu bezmoc? Dobrých pár tun zeminy nad vámi a nedostatek kyslíku. V podobné situaci se ocitá horník Bob.
Muzika… 55%
Muzika - melodické brnkání (25.8 MB)
Říkáte, že máte rytmus v krvi? V tom případě by vás mohl oslovit titul - Muzika. Ani nemusíte umět na kytaru, abyste se mohli stát pořádným rockerem. Chopte se pevně klávesnice, jelikož tohle bude jízda, kterou by nemusela přežít!
Mars Defender… 60%
Mars Defender - zelení mužíčci (960 KB)
Lidstvo konečně kolonizovalo Mars a započalo s těžbou surovin ukrytých hluboko pod povrchem planety. Bohužel, nejsme jediní, kdo má zájem o planetu, a tak bude třeba použít trochu toho násilí.
Monos… 70%
Monos - první revoluční tetris (14 MB)
Pokud se někdy dalo hovořit o revoluci v tetrisu, tak tou je prvávě freeware titul Monos. Zapomeňte na všechny víceméně stejné předělávky a vychutnejte si něco, co tu ještě nebylo. Geometrickým tvarům zdar a těm tetrisovým zvlášť!
Magic… 80%
Magic Farm - magická farma (40.6 MB)
Farmaření je docela nuda. V tropických teplotách, kdy rtuť v teploměru stoupá k číslu čtyřicet, se nikomu nechce shýbat k rozpálené hlíně, aby tam hledat zemědělské plodiny všech možných druhů. Nicméně když je taková farma magická, to už je situace jiná.
Metal… 65%
Metal Sector - ocelový svět (2.7 MB)
V dnešní recenzi se společně s námi podíváte na zoubek sci-fi arkádě Metal Sector, ve které se chopíte kniplu a tudíž pilotování vesmírné lodi. Ať už bude budoucnost takto přeplněná kovem, nebo ne, čeká vás dlouhé dobrodružství plné překážek.
Mighty… 85%
Mighty Jill Off - nebezpečný Icy Tower (23.9 MB)
Pakliže s úsměvem na rtech vzpomínáte na šílenou arkádu Icy Tower, v níž bylo cílem vyskákat co nejvýše, ale chybělo vám v ní trochu toho nebezpečí a akce, Mighty Jill Off se zcela jistě stane vaší oblíbenou hrou. Zde se nám potvrzuje, že kombinací několika osvědčených klasik můžeme dostat perfektní titul.
My Distraction… 75%
My Distraction - černobílé dobrodružství (5 MB)
Vítejte v černobílém světě, na místě, kde není nouze o akční dobrodružství. Proskákejte a prolétněte s roztomilým a odvážným Steavem nebezpečné lokace, doplnění potravy je přitom nezbytné!
Mist Monster… 85%
Mist Monster Attack - nečistoty ve Vídni (9.9 MB)
Dokážete zbavit ulice Vídně veškerých nečistot, ať už psích výkalů či dalších nepatřičných nečistot? Že ano? Dnešní titul Mist Monster Attack je pro vás tedy jako stvořený, poněvadž při zmíněné činnosti se navíc dozvíte pár informací o mnoha významných památkách Vídně. Vzhůru na věc!
Meat boy… 45%
Meat boy - honba za láskou (12.9 MB)
Láska hory přenáší – přesně tohle rčení charakterizuje dnes recenzovanou typickou skákací arkádu. Pomozte hlavnímu hrdinovi v cestě za jeho milou, která byla unesena.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z