Lucid… 75%
Lucid Nightmare - noční můra na vlastní kůži (40.5 MB)
Když se ponoříme do snění, chceme se pochopitelně vyhnout nočním můrám. Jak takový zlý sen může vypadat v podání mladé dívky, se můžete přesvědčit na vlastní kůži v temné atmosféře dnešní freeware hry.
Lunaris… 80%
Lunaris - měsíční mužíček (63.7 MB)
DigiPen přichází s dalším zajímavým titulem, jež si může užít najednou až 16 hráčů. Nicméně ani samotáři nebudou ochuzeni o porci levelů a zábavy, kterou nabídne arkáda s netypickým měsíčním můžíčkem.
Liquisity… 65%
Liquisity 2 - dobrodružství v akváriu (20.6 MB)
Někteří používají akvárko pro pěstování rybiček, jiní v něm hrají variaci na pinball. Pokud si to netroufáte zkoušet v reálu, tak by se vám mohl šiknout dnešní freeware titul Liquisity 2, kde si zapinkáte hned s několika druhy míčků.
Lost city… 85%
Lost city of Z – putování v džungli (89 MB)
Máme tu další hledání ztracených měst. Tentokrát dílo vzniklo za pomoci National Geographic, takže je opravdu o co stát. Prozkoumejte amazonské pralesy a najděte všechny určené předměty!
Lost in… 80%
Lost in Reefs – podmořská klasika (29.3 MB)
Tropická vedra, která na nás útočí již od začátku měsíce přímo lákají k tomu, abyste vyrazili někam k vodě. Díky Lost in Reefs při té příležitosto dokonce nebudete muset ani odejít od počítače. Podmořský svět je tu pro vás.
Lyle in… 70%
Lyle in Cube Sector - v zajetí krabic (3.4 MB)
Patříte-li mezi fanoušky 8bitové klasiky a rádi byste si ji znovu připomněli, pak nesmíte minout tuto lahůdku. Lyle in Cube Sector navíc skrývá vše, co by správná arkáda skrývat měla. Včetně příběhu. Vydejte se na cestu za nalezením ukradeného koťátka a objevte svět plný příšer, překážek a… krabic.
Lovely… 60%
Lovely Kitchen - V roli servírky (67.1 MB)
Lovely Kitchen vám přiblíží práci servírky, která si právě otevřela novou restauraci. Obslužte včas všechny zákazníky a vydělejte dost peněz pro postup do dalšího kola!
Leviathan… 60%
Leviathan - příšera, co žere letadla a lodě (10.6 MB)
V drtivé většině her se vžijeme do role klaďáků, tak proč si to teď neprohodit? Ve freeware hře Leviathan budete totiž ovládat zelenou mořskou příšeru, kterou se z vody snaží vymýtit ponorky, lodě a dokonce i letectvo. Přežijete to?
Lightning… 40%
Lightning is Probably the Best Way That You Could Die On Account of All of It's Awesomeness - uf! (13.4 MB)
Skáče to jako blecha a není to blecha, co je to? Například by to mohl být hrdina dnes recenzované freeware hry, jejíž název by zaplnil celý tento text. V jeho počínání mu pomůže nemálo trampolín a jezdících výtahů a samozřejmě hlavně vy - hráči!
Lights… 60%
Lights Out - kdo by se tmy bál? (4.8 MB)
Není to zrovna sranda, když člověka zamknou v temném domě, který má chodby jak labyrint. A co teprve když je tma jak v pytli a svítilna má jen omezené zásoby energie? Jó, to pak není žádný med. Ostatně přesvědčte se sami - ve hře Lights Out.
Lost on… 60%
Lost on the island – ztracen v džungli (3 MB)
Přemýšleli jste, jaké to je být ztracen na neznámém ostrově uprostřed Pacifiku? Rozhodně se jedná o velice strašidelnou situaci, na druhou stranu můžete zažít perfektní dobrodružství. Kdo by nechtěl zkusit něco jiného, než jen každodenní rutinu.
Lil' pirate… 55%
Lil' pirate - ztracený hrdina (3.2 MB)
Kdo zná seriál Ztraceni, tak už trochu ví, o čem tato hříčka bude. Ale ty z vás, kteří televizi příliš neholdují, uvedu do obrazu. Ztroskotat na pustém ostrově dokáže skoro každý, ale přežít na něm je už jen pro ty nejlepší z nejlepších. Tak si pojďte přečíst, co se vlastně stalo.
LUX -… 60%
LUX - nedejte se (4.4 MB)
Čeho je moc, toho je příliš. To platí i v této malinkaté hříčce, v níž se musíte postarat o to, aby se neidentifikovatelné prvky nerozmnožily do nezvladatelného počtu. Popadněte proto do rukou zbraň v podobě červené kuličky a pusťte se do práce, ať se nestane nic nepředpovídatelného!
Little… 50%
Little Machines Still Goes Deeper - hloubkové vrty (7.4 MB)
Dělat hloubkové vrty? Líbí se vám tato práce? Jestli ano, jste na správné adrese. I když nebudete hledat ropu, nálezy schováné v podzemí budou stát vskutku za dřinu vynaloženou u počítače. A bombónek nakonec - vše je zdarma. To vám jistě žádná firma zabývající se vrtáním nenabídne.
Last Egg… 55%
Last Egg Standing - chytni vejce (500 KB)
Snad nikoho z nás by nikdy nenapadlo, že by mohl dělat práci jako je pomocník ve slepičárně. Představa je to vskutku hrozná. Ale jak můžeme něco říci, když jsme to ještě ani nezkusili, a to v této v herní podobě?
Lirige:… 80%
Lirige: ČESKÁ ODDYCHOVKA (8.5 MB)
Povedená novinka od českých tvůrců, v niž je třeba zachránit svět před drakem Sarkretem a jeho služebnictvem plným brouků. Vydáváte se zhatit jeho zlé plány. Zastavíte jej?
Lionheart… 80%
Lionheart Remake: STAŇTE SE HERKULESEM (15.7 MB)
Léto je v plném proudu, tak proč si nezahrát nějakou hru laděnou to „tropických“ barev? Lionheart Remake jistě zaujme nejednoho hráče a nejvíce příznivců si najde především u pamětníků ze staré školy.
Lawn Mower… 60%
Lawn Mower Joe: KRTEČKOVO KARATE (25.8 MB)
Krtkové dostali bojovnou náladu! Zahoďte hrábě, motyky, rýče... nic na ně neplatí. Je na čase usednout za váš malotraktor a rozdrtit pěkně jednoho po druhém pod robustními koly a ještě větším sekáčkem. A proč tolik brutality? Protože jsou to nelítostné bestie s motorovými pilami a dynamity na zádech!
Lethal… 70%
Lethal Judgment: REMAKE KLASIKY (8.4 MB)
Máte zrovna dlouhou chvíli? Zbožňujete klasické arkády, kde hlavní roli hrají stíhačky? Pokud ano, Lethal Judgment je pro vás jako stvořený. Adrenalinové souboje, slušná grafika,... Tak na co ještě čekáte?
Levitar… 80%
Levitar 3D: REMAKE Z ATARI (2.2 MB)
Levitar byla svého času poměrně známá hříčka na ATARI. Doba nám značně pokročila a tento starý stroj nahradilo již dávno PC, které je výkonnostně přeci jen někde jinde. Chtěli byste si tuto legendu zahrát i na své nadupané sestavě v roce 2007? Tady je…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z