Karin… 50%
Karin and the Hidden Lake - temnota a ukradené šaty (76.6 MB)
Hra pro ženy nad 35 let? Tak u toho jsme nemohli chybět a přispěchali jsme pro vás s recenzí. Projděte se s hlavní hrdinkou tajemným černým lesem, ve kterém jí temnota ukradla šaty.
KeyWords… 75%
KeyWords - slovní hrátky (16.7 MB)
A je to tu zase. Nemožné se stalo možným. Bombastická hříčka Knihovník je už opět plná síly se vám ukázat, jak jinak, než s novými nápady a samozřejmě i s grafickou realizací. Stačí jen stisknout tlačítko stahuj, avšak nejprve vám prozradíme něco o hře samotné.
Kaipuu… 70%
Kaipuu - ztracená láska (4.8 MB)
Žil jednou jeden nešťastný človíček, který ztratil svoji lásku. Vydejte se s ním prozkoumat neznámý svět a osvobodit tak jeho skryté emoce, o nichž ani on sám nemá tušení.
Kiwi's… 75%
Kiwi's Tale - zachraňte všechny své přátele (22.2 MB)
Ohrožených druhů zvířat je na světě hodně. V dnes recenzované hře se podíváte na Nový Zéland, kde žije roztomilá kulička, řadící se do kategorie ptáků. A jak se jmenuje? No přeci Kiwi. Ovšem tohle zvířátko má momentálně problémy, takže mu budete muset pomct.
Kaplink:… 75%
Kaplink: hrátky s barvami (5.2 MB)
Potřebujete-li si občas zkrátit volnou chvíli hříčkou, kterou můžete kdykoliv vypnout, aniž byste přitom přišli o postup vydřený za několik hodit, pak pro vás máme ideální volbu. Jedná se o menší projekt na způsob piškvorek se smajlíky v hlavní roli!
Knytt… 90%
Knytt Stories: PLOŠINOVKA Z JINÉHO SVĚTA (33.8 MB)
Milujete plošinovky? Dokáže vás modrý ježura Sonic dostat do stavu euforie, a nad postelí vám visí plakát instalatéra Maria? Nu, i kdyby tam visel Mario samotný, Knytt Stories si prostě nejde nezamilovat. Chcete-li spatřit uměleckou „skákačku“, stačí se pohodlně usadit a dívat se.
Knytt:… 70%
Knytt: NA VELIKOSTI ZÁLEŽÍ (19.5 MB)
Pochází z planety vzdálené stovky a stovky světelných let od Země, jsou menší než lidé, přesto ale technologicky daleko vyspělejší. Po srážce létajícího talíře s asteroidem byl ovšem jeden z nich nucen přistát na našem modravém drahokamu, kde nyní čelí nástrahám tohoto světa. Dostane se někdy domů?
Kung Fu… 40%
Kung Fu Master 3D: C-64 klasika ve 3D? (22.2 MB)
Vaše dívka byla unesena a vám nezbývá nic jiného, než se za ní vydat do kláštera. Do hlavy vám stoupá krev, adrenalin z vás čpí. Zvládnete se probít se podlažími až ke zdárnému vítězství?
Kill … 50%
Kill 'em All: SMRT KRÁLÍKŮM! (1.2 MB)
Máte po perném dnu v práci chuť rozstřílet pár plyšových králíčků? Ne, nejste úchylní, i my v redakci FreeHer si občas vyjdeme na střelnici s "devítkou" a s roztomilými zubáčky v baťohu. Nechcete-li ale po sobě stále zanechávat takový nepořádek, možná právě pro vás je dnešní hra Kill 'em All!
Kyoto… 70%
Kyoto Village: ZÁCHRANA SOUROZENCE (2.1 MB)
Dokážete se poprat s nepřízní osudu a projít čtyřmi dlouhými světy? Povede se vám přelstít všechny své nepřátele? Nebude to žádná sranda, tedy nic pro maminčiny mazánky. Pomozte jednomu z bratrů na cestě za spravedlností a osvoboďte svého sourozence ze spárů hrůzostrašného draka!
Kulička… 83%
Kulička 3D (3.5 MB)
Již jste dohráli Želvíky? Vítěznou hru soutěže Únos Game? Nemáte co hrát? Tak zkuste třeba Kuličku 3D. Ta se ve zmíněné soutěži ocitla hned na druhém místě. Je to ovšem záruka kvality? Uvidíme.
