Dig-N-Rig… 85%
Dig-N-Rig - prohrabejte se k zemskému jádru (11.6 MB)
Pokusů o dobytí zemského jádra už bylo nespočet, ale jen ve sci-fi literatuře. To by však mohl v blízké budoucnosti změnit robot jménem Diggit. A právě tohoto drobečka dnes inženýři svěřili do vašich rukou.
Dream… 75%
Dream Ball 64 - dokutálejte se k cíli (3.6 MB)
Chytlavá arkáda s veselým zpracováním v hodnotě 0,- Kč včetně DPH? Vyzkoušejte Dream Ball 64, tak lákavá nabídka se přece neodmítá.
DROP -… 70%
DROP - já padáááááááám (7.6 MB)
V jádru jednoduchý koncept zabalený v nesmírně chytlavém a návykovém balení. Takové hry se nám líbí. A jednou takovou hrou je i DROP.
DASH-DA-DASH… 70%
DASH-DA-DASH DX - šup sem, šup tam (35 MB)
S netypickým ovládáním přilétá raketka ze hry DASH-DA-DASH DX a s ní i desítka nejrůznějších bossů s unikátními způsoby útoku. Dokážete se s nimi popasovat a stát se jedničkou na celém světě?
Dear Agent… 55%
Dear Agent - agent ve zničitelném prostředí (1.8 MB)
Agente, pozor! Potřebujeme tě do extrémně nebezpečných misí, kde narazíš na překupníky drog a jiné zlosyny. Zbraňový arzenál je však omezený, a tak počítej každý výstřel. Nečekáme nic jiného než úspěch!
Donkey… 70%
Donkey Kong Remake 2010 - známý opičák se vrací (4 MB)
V nejnovější předělávce legendární hříčky Donkey Kong se vedle obtloustlejšího opičáka objevuje i další z hvězd Nintenda, instalatér Mario. Vydejte se na záchranu jeho milé Pauline, kterou drží lidoop ve svých spárech.
Diving… 65%
Diving cat - číča na lovu (3 MB)
To, že kočkovité šelmy rády loví – a ryby obzvláště, je poměrně známý fakt. Pokud máte rádi kočičky a jedné takové v jejím lovení chcete pomoci, pak je tato hříčka něco pro vás.
Deepica… 55%
Deepica - kopie klonu pod mořem (23.5 MB)
Expedice nalezla v hlubinách oceánu poklad nesmírné ceny. Počáteční nadšení vyprchá, když se zjistí, že je chráněn korály, které nikoho nepustí do jeho blízkosti. Vydejte se na cestu, při které porazíte korály a získáte bohatství!
Dreamside… 85%
Dreamside Maroon - magická cesta na Měsíc (62.2 MB)
Je to jen malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo – Neil Amstrong. Kolikrát už jsme mohli tenhle citát slyšet? Nesčetněkrát. Ale uznejme si, kdo by se i po čtyřiceti letech nechtěl podívat na Měsíc. Vábení noční luny podlehne i hrdina Aster, jenž se mermomocí snaží dostat na její povrch.
Dungeon… 91%
Dungeon - výtečná hopsačka (3.6 MB)
Jakožto odvážný bezejmenný hrdina se vydáváte vpřed s jediným cílem, zjistit kdo zavraždil vašeho krále. Cesta je to plná nástrah, a protože nejste žádný bojovník, snažíte se nebezpečí čelit úprkem a úskoky směle vpřed, nechávajíc nebezpečí za zády!
Dance… 40%
Dance or Die! - tancuj, nebo zemři! (1.4 MB)
Někdo se narodí s oběma nohama levýma, jiný se zas jen stydí - přesně pro takové lidi je tancování noční můra. To se však rozhodně nedá říct o hlavním hrdinovi freeware hry Dance or Die!, který se rovnou přihlásil na taneční soutěž. Rozdrtíte s ním soupeře?
Deaths… 65%
Deaths - zjistěte, kde jste zemřeli! (7.7 MB)
A vlastně nejen vy, ale také ostatní hráči titulu Deaths po celém světě! Tento počin totiž přichází s geniální novinkou, která tak celkem běžnou arkádu zaměřenou na vaše schopnosti mění k nepoznání a dává hraní nový rozměr. Nevěříte? Vyzkoušejte!
Drunken… 40%
Drunken Dragon - drak alkoholik (80 KB)
Pokud vás zajímá, kolik toho musí vypít takový drak, aby se opil, tak to se zde nedozvíte. Ale máte šanci zjistíte, jak potom vypadá jeho cesta z mejdanu domu.
Drops… 40%
Drops – kdo dostane kapky? (1.9 MB)
Na co vlastně potřebujeme nohy a tělo? Stačí nám hlava a ruka. Takto geneticky upravený člověk se stává nadčlověkem, jak můžete vidět v této arkádě Drops. Na druhou stranu v této hře ani tu hlavu nepotřebujete.
Dragon… 65%
Dragon - kuličková paráda (16.7 MB)
Dnes již legendární hra Zuma, která způsobovala ve světě her naprosté šílenství, se k nám opět vrací. Jestli patříte mezi její fanoušky a máte chuť se opět vrátit do dob, kdy vládla právě Zuma, dnes máte možnost. Dragon je vám plně k dispozici.
Dr. Dobb… 75%
Dr. Dobb's Challenge - mumie nebo pirát? (5.1 MB)
Nestává se často, že bychom vám mohli představit titul, ve kterém si můžete vybrat rovnou z pěti hlavních hrdinů. U freeware hry Dr. Dobb's Challenge takovou šanci mít budete a je na vás, jestli vám daný level půjde lépe vyhrát s kovbojem nebo šíleným vědátorem.
Das Uberleben… 85%
Das Uberleben - adrenalinový pád (4.1 MB)
Padat volným pádem propastí dolů je už samo o sobě velkým adrenalinem. Ve hře Das Uberleben je ale toto vzrušení zdvojnásobeno – a to nebezpečím ve formě smrtelných překážek. Adrenalinová výzva čeká jen na vás.
Dominos… 80%
Dominos 2: Winter edition – bláznivá cesta (3 MB)
Máte-li rádi nápadité a zároveň i trochu bláznivé plošinovky, mohla by vás zajímat hra nazývající se Dominos 2. Hlavní úlohu v ní dostala vysmátá zelená koule, jež musí procestovat všechny zákoutí tamější planetky nejabsurdnějšími možnými způsoby.
Dash Eraser… 35%
Dash Eraser Dust - utkejte se s kreslenými protivníky (12.9 MB)
Vraťte se s námi do dětského světa kreseb v sešitech a prožijete úžasné dobrodružství v soubojích s těmi nejbizarnějšími protivníky, jací kdy spatřili světlo světa!
Dynamic… 60%
Dynamic Runner: PŘELSTĚTE ROBOTY (2.1 MB)
Proběhněte v co nejkratším čase všechny úrovně, a přitom se vyhněte všem nástrahám. Nezmeškejte ani vteřinu a pomozte hlavnímu hrdinovi dostat se k cíli jeho cesty. Bez vás to nedokáže!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z