Chak´s… 75%
Chak´s Temple - originální arkanoid z džungle (21.1 MB)
Proklestěte si cestu zrádnou džunglí a najděte starodávný aztécký chrám, který skýtá značná bohatství.
Coffee… 80%
Coffee Rush - káva je droga! (28.1 MB)
Káva je známá po celém světě a v kavárnách se točí velké peníze. Proč tedy nezkombinovat manažeskou činnost v jedné z takových restaurací s populárním konceptem „spoj tři“, čímž vznikl tento velmi zajímavý titul!
Cathode… 70%
Cathode Rays - netradiční hra s lasery (8.6 MB)
Her s lasery a odrazy je spousta, a tak jsme rádi, že vám můžeme dnes představit něco nového a inovativního. Tentokráte budete ovládat svazek barevných paprsků, jimž brání v cestě řada překážek - a to i v případě, že hrajete na Macu.
Come On… 55%
Come On Rabbit - králík spadnul z Měsíce (12.3 MB)
Oprávněnost tvzení "ty jsi asi spadnul z Měsíce" poznal hrdina dnešní freeware hry Come On Rabbit. Pomozte sympatickému ušákovi doskákat zpět až na Měsíc.
Corruption… 70%
Corruption - nastolte chaos! (41 MB)
Role záporáků nejsou na freeware scéně až tak časté, a tak je Corruption svým způsobem výjimkou. V roli červeného ještěra budete mít za úkol přeměnit přírodní krajinu v holou a nehostinnou pustinu.
Core -… 70%
Core - hop sem, hop tam (5.3 MB)
Téměř každá druhá hra je skákačka, což s sebou nese mizernou kvalitu. To však není případ dnešní freeware hry Core, která v líbivém kabátku nabízí perfektní skákačský zážitek.
Cenfinity… 60%
Cenfinity - (ne)typická akce s raketkou (7 MB)
Co si takhle zahrát jednu typickou akční freewarovku? Počkejte, tohle je experimentální hra, tady není typického vůbec nic!
Crazy… 55%
Crazy Lunch - uhlídejte svoje cereálie! (9.9 MB)
Kdo by to byl řekl, že existují malé příšerky, které si rády pochutnají na cereáliích. A pro svůj apetit se nezdráhají ukrást tyto sladkosti přímo z vašeho talíře. To si přece nenecháte líbit!
COBEX… 75%
COBEX - přebarvuj, když to dokážeš (3 MB)
Létat potemnělými lokacemi v prapodivně vzhlížejícím dopravním prostředku nezadělává na herní pecku. Ale chyba lávky. Přebarvování nalinkovaných drah a zdrhání před pronásledovateli vás sevře pevně do svých spárů!
Cake Shop… 80%
Cake Shop 2 - cukrovinky, to je moje! (41.2 MB)
Každý tam alespoň jednou za život byl a každý tam chtěl jako malý pracovat. Málokomu však dětské nadšení vydrželo až do dospělosti. Těm ostatním ale Cake Queen 2 splní sen. Konečně budete pracovat v cukrárně!
Cookie… 75%
Cookie Dreamin Pogostix - milované sladkosti (5 MB)
Už samotná závislost na sladkém je pěkný neřád. Co potom, když jste náměsíční a během spánku se nevědomě vydáváte do útrob nebezpečného světa pro své milované pochutiny?
Cuba Letra… 70%
Cuba Letra - písmenková Zuma (11.7 MB)
Co se stane, když vezmete typickou návykovost a princip Zumy a dáte je dohromady s písmenkovou hrou typu Scrabble? No, přesvědčte se sami u dnešní freeware hry Cuba Letra, určitě budete mile překvapeni!
Canabalt… 85%
Canabalt - sprintem do neznáma (3 MB)
Jeden pán nutně potřebuje vaši pomoc. Utíká totiž po střechách, kam nejdál může, ty jsou však plné překážek. Váš úkol tedy zní: skákej! Tohle však nebude tak snadné.
Cliffall… 40%
Cliffall - Treasures of the Lost Cave - ráj lovců pokladů (9.5 MB)
Exotické země s divokou faunou jsou ideálním místem k hledání všelijakých pokladů. Pakliže se vám nechce nikam trmácet, stáhněte si dnes recenzovanou hru a pusťte se do pátrání hezky v teple domova, kde se na vás všudypřítomná divá zvěř nedosápe.
Cleaner´s… 70%
Cleaner´s Scrape – ochránce kanálů (8.8 MB)
Čistit kanály by se většině z vás asi moc nechtělo, ostatně ani se vám nedivíme. Než běhat pod povrchem města, to raději zůstaňte v teple domova a do kanálů se podívejte prostřednictvím titulu Cleaner´s Scrape.
Chroma… 40%
Chroma Clash – obarvěte celý svět (6.4 MB)
Ujměte se řízení podivného vozítka, které obarví vše čeho se dotkne. Rozdejte si to s protivníky na 2 mapách, ať už po singleplayeru nebo po síti. Kdo obarví nejvíce herní plochy, vyhrává!
Coal -… 80%
Coal - doskákejte do cíle (9.2 MB)
Je to kulaté, má to nohy, oči a vysoko to skáče. Co je to? No přece hrdina z výborné plošinovky Coal! Chcete-li se s tímto zajímavým stvořeníčkem seznámit blíže, neváhejte si přečíst naši recenzi.
CrytorYan… 65%
CrytorYan - chemická anomálie (4.6 MB)
Vědcům se podařilo objevit novou tajemnou substanci, která se nepodobá ničemu známému a její chování se vymyká všem zavedeným konvencím. A vy se můžete na vlastní kůži přesvědčit, co taková látka dokáže.
Crayon… 70%
Crayon Caper Rescue - voskovky si hrají na vojáky (16.8 MB)
Přes den s nimi můžeme malovat, ale co dělají voskovky ve svém volném čase? To vám ukáže hra Crayon Caper Rescue, ve které banda zlých voskových pastelek terorizuje okolí. A kdo jiný než hráč tomu díky speciálním schopnostem může učinit přítrž.
Crazy… 45%
Crazy Moose 2 - pomozte sobovi! (12 MB)
Sob z dnes recenzované freeware hry Crazy Moose 2 není tak obyčejný, jak by se mohlo zdát. Tato nevelká příšerka se pyšní několika speciálními vlastnostmi a hlavně perfektní zelenou srstí!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z