Knockout 65%
Knockout (1.1 MB)
Jelikož jsou v USA prezidentské volby na spadnutí, dosavadní hlava státu a její hlavní rival utrácejí miliardy za megalomanské kampaně. Nu což, tito pánové si zjevně neuvědomují dvě věci. Za prvé jsou naprosto k smíchu. Za druhé, ať chtějí nebo ne, na internetu mají reklamu na svou vlastní osobu vždy zcela zdarma. Třeba v takové dnešní hře, kdy se postavíte do role jednoho z nich a ukážete celému národu, zač je toho loket.
Klabutong 68%
Klabutong (833 B)
Šílená doba vánoční sice již skončila, ale zásoba her inspirovaná tímto obdobím ještě zdaleka ne. Příkladem budiž dnešní Klabutong, ve kterém budete muset jako skřítek, tedy Santův pomocník, zachraňovat dárky pomocí jediné hůlky. A jestli se vám to bude dařit či nikoliv, to si již budete muset ověřit sami.
Kostičky 52%
Kostičky (2.2 MB)
Hledáte hru, kterou byste zahnali nudu? A nevadí vám její případné grafiké nedostatky, jež jsou ale dostatečně vyváženy hratelností? Pokud je alespoň jedna z vaších odpovědí kladná, neměl by vám dnešní počin Kostičky od Jay Kay v žádném případě uniknout.
Kutar 70%
Kutar (1.5 MB)
Přejete si oddychovou freewarovou hru jen tak do pohody, která by nezabírala mnoho prostoru na vašem drahocenném disku a ještě by dokázala příjemně pobavit? Tak takový přesně je blíže nespecifikovaný živočich Karrups, jenž s sebou nepřináší jednu, ale rovnou čtyři mini-hry. S heslem : v jednoduchosti je krása, bude vykonávat nejrůznější činnosti a vy můžete být u toho.
Kaffeeklatsch 70%
Kaffeeklatsch (4.5 MB)
Princip této německé hry je velmi prostý – vaším úkolem je ovládat nápojový automat a postupně plnit šálky různými nápoji dle toho, co žádají zákazníci. Šálky se automaticky pohybují a vy tak musíte každou objednávku vyřídit velmi rychle, neboť když se správný šálek nedostane ke správnému zákazníkovi, on si jej nevezme a vy tak přijdete o drahocenné body. Jakmile splníte všechny objednávky předem napsané na černé tabuli, postupujete do dalšího levelu. To se děje do doby, kdy nebudete stíhat a naplníte jich méně než osm, což je limit na postoupení.
Kix 45%
Kix (398.5 KB)
Tak tato hra je opravdu pro nudu. Byla vydána roku 1993 a v té době asi byla bombou, ale teď jen pro zábavu. Je to něco ve stylu hada. Musíte zaplnit určité množství obrazovky, ale v tom vám brání tři zákeřní soupeři - jedná velká směs linek, která se točí v nezabraném prostoru obrazovky, a další dva jezdí po stěnách vámi zabrané plochy. Mně tato hra sice zaujala, ale viděl jsem ji hezčím a novějším provedení. Grafika je na úrovni takových her z roku 1993 a hudba taktéž. Proč jsem nezařadil hru do logických, poněvadž při dnešních logických hrách se nedá říci je to hra logická jde tu spíše o rychlost a vaše reflexy. No na odreagování mohu doporučit:-). Vyšla-li by hra dříve, měla by větší hodnocení, ale teď je takové jaké je.
Kuhtrix 78%
Kuhtrix (3.1 MB)
Mezi opravdu netradiční hry můžeme bezpochyby zařadit i dnešní Kuhtrix. V něm se totiž vžijete na jednu docela obyčejnou dobytčí farmu a v roli krávy, světe div se, na skateboardu se budete mít za úkol dostat se zpátky do rodné stodoly, od niž jste se nebezpečně vzdálila a ztratila. Jenže cesta zpátky je opravdu krutá. Nejen, že cesta je plná nástrah a nebezpečí, ale běží vám také nemilosrdný časový limit stanovený na tři minuty. Brzy poznáte, že to je skutečně hodně málo, a že dostat se v tak krátkém časovém limitu přes různé řeky, ohrady a kopce není vlůbec jednoduché. Přesto věřím, že to dokážete.
Kung Fu… 70%
Kung Fu Kim (1.4 MB)
Současně s malým Kimem projdete tvrdý výcvik, který si vyzkouší především váš postřeh a rychlost vašich reakcí. Hra neobsahuje žádné násilí a proto ji můžete s klidným svědomím stáhnout svému dítku, které by touto hrou nemělo býti nijak poznamenáno :o). Celkem tu máme 8 levelů a jejich obtížnost není nikterak závratná – každý z nich se dá v pohodě dohrát za cca. 2 minuty. Grafika je pěkná a řekl bych, že naprosto vystihuje podstatu hry a věkovou skupinu. Hudba je také skvělá a není ji co vytknout.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z