Hero Core… 65%
Hero Core - návrat do starých dobrých časů (2.5 MB)
"Arkáda jako řemen", "návrat do starých dobrých herních časů", "retro arkáda" - to vše jsou přízviska dnešní freeware hry Hero Core, jejíž příběh je zasazen do doby, kdy světu vládnou stroje.
Hidden… 70%
Hidden World of Art - co se skrývá v obrazech? (36 MB)
Na to, abyste si mohli zahrát Hidden World of Art nemusíte být zrovna malíři. Bohatě postačí bystrý zrak a značná míra všímavosti. S těmito vlastnostmi vám skrytý svět umění padne k nohám.
Housenka… 35%
Housenka - malý žrout (200 KB)
Housenek, hadů a vláčků najdete po internetu rozesetých stovky, ne-li tisíce. Jde o oblíbený námět jak u tvůrců, tak i u hráčů. Co do provedení se je možné setkat s nesčetnou rozmanitostí zpracování. Dnes recenzovaný titul patří k těm minimalistickým, pojďme se na něj tedy podívat.
Hrdinové… 65%
Hrdinové nebes – ať to lítá (4 MB)
Jméno českého nezávislého týmu Proces nám není neznámé. A zde je jejich první hra vydaná samostatně. Soupeřte s kamarádem a ukažte, kdo je lepší. Letadýlka máme rádi, takže vzhůru k nebesům, ale ne tak rychle, ať vám neuletí čepice.
Hamster… 70%
Hamster Blocks - barevní křečci zabalení do Tetrisu (2.3 MB)
Svět, do kterého teď vkročíte není plný ničení, krve a střílení. V zemi Hamster na vás čekají roztomilí křečci. Úpěnlivě sledují vaši ruku a čekají kam je asi uložíte. Ano, je to tak Tetris v novém kabátě opět útočí. A máte se na co těšit.
Headshot… 65%
Headshot - netradiční plošinovka z Čech (25 MB)
V dnešní době jsou tři rozměry samozřejmostí i ve hrách, ve kterých postrádají jakýkoli smysl. I přesto se najdou odvážlivci, kteří stále vytvářejí akční plošinovky a snaží se dokázat, že skutečná zábava se ukrývá někde jinde.
Hickory… 75%
Hickory - jen výš k dědečkovým hodinám (1.1 MB)
Není to dávno, co jsem se rozplýval nad hrou Mighty Jill Off, v níž šlo o vyskákání na vrcholek vysoké věže. Koncept byl opravdu dobrý, proto jsem měl radost, když jsem spatřil titul Hickory, který si klade za cíl něco podobného. A co je na tom nejlepší - zábava je to vskutku vydařená!
Harold… 75%
Harold's Hills - pořádný sešup dolu (3.9 MB)
Hlavní hrdina z populární hry Icy Tower je zpět. Zběsilé skákání tentokrát vyměníte za krkolomné sjíždění. Osedlejte sáňky a vyrazte ze strmého kopce, zahaleného bílou pokrývkou, sbírat vánoční dárečky.
Hedgewars… 85%
Hedgewars - ježci místo červíků (32.5 MB)
Bomby jsou opět zpět a v plné síle. Známé Worms hrál asi opravdu každý, avšak jestli nepatříte mezi příznivce pojďte se alespoň podívat do světa plného zábavy a smíchu. Jistě to bude stát za to. Avšak zde vás nečekají mrňaví červíci . Bude to boj na život a na smrt mezi ježky.
Hot Ninja… 70%
Hot Ninja Moon Moon - hop a skok! (4.6 MB)
Hlavní hrdina titulu Hot Ninja Moon Moon sice nemá pro svůj druh tolik typický meč, avšak přesto se tento mladík může honosit označením ninja. Jako důkaz vás poslouží jeho pohybové dovednosti, s nimiž se dostanete prakticky všude. A kdyby se mu to náhodou nedařilo, můžete mu trochu pomoct.
