Jihyo… 45%
Jihyo Attack - brutalita v kanceláři (489 KB)
Práce v kanceláři = spousta stresu. Když se takové napětí neventiluje ven, jednou určitě dojde k výbuchu - vzduchem začnou létat monitory, klávesnice i skříně. Asi tak to vypadá v dnešní hře Jihyo Attack.
Jet Pod… 50%
Jet Pod - létání v bludišti (1 MB)
Je zde labyrint, ale není to čistokrevná bludišťovka. Létá se zde v raketoplánu, avšak není to žádný z vesmírných simulátorů. Co je to? No přece freewarovka Jet Pod!
Journey… 65%
Journey to the Center of the Earth - cesta do středu Země (12.9 MB)
Kdo by nechtěl být cestovatelem, který na nic nehledí a jen si hledá poklady, za které si pak slušně žije. A pokud takové štěstí v reálu nemáte, zkuste dnešní hru. Ta hned na první pohled zaujme vynikající pixel artovou grafikou se spoustou milých detailů.
Johnny… 70%
Johnny Origin - choďte po stěnách (14 MB)
Zkuste si s černobílým panáčkem sebrat co nejvíce diamantů, přičemž můžete běhat po vybraných stěnách, nebo kostkách. Cíl hry? Sebrat největší diamant na konci každého levelu, a nespadnout tolikráte až vás to „zabije".
Jump Mario… 80%
Jump Mario 2 - legenda je opět zde (2.4 MB)
Bomba! Mužíček v modrých montérkách a červenou košilí oprášil svoje skákací schopnosti a přiskákal až sem k nám do České republiky. Mario hry jsou jedinečné a charakterizují se vždy stejným typem skákaček a jednou osobou, kterou je samotný Mario.
Jewel… 70%
Jewel Island - dobrodružství začíná (21.2 MB)
Herní dobrodruzi! Otočte sem svoje pohledy. Dnes tu máme něco extra pro vás. Avšak i ostatní se mohu přidat. Hra plná nástrah, tajemství a dobrodružství se tu na vás směje a jen čeká až se do ní pustíte, proto neváhejte a pojďte se s námi podívat dále.
Jabber… 65%
Jabber - knihovník v novém kabátě (20.6 MB)
Všichni fanoušci známé hříčky Knihovník zbystřete zrak. Jelikož dnes vše jede podle nových trendů a stylů, tak i Knihovník získal novou podobu a přichází se vám v plné kráse ukázat.
Jumpman… 80%
Jumpman – nevšední bruslař (2.1 MB)
Poznejte kreativitu nezávislých herních vývojářů. Pryč s klasikou, dopřejte si nyní trochu chutné originality. Oranžový chlapík vás vítá v nevšedním světě, kde půjde především, ale nejenom, o skákání.
Jamie´s… 70%
Jamie´s Revenge - hbitý lišák (10.9 MB)
Mladý lišák Jamie se rozhodl pomstít. Nebude v poklidu dýchat, dokud se jeho cíli nedostane patřičného potrestání. Vydává se proto do světa, v němž na něj čeká mnoho různých překážek, které bude muset všemi dostupnými možnostmi překonat. Zvládnete to i vy?
Jumping… 60%
Jumping Lamb - růžový svět skákání (3 MB)
Příznivci arkád, zbystřete zrak! Jak už asi z názvu tušíte, hlavní roli této „skákačky“ nezastane nikdo jiný než beránek, který se v hopsání opravdu nezastaví. A že hra vůbec není jednoduchá, o tom se můžete přesvědčit sami.
Jackie… 50%
Jackie and the Beanstalk: FAZOLOVÁ HOROLEZKYNĚ (1.3 MB)
Znáte pohádku o Jackovi a kouzelné fazoli? Pokud ano, stačí změnit hlavního hrdinu na hlavní hrdinku a máte před sebou hrubý námět dnešní hry. Jen asi už nebudou cílovou skupinou děti, ale dospělí. Vítejte u velmi příjemné a originální arkády, která je ideální na zkrácení dlouhých „zimních“ večerů!
Jello… 75%
Jello Car: ŽELATINOVÉ AUTÍČKO (7.5 MB)
Byla nebyla jednou jedna želatina, která utvářela celý svět kolem, a dokonce i vaše autíčko... A že to zní jako pohádka? A co když ne? Tohle všechno se totiž dá říci i o Jello Car, jakožto převelice zajímavé hře nepostrádající hutnou dávku nápadů.
Jetpak… 75%
Jetpak – Solar Crisis: SLUNEČNÍ KRIZE (2.1 MB)
Chcete se trochu proletět po planetách? Sestrojit přitom několik kosmických lidí, postřílet bandu alienů a zas se vrátit domů? Jetpak vám tohle všechno umožní. Stanete se borcem s tryskami na zádech a s nabitým laserem u boku. Takže, pojďme na to!
Jumping… 88%
Jumping Squirrel: HONBA ZA DIAMANTY (8.7 MB)
Malá veverka Squirrel má před sebou nelehký úkol. Musí ve svém bludišti naleznout požadovaný počet diamantů, aby se splnil její velký sen – utéct ze spáru zlých příšer. Vžijte se do role veverky a ukažte všem zrůdám, s kým mají tu čest. Jen pozor na závratě!
Joe 2000… 43%
Joe 2000 - Triple Force: SÍLA DIAMANTŮ (3.3 MB)
Dnes tu máme další z řady skákaček v rádoby Mariovském stylu. Vžijete se do role Joa, který musí najít tři diamanty, aby získal sílu a dokázal vrátit svému kmeni ukradený kouzelný prsten. Ten znamená pro přežití jeho i kamarádu mnoho. Dokážete to? Hop a skok do toho.
JARKANOID… 65%
JARKANOID 3 (5.1 MB)
Jestli jste vášniví hráči pálkových her nebo jen potřebujete občas relaxovat před obrazovkou monitoru, tak mám pro vás velmi dobrou zprávu. Jarkanoid 3 nabízí výborný herní zážitek i odreagování. A to vše samozřejmě zcela zadarmo.
Jedlíkův… 30%
Jedlíkův pohár (524.3 KB)
Dnes vám přinášíme jednu malou českou Flashovou hru. Jmenuje se Jedlíkův pohár, ale přesto bychom ji náruživým milovníkům jídla doporučili jen stěží. Dokonce ani virtuálně totiž nic jíst nebudete – pouze na laskominy sázet.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z