E7 - všude… 80%
E7 - všude samé želé (3.7 MB)
Velmi originální arkáda, která se zábavou a propracovaností může řadit i k mnohem známějším titulům. Zkuste, jaké to je žít v želé.
Eggman… 75%
Eggman Hates Furries - arkádový Sonic (21.1 MB)
Starý dobrý Sonic, stále ve stejném (modrém) kabátku a stále chtivý po dobrodružství. Vydejte se s ním!
Escape… 65%
Escape from the Underworld - černým andělem (12.1 MB)
I do nebe se občas dostane někdo, kdo tam nemá co pohledávat. To je případ hlavního hrdiny dnešní freeware hry, který byl za vraždu v nebi poslán zpět na Zemi. Na vás je dostat se zpět do Ráje a zabít hlavního anděla.
Erryl… 70%
Erryl Spew - zvracející kanibal (3.8 MB)
Kanibalizmus je snad všude nelegální, ale s tím si hlavní hrdina freeware hry Erryl Spew hlavu nedělá. A tak žere bezdomovce, dokonce zaživa, jako na běžícím pásu. Aby to nebylo už tak dost zvrhlé, tak je nejdřív pokropí dávkou zvratků.
Extreme… 60%
Extreme Gardening - škola zahradničení (8.3 MB)
Simulátor stříhání keřů? A co je na tom špatného? Kdo ví, třeba se nakonec z titulu Extreme Gardening naučíte správně zastřihávat francouzské ploty nebo anglický trávník. A to se vyplatí!
Edmund… 60%
Edmund - rozpolcená osobnost (8.5 MB)
Dejte vývojářům téma "naučná hra pro dospívající" a vznikne příběh ze života, který prezentuje titul Edmund. A pouští se do poměrně kontroverzního tématu, jakým je znásilnění. Co myslíte, dopadne to s hlavním hrdinou dobře?
Empyreal… 85%
Empyreal Nocturne - šéfem letky opeřenců (10.4 MB)
Jestli jste někdy toužili stát se vojenským pilotem, ale nevyšlo to, máme pro vás návrh. Co takhle vyzkoušet roli velitele hejna 3D opeřenců, dávat jim rozkazy a bojovat proti mnohonásobně větším příšerám? Přesně takovou zábavu zažijete v dnes recenzovaném počinu.
Evereternal… 75%
Evereternal Winterworld - než skončí zima (5.5 MB)
Jen si to představte - ze zimního spánku vás probudí pan Krátký, aby vám oznámil, že právě rozpoutal věčnou zimu. To znamená zamrzlé silnice a sněhovou kalamitu na Václaváku. Dáte mu co proto?
Egyptoball… 75%
Egyptoball - jedna kulička ničí vše (10 MB)
Opět tu máme vskutku dobře vytvořenou arkádu od společnosti GameTop. To asi není nic nového, avšak co si pro vás dnes autoři z řad této skupiny vytvořili se dozvíte až v následujícím článku.
Egyptian… 75%
Egyptian Ball - egyptský arkanoid (12 MB)
Pokud jste si oblíbili 3D arkanoidy a společnost GameTop, mám pro vás milé překvapení, jímž je hra Egyptian Ball. Tentokrát se ocitnete v Egyptě a budete rozbíjet všechny stavby, které vám přijdou pod ruku.
Exotic… 40%
Exotic Armada 2 - souboj na život a na smrt (10 MB)
Rádi byste svého kamaráda v něčem porazili, ale zkrátka nemáte v čem? Potom vyzkoušejte Exotic Armada 2! Rozličné zbraně, desítky vesmírných plavidel a jednoduchá pravidla slibují zábavu až pro čtyři hráče!
Eggs with… 75%
Eggs with the Legs - roztomilá vajíčka (3.7 MB)
Ve freewarových hrách jsme si mohli vyzkoušet již nezpočet různých hrdinů. Bájní rytíři, hrozivé příšery, roboti, to vše už to bylo. Ale chodící vajíčka?! Ty pamatuje snad jen legendární série Dizzy. Jaký příběh nás tedy čeká tentokrát?
Exception:… 75%
Exception: GIGANTICKÝ POČET EFEKTŮ! (21 MB)
Japonci jsou šikovní lidé. Stačí se podívat na geniální mangu, automobily či motocykly. Jejich kvalita se týká také herního průmyslu. Když se řekne Capcom nebo Sega, všichni hráči zbystří. A ve freeware světě se nám z dalekého východu rovněž objevuje mnoho kvalitních titulů. Jedním z posledních je Exception, hra zaměřena především na efekty.
Egypt… 80%
Egypt Ball: INOVACE ARKANOIDŮ (12 MB)
Nudné arkanoidy... kdo by je v dnešní době neznal? Jenže tu a tam se objeví i jejich zábavná varianta, přičemž právě v dnešním případě za jednu z nich vděčíme týmu UrseGames. A do jakého prostředí že zavítáme? Tentokrát do starověkého Egypta!
Ede Kowalski:… 80%
Ede Kowalski: NA STRANĚ ZÁKONA (2.9 MB)
Co byste udělali se stovkou pravých policejních pout? Použili je na zloduchy, mezi něž bezesporu patří i Ede Kowalski? Inu, zkuste si jej chytnout! Utkejte se se svým štěstím.
Elemental… 75%
Elemental Panic Crash: BRAŇTE HRAD (580.6 KB)
Jednoduchá akce Elemental Panic Crash jistě osloví nejednoho hráče svou zábavností a pěknou grafikou. Za úkol máte bránit svůj hrad tak, aby se k němu nedostaly mraky nepřátel. Dokážete ho uchránit a získat co nejvíce bodů?
Exolon… 75%
Exolon DX: KLASIKA Z ZX SPECTRUM (13.6 MB)
Chytáte se za hlavu, klejete, sunete se pod stůl? Právem. Máte pravdu, poslední dobou se v mnou psaných recenzích objevují samé remaky. Ovšem Eloxon DX stojí opravdu za pozornost. Nevěříte? Pojďme se na něj podívat blíže!
Egg Raider:… 70%
Egg Raider: VAJÍČKA ZAJÍČKA (1.6 MB)
Velikonoce jsou sice ještě daleko před námi, ale snad se nebudete zlobit, představíme-li vám dnes opravdu roztomilou plošinovku - Egg Raider. Značně připomíná Mária, má však v sobě i jisté vlastní kouzlo.
Eternal… 100%
Eternal Daughter: JINÁ DCERA, JINÁ MIA (9.9 MB)
Je jen málo freewarových her, které dosahují kvalit svých profi příbuzných. Přesto se najdou i takové, co komerci směle konkurují buďto v originálním pojetí nápadu a hratelnosti, či profesionálním zpracování. Eternal Daughter je tím druhým případem.
Easter… 70%
Easter Crisis: VAJÍČKA, KAM SE PODÍVÁŠ (6.3 MB)
Velikonoce jsou sice ještě daleko, ale pokud se nemůžete těchto svátků jara dočkat, nezoufejte – máme pro vás hříčku, která ve vás zaručeně velikonoční atmosféru probudí – barevnými kraslicemi hemžící se Easter Crisis!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z