Happy… 35%
Happy Runner - jedna klávesa vládne všem (2.1 MB)
Je možné udělat hru tak moc originální, až to ve výsledku škodí? Tuto otázku jsem si položil ihned po prvním setkání s Happy Runnerem. Jeho autor totiž dostal nejednoduchý úkol – vytvořit titul, který se celá ovládá jen jedinou klávesou. Jak to dopadlo, se dozvíte v recenzi.
HamsterBall:… 90%
HamsterBall: KŘEČKOVY TRAMPOTY (6.3 MB)
Existuje mnoho lidí, kteří doma chovají místo klasického psa nebo kočky i domácí mazlíčky v podobě křečků a podobně. Je sice pravda, že si s ním tolik legrace neužijete, ale na druhou stranu není toliko náročný a navíc tráví většinu času ve své kleci. Nu, že lze i s křečkem zažit velkou legraci, dokazuje dnešní titul Hamster Ball .
Happyland… 70%
Happyland Adventures: VÁNOČNÍ DOBRODRUŽSTVÍ (1.3 MB)
Kdo by neznal Icy Tower. Také jste u této hry trávili dlouhé hodiny a snažili se doskákat co nejvýše? Pak si jistě zamilujete i hříčku Happyland Adventures, na kterou vám právě přinášíme recenzi. A že neuhodnete, kdo je jejím autorem...
Honey… 65%
Honey Bee: LÉTAJÍCÍ VČELA (155 KB)
Trojrozměrné hry se na freeware scéně objevují stále častěji a tak tomu je i dnes. Honey Bee je něco na způsob včelky Máji, jenom s tím rozdílem, že nebudete dovádět a bavit se, ale tvrdě pracovat a nosit med do svého úlu…
Hacker… 65%
Hacker 3: STANTĚ SE HACKEREM (1.1 MB)
Chtěli jste někdy hacknout stránky Microsoftu? Nebo rovnou banku? A co takhle e-bay? Pravda, v reálu by zmíněné činnosti způsobily zvýšenou pozornost strážců zákona. Právě proto vám dnes přinášíme hru, ve které si podobné aktivity můžete vyzkoušet nanečisto!
Hyperbowl:… 75%
Hyperbowl: FOTBAL VE VZDUCHU (7.3 MB)
Možná si po přečtení nadpisu říkáte, že jsme se na FreeHrách už dočista zbláznili. Jak jen může vypadat fotbal ve vzduchu? Že by snad Baroš a spol. „vyfasovali“ anti-gravitační kopačky? Kdepak, to jen v dnešní hře upocené manekýny vystřídala letadla.
Harmotion:… 95%
Harmotion: ORIGINÁLNÍ STŘÍLEČKA (16.4 MB)
Je velikou radostí psát recenze na hry, které splňují nejhlubší podstatu freewarové tvorby. A tou je hledání inovace a originality tam, kde komerční firmy tápou v neustálých kopiích sebe sama. Harmotion přináší krásné zpracování a hlavně originální skloubení klasických herních prvků.
Heroes:… 87%
Heroes: PŘEVLEČENÝ TRON (4.2 MB)
Dnes vám přinášíme opravdovou lahůdku - remake stařičké hry Tron. V nové grafice, s výborným ozvučením i hratelností. Těšíte se? Máte na co! Heroes opravdu stojí za hřích. To nám můžete věřit!
Human… 72%
Human Cannonball: NECHTE SE VYSTŘELIT (2.4 MB)
Toužili jste se někdy nechat vystřelit z kanónu? Jako legendární baron Prášil? Teď máte skvělou příležitost. Navlečte si obleček Supermana, splňte pár adrenalinových úkolů a jak potlesk publika, tak body do celkového hodnocení vás zaručeně neminou.
Hanojské… 70%
Hanojské Věže : KLASIKA (675.8 KB)
Dnes recenzované Hanojské věže jsou sice starou, ale stále zajímavou logickou hrou pro všechny, co si rádi čas od času potrápí mozkové závity. Pojďme se na tento logický rychlík podívat trochu blíže.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z