Ballman… 75%
Ballman Planets - 3D PacMan kolonizuje planety (20.5 MB)
Už i legendární PacMan a barevné příšerky byly předělány do 3D a ne ledajakého. Tentokráte se navíc bude putovat rovnou po jednotlivých planetách!
blebLuble… 60%
blebLuble - snová záležitost (17.2 MB)
Netypicky pojmenovaná freeware hra blebLuble dokáže učarovat svojí profesionální grafikou, v níž se zhostíte role prapodivného živočicha. Dokážete přežít v potravním řetězci?
Blendimals… 85%
Blendimals - mixujeme zvířata (43.6 MB)
Naházet zvířata do mixéru a vytvořit tak jejich kombinaci? Ve freeware hře Blendimals žádný problém - zkuste skřížit třeba nosorožce s krtkem. Ale pozor, v reálu to nedělejte!
BrainSplode… 80%
BrainSplode! - rozmašírujte mozky na maděru! (14.6 MB)
Pánové a dámy, chopte se kanónu a hurá na nepřátelské mozky, jež je nutno bezpodmínečně zničit! Ve výzbroji vašeho děla se nachází hned několik vychytávek, a tak můžete vystřelené rakety navádět nebo třeba nechat plachtit. Ani tak to ale nebude hračka!
Beacon… 70%
Beacon - světelná skákačka (3.4 MB)
Opravdu netradičně pojatá skákačka, to je Beacon. Má zajímavý nápad se světlem, které je vaším průvodcem, žene vás dál a také ochraňuje. Zkusíte projít tmavé jeskyně, aniž byste se ztratili ve všepohlcující tmě?
Boxy Craft… 90%
Boxy Craft I - zábava po boku fyziky (24 MB)
Boxycraft - extrémně zábavná arkáda s logickými a skákacími prvky po boku bláznivé grafiky a fyziky na vás už čeká. Vyzkoušejte si netradiční titul zdarma!
Blank… 50%
Blank - tvůrčí krize na vlastní kůži (16.4 MB)
K tomu, abyste pokořili digipenovskou novinku Blank budete potřebovat tužku a gumu. Naštěstí však nemusíte být profesionální malíři, postačí mít zručné prsty poskakující na klávesnici.
Ball Crazy… 70%
Ball Crazy - barevné hopsání (4 MB)
Vezměte osud nebohého míčku do svých rukou. Potřebuje se totiž ve změti poletujících předmětů, které dokáží utržit balónku pořádnou ránu, prohopsat až na vrchol pestrobarevného světa.
Balls… 65%
Balls - návykové bobulky (7.1 MB)
Titul Balls sice servíruje další mnohobarevné, kulaté dobrodružství, nicméně na to jde od gruntu. Nabízí vám zábavu při odstaňování kuliček, které po přejetí myší mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Zní to snadně? Věřte mi, není!
Béé… 60%
Béé! - zachraňte ovcéééé (8.7 MB)
Zemi hrozí velké nebezpečí! O co se je jedná? Chystají se snad nebezpeční alieni na krvavou genocidu? Nikoli, tentokrát půjde rovnou o ovcocidu! Všechny ovce na Zemi jsou ve velkém ohrožení, naštěstí však existuje jeden zachránce.
Betty… 70%
Betty's Beer Bar - kráska a hospoda (8.7 MB)
Někdo má rád holky, někdo pivní stojky. Ať už patříte do libovolné skupiny, máme tu něco pro vás, protože Betty's Beer Bar je hra, ve které se skloubí obojí. Ovládejte sexy barmanku a obslužte nedočkavé zákazníky!
Burger… 70%
Burger Fiesta - svět rychlého občerstvení (16.8 MB)
Stánky s rychlým občerstvením dnes lemují ulice každého většího města. Z kusu masa v žemli se stal fenomén, pokuste se tedy ujmout začínajícího bistra a dostat se na výsluní. Jen mějte na paměti, že každý zákazník může mít naprosto odlišná přání.
Bulletsss… 75%
Bulletsss - serfování na nábojích (1.4 MB)
Ve většině případů slouží pistole a střelba k zabíjení. Na Zemi tomu je bohužel právě tak, ale existují i světy, kde na nábojích hlavní hrdina létá nebo je používá jako zdroj svého pohybu. A přesně o tom je dnes recenzovaná hra Buletsss.
Built´n´Jump… 55%
Built´n´Jump II - proskákejte celý ostrov (4 MB)
Postavte zdi, seberte všechny peníze, vyhýbejte se nepřátelům, které nemůžete zničit a nakonec zachraňte princeznu, vraťte se s ní na loď a nechte se seřvat. Viva la Built´n´Jump II!
Blob's… 70%
Blob's Adventure - každý má rád naschvály (11.6 MB)
Druhé dobrodružství modrého blobáka jsme vám již přinesli, a tak se nyní vracíme retrospektivně časem zpět k jeho kořenům. První díl freeware hry Blob's Adventure totiž nabízí mnohem víc naschválů a příležitostí ztratit nervy. Dopálí tak autor této hry i vás?
Blob's… 85%
Blob's Adventure 2 - nástrahy kam se podíváš (60 MB)
Delší dobu jsme tu neměli skákačku, která by za to stála. To vám ale dnes můžeme vynahradit freeware hrou Blob's Adventure 2, jež nabízí několik obřích bossů a různorodých světů. V nich na vás číhá nespočet nebezpečí, takže o krev nebude nouze.
Burglars… 50%
Burglars Adventure – staňte se zlodějem (8 MB)
Rodiče protagonistovi titulu Burglar's Adventure zřejmě vštěpovali do hlavy, že ten, kdo krade, do pekla se hrabe, přičemž by se synek raději viděl v teple podsvětí, než v chladném nebi. Podstatné nyní ale je, že páčidlo již drží v ruce a chystá se vybílit pár bytů, pomůžete mu?
Built’n’Jump… 50%
Built’n’Jump – doskákejte do cíle (1.8 MB)
Built’n’Jump od tvůrce hry Use The Mouse, která pokračuje v úspěchu svého předchůdc. Postavte zeď, sesbírejte všechna skóre a doskákejte do cíle! Nic obtížného? Tak to se budete divit! Celých šest úrovní čeká, až je pokoříte.
Bubblestorm… 70%
Bubblestorm - není bublina jako bublina (2.1 MB)
Bubliny se nacházejí téměř všude - ve vodě, v nápojích nebo třeba v počítačových hrách. A jednomu takovému freeware titulu se podíváme na zoubek v dnešní recenzi. Bubblestorm, neskutečně chytlavá a zábavná hra, se představuje - dokážete se probojovat do top desítky?
Bighead… 45%
Bighead 2 – návrat hrdiny (1.5 MB)
Bighead je zpět. Zlá čarodějnice mu opět unesla jednoho člena rodiny. Statečný hlavní hrdina, manžel a zároveň i otec, nelení a vydává se tak hledat svého ztraceného synka.
1 2 3 4 5 66 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z