Inside… 65%
Inside My Radio - v zajetí hudby (20 MB)
Hudební hry, to nejsou jen Guitar Hero a Rock Band. Na nezávislé scéně existuje také několik originálních titulů, které sází na interakci hudební složky s hráčem.
Ichi -… 80%
Ichi - inovace a zábava (20.3 MB)
Kde bychom byli bez inovativních nápadů. S jedním takovým přichází i freeware hra Ichi a ačkoliv se může zdát její obsah nemastný neslaný, opak je pravdou – u hraní se rozhodně nudit nebudete!
It Belongs… 80%
It Belongs in an Ancient Ruin - dvojník Indiana Jonese (3.8 MB)
Indiana Jones je dle George Lucase mnohem lepší než James Bond. A soudě dle dnešní freeware hry na tom bude něco pravdy – umí se skývat, používat bič a navíc se nebojí dinosaurů, mumií ani hlídačů v muzeu.
Innoquous… 70%
Innoquous 3 - hrátky s gravitací (7.3 MB)
Není všechno zlato, co se třpytí. Innoquous 3 má sice na pohled nezajímavý a jednoduchý kabátek, ale jeho náplň je neskutečně zábavná a chytlavá. Chopte se žluté koule, pohrajte si s gravitací a vyhrajte všechny levely!
Illuminator… 70%
Illuminator - zabíjejte světlem! (7.2 MB)
Nejen upíři mají strach ze tmy, ale také všemožní duchové a démoni. A co na tom, že to světlo je jen z baterky. Ukažte všem příšerám, že se jich nebojíte a zachraňte před nimi svoji mladší sestru!
Inca balls… 70%
Inca balls - Zuma dávných civilizací (17 MB)
Další ze Zuma her je tu! Opět tu máte řetěz barevných kuliček, tentokrát však zasazený do prostředí starověkých civilizací. A věřte, že vás tato hra zabaví stejně dobře jako všechny její předchůdkyně.
In a Dungeon… 80%
In a Dungeon - kvalitní hopsačka (1.6 MB)
Objevivší se osamoceni v kobce brzy zjistíte, že vaším posláním zde je sesbírat krystaly v každé z 21 místností, do kterých se dá dostat. Ale jak na to? Použijte své rychlé nohy a přesné skoky!
Invert… 80%
Invert Inc. - černá? bílá? (3.2 MB)
Ačkoliv by se mohlo na první pohled z nadpisu zdát, že se recenzent dal na polemiku nad rasovou xenofóbií, není tomu tak. Černá a bílá barva je totiž tím, co hraje největší roli v námi recenzované hříčce. Nutno dodat že povedené!
Incinerate… 70%
Incinerate - záchranná akce Marsu (29 MB)
Je to tu - další arkáda, ve které si létáte lodí, s přehledem zabíjíte nepřátele a máte u toho nohy na stole. Počkat! Tohle je přeci úplně něco jiného - budete se staženými půlkami bedlivě sledovat své soky, a pokud přežijete minutu, budete rádi. Připraveni umřít?
Igneous… 80%
Igneous - grafické hody (120 MB)
Nejedna komerční hra by se mohla ve srovnání s titulem Igneous, finalistou Independent Game Festivalu, stydět za svůj grafický kabátek. A co na tom, že je hrdinou obyčejný šutr, který se snaží odkutálet z vybuchující sopky plné prskající lávy.
Ivory… 50%
Ivory Springs - je lepší laser, nebo hasák? (4 MB)
Ne vždy musí být nejmodernější zbraně lepší než klasický francouzský klíč neboli hasák. O tom se přesvědčil i hrdina freeware hry Ivory Springs, který tyto zbraně používá proti prazvláštním stvůrám. Dokážete mu s tou prácičkou pomoct?
Insomnia… 65%
Insomnia - sestřička Icy Tower (1 MB)
Nespavost. Ano, tak přesně tohle znamená v překladu slovíčko Insomnia. Jednoduše řečeno před vámi stojí sestřička klasické hříčky Icy Tower. Avšak je to sestřička, a proto jsou zde změny. Jaké jsou to proměny se dozvíte právě teď.
Incredible… 60%
Incredible funny game by one guy - na holuby (5.2 MB)
Máte také rádi kvalitní minihry? Pokud zastáváte názor, že je škoda zahazovat svůj drahocenný volný čas u titulů trvajících i dlouhé hodiny, a přesto byste si rádi zahráli zajímavou hříčku, pak zbystřete. Český vývojář Much0j vypustil do světa bláznivě vypadající minihru s holuby v hlavní roli!
Icarus… 60%
Icarus Flight - volný jako pták (4 MB)
Znáte příběh o bájném Ikarovi a jeho křídlech? Ne? Tak to je velká chyba, protože titul Icarus Flight si vzal jako svého hlavního hrdinu právě tohoto Řeka. Nyní se vám naskýtá jedinečná možnost zažít to, co zažil Ikarus, když se svými křídly plachtil nad mořem.
Iro: POMALU… 60%
Iro: POMALU A ROZVÁŽNĚ (13.4 MB)
Iro je zajímavá hra. Technicky zvláštní, ale hezká. Hratelností těžká, ale férová. Pojďme vstoupit do světa s přísnými pravidly, kde je sice každá chyba po zásluze potrestána, ale o to více se budete chtít všemožným chybám vyhnout.
Impossaball:… 70%
Impossaball: VÝBORNÝ REMAKE (900 KB)
Jsou pro vaše prsty všechny hry moc jednoduché? Potřebujete zkusit něco opravdu nevšedního? A co se u toho navíc ještě zabavit na skutečně dlouhou dobu? Ať už jste zkušený veterán freeware scény, či snad člověk, co s hraním začíná, Impossible Ball je výzva. Přijměte ji!
IO: REMAKE… 75%
IO: REMAKE KLASIKY (11.6 MB)
Scrollovací střílečky přežívají dodnes a stále vycházejí v hojném počtu, byť jde většinou o klony starých klasik nebo přímo remaky. A právě přichází předělávka oblíbeného titulu IO. Hardcore hráči mluví o nízké obtížnosti, což dozajista dává šanci i běžným smrtelníkům.
Icy Tower… 99%
Icy Tower 1.3: VIPIDŮŮ SE VRACÍ (2.6 MB)
Přichází nová verze té nejgeniálnější hopsačky, kterou freeware svět zná. Harold the Homeboy se vrací zpět na scénu, aby si vás podmanil svým věčně vyhuleným výrazem a vysokým modrým kulichem. Jednoduché a hratelné, o to tady jde. Nechte všeho a vyskákejte co nejvýš, tam, kde začíná nekonečno.
ICEMANIA 89%
ICEMANIA (5.2 MB)
Že už dlouho jste se dobře nepobavili? A dokonce pomalu zapomínáte, co to je zábavná freehra? Vzpomínáte na své první prožitky u hry YetiSports? V tom případě neváhejte, klikněte a pobavte se u oficiální hry nadcházejícího mistrovství světa v hokeji!
I Have… 92%
I Have No Tomatoes (9.4 MB)
Znáte to… někdy bytost zatouží po samotě. Jste malé žluté rajče, rejdíte po labyrintu a přitom děláte z ostatních rajčat kečup. Čím? Máte kapsy nacpané bombami a pár triků v zásobě, třeba blesky, kytičky atd. No prostě neváhejte zkusit opravdu vynikající a obohacený klon Bombermana.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z