Garbycle… 70%
Garbycle - třídit odpad je zábava (24.1 MB)
Podle statistiky celé dvě třetiny Čechů třídí odpad. Ale jaké je to pracovat v takové třídírně, kterou projdou tuny odpadu? Nezvykle zábavné, alespoň tedy ve hře Garbycle.
Grief… 75%
Grief - rozdvojená osobnost (14.4 MB)
Každý má chvilky, kdy mu v životě svítí sluneční paprsky, které následně vystřídá pořádná bouřka. Hlavní hrdinka freeware hry Grief prožívá tyto stavy tak intenzivně, že její nálada ovlivňuje svět kolem ní.
greenTech… 65%
greenTech - hurikán na špinavé ovzduší (20 MB)
„Pozor, pozor! Do ovzduší uniklo velké množství nebezpečných chemikálií a je nezbytně, opakuji nezbytně, nutné je dostat k čističkám vzduchu. Za pomoci hurikánu! Hodně štěstí, pracovníku, budete ho potřebovat…“
Gun Fight… 70%
Gun Fight - tasit kolty (11 MB)
Přemýšleli jste při sledování westernových filmů, jaké by to asi bylo být jedním z oněch ostřílených mazáků? Nyní si to máte možnost vyzkoušet v nové české minihře Gun Fight, kde o tasení koltů není nouze.
Gear –… 80%
Gear – letec s ozubeným kolem (26.8 MB)
Život v digitálním světě? Sen nemalého počtu počítačových nadšenců? Ano, ale zároveň i noční můra hlavního hrdiny adventury Gear. Zajímavé herní světy už na vás čekají, stačí jen pootevřít jejich brány.
Gravmari… 70%
Gravmari - požírání planet (52 MB)
Máte pořádný hlad? Zpočátku vám bude muset stačit trocha kamení, ale až budete větší, můžete spořádat několik planet na jedno sousto. O čem to tu mluvím? Přeci o Gravmari!
Go Ollie… 70%
Go Ollie! - červí dobrodružství (19.4 MB)
Ollie je celkem obyčejný červ, který se vydává na nebezpečné dobrodružství do džungle, kde by chtěl najít svoji vysněnou seňoritu. A jelikož to nebude nic lehkého, měli byste to být právě vy, hráči, kdo mu pomohou. Chopte se myši a směle do toho!
GearToyGear… 75%
GearToyGear - řežba z Japonska (2.3 MB)
Když už arkáda, tak ve vražedném tempu, zběsilých barevných efektech a od mistra tohoto žánru, Kenty Cho. Ten totiž dokáže z jednoduchého nápadu vyždímat dvakrát více adrenalinu, než všichni ostatní dohromady.
GunGirl… 75%
GunGirl - parádní hopsačka (63.9 MB)
Krásná žena se silnou zbraní sází olovo do nekončících zástupů zombií. Na co ještě čekáte, pomozte jí projít skrze všechny nástrahy!
Golden… 70%
Golden Path - Zuma v novém kabátě (13.5 MB)
Barevné kuličky jsou opět v akci a čekají jen na vás. Známá hra Zuma je vskutku tak oblíbenou, že se pořád vrací v novém a pozměněném kabátě. Ten má vždy jiný ráz a dnes je tu na vás přichystáno něco speciálního.
Garden… 65%
Garden - až vyrostu, chci být zahradníkem! (18.6 MB)
Hry vytvářející umělecký dojem bývají v drtivé většině případů v nějakém slova smyslu tak originální a překvapivé, až je to na člověka občas příliš. Pakliže však vyzkoušíte dnes recenzovanou freeware hru Garden, nebudete litovat.
Grabrilla… 65%
Grabrilla - gorila v hlavní roli (4.9 MB)
Opět na nás útočí další zdařilý arkanoid, avšak jelikož pevné odrazové plochy už vyšly z módy, máme tu dnes pro vás něco zbrusu originálního a nového. Jak se asi ovládá taková gorila?
GyroBot… 50%
GyroBot - 3D robotická hříčka (1 MB)
Jste malý robot, vaše tělo se skládá z kusu plechu, nový úkol zní jasně - posbírat rozházené krystaly. V cestě vám však budou stát další "plecháči" a trnitá cesta plná všelijakých překážek. Dokážete projít až do konce této nebezpečné cesty?
Gray and… 70%
Gray and Green - obarvěte svět (4.9 MB)
A je to tu zase! Svět ztratil veškeré své barvy, a proto hledá svého hrdinu, jenž by dal vše do pořádku. Vypravte se tedy na strastiplnou cestu, skrze tuto příjemnou arkádou, abyste ony všechny barvičky vrátily tam, kam správně patří.
Gigahertz… 65%
Gigahertz Race - mimozemšťan v akci (13 MB)
Chtěli jste se někdy podívat na jinou planetu? Jestliže ano, mám pro vás hru Gigahertz Race. Přesuňte se do jiné dimenze a pomozte mimozemšťanovi překonat spletitou cestu plnou různých překážek a nástrah.
Goldrake… 35%
Goldrake Spacer - lid versus vesmír (46 MB)
Divoký západ Mléčné dráhy je nebezpečné a nepředvídatelné zákoutí přeplněné krvelačnými piráty a dalšími ne zrovna přátelskými stvůrami a nestvůrami. Zkrátka to pravé místo pro moderního vesmírného kovboje!
Geometry… 75%
Geometry ball - nový arkanoid (9 MB)
Jste zvědaví na nový druh arkanoidu se skvělou grafikou? Pokud ano, máme zde pro vás hru s názvem Geometry Ball, jež nadchne snad každého příznivce těchto her. Dostali jste chuť?
Goody… 80%
Goody the Remake - malý zlodějíček (21.1 MB)
Objevila se u vás někdy přehnaná touha po penězích? Pokud ano, je pro vás tato hra jako stvořená. Stačí se vžít do role bankovního lupiče, který právě vykradl banku a snaží se s pytlem peněz utéci někam hodně daleko, aby jej nikdo nepoznal. Ale i cesta takového lupiče není zcela jednoduchá, ba spíše naopak - je dokonce velmi komplikovaná.
Galaxy… 75%
Galaxy Invaders - neotřelá klasika (2 MB)
Ach ne, Země je ve velikém nebezpečí! Řítí se na ni roj vesmírných plavidel v čele s mimozemšťany, kteří chtějí naši modrou planetu zničit. Vy, jakožto spasitel lidstva, se pokusíte tento neúprosný nápor odrazit. Otázkou však zůstává - zvládnete to?
Ghostbuster… 50%
Ghostbuster 2: duchové existují! (4.4 MB)
Máte svůj smolný den? Unaveni z práce se pozdě večer vracíte do svého temného domu. Za každým otočením klíčku hlavních dveří slyšíte vystrašené výkřiky odněkud ze zdí. Myslíte si, že vám v domě straší? Ujistěte se a zavolejte nás - profesionály, krotitelé duchů!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z