A Flipping… 85%
A Flipping Good Time - gravitace je legrace (46.5 MB)
Hrátky s gravitací nebyly nikdy zábavnější! Hlavní hrdina freeware hry A Flipping Good Time může díky specifickému působení gravitační síly dosáhnout i zdánlivě nedostupných míst. Ale pozor, není to nic bezpečného!
A Harsh… 45%
A Harsh Winter - hrátky s ledem a gravitací (3.5 MB)
Co má společného zmrzlá voda a gravitace? Vcelku nic. Ale ve freeware hře A Harsh Winter budete mít za úkol rozmrazit kostky ledu pomocí gravitační síly a vhodného prostředí.
Aiolos… 70%
Aiolos - míč a foukátko (7.7 MB)
S nulovou gravitací by šlo určitě všechno lépe. O tom, zdali je toto tvrzení pravdivé, se můžete přesvědčit v dnešní freeware hře Aiolos, která nabízí příjemné zpracování a spoustu levelů.
Amphibix… 80%
Amphibix - do kolika napočítáte? (35.9 MB)
Také jste jako malí machrovali na své prarodiče, že už umíte počítat do stovky? Pokud jste to nezapomněli, neměla by vám dnešní hra Amphibix dělat potíže. Přesvědčte se, že i čísla mohou být zábavná!
Awesome… 70%
Awesome Getaway - utíkej, pospíchej (7.3 MB)
Oblíbená herní postavička Stickman se objevuje v nové, určitě ne poslední herní pozici - běžce na střechách. Jak těžké bude vzdorovat všem nástrahám, které na něj budou cestou čekat?
Agamemnon… 80%
Agamemnon's Curse - hrátky s fyzikou (69.2 MB)
Hry od studentů severoamerické univerzity DigiPen jsu jako na houpačce – nejprve byly dobré, potom zase špatné a nyní se nejspíš zase blýská na lepší časy. Důkazem budiž mimo jiné i právě recenzovaný Agamemnon´s Curse.
AtmoSphere… 70%
AtmoSphere - cvrnkáme kuličky (8.8 MB)
Cvrkání kuliček je záležitost starších generací. Takže proč si nezavzpomínat na dětství našich tatínků, či dědečků alespoň virtuálně? Titul Atmosphere k tomu přímo vybízí!
Atomic… 70%
Atomic Worm - konečně nový had! (6.1 MB)
Letos jsme vám přinesli první revoluční tretris a dnes se dostalo i na neméně populárního hada. Titul Atomic Worm totiž přichází v pěkné grafice se zcela novým konceptem, který vás určitě zaujme. Ostatně vyzkoušejte jej sami, je přeci zdarma!
Attack… 70%
Attack Of The Deadly Mutant Fishies Part 2 - podmořské boje (4 MB)
Věříte v mořské panny? Ať už ano, či ne, jistě máte tušení, jak může být jejich zpěv zkázonosný. A právě o tom se mají brzy přesvědčit i další kreatury z podmořské říše monster.
Avida… 20%
Avida Dollars! - umělecká frustrace (7 MB)
Salvador Dalí, celý jménem Salvador Domingo Felipe Jacinto Dalí i Domènech byl slavný surrealistický malíř z minulého století. Nejspíš by ho ani ve snu nenapadlo, že se dvacet let po vlastní smrti objeví jeho obrazy v nějaké počítačové hře.
Auta -… 50%
Auta - jízda v protisměru (200 KB)
Vytrénujte si techniku zběsilé jízdy autem v protisměru bez toho, abyste se střetli s některým z protijedoucích vozidel nebo nedej bože s modrými majáčky.
Andromeda… 70%
Andromeda - masakr v kosmu (12.2 MB)
Dobrých vesmírných stříleček není nikdy dost. O to víc ale potěší, jde-li o dobře zpracovanou a zábavnou střílečku, co umí zabavit na delší dobu.
Aboo -… 65%
Aboo - červíci pod útokem (11.5 MB)
Pracovití červíci Aboo ze země Orniland jsou v nebezpečí, zlý čaroděj Crowbeak a šílený vědec Cornix chtějí získat jejich těžce vydobyté magické krystaly. Zabránit jim v tom můžete jen vy, kombinováním tří a více krystalů stejné barvy.
Akumu… 65%
Akumu - vítejte v noční můře! (7.1 MB)
Konečně vám můžeme zase jednou představit temný, až hororový, titul. Jmenuje se Akumu a hlavní hrdinka této freeware hry se utápí v hrozivé noční můře, ve které ji navštěvují nejrůznější monstra. Tímto vás tedy žádá o pomoc - odmítnete snad?
Arena… 80%
Arena Runner - zmáčkni a utíkej (1.6 MB)
Arkáda Arena Runner nepřináší složitý koncept, fůru různorodých nepřátel, dokonce ani smrtonosné zbraně, s nimiž byste zabíjeli své protivníky. A přesto se jedná o titul, ke kterému usednete a po dlouhé době zjistíte, že jste přestali vnímat svět kolem. Aneb kdo uteče, ten vyhraje.
Around… 80%
Around the World in 80 Days - bláznivé dobrodružství (44 MB)
Jak už název napovídá, vydáváte se na cestu kolem světa za 80 dní. Around the World in 80 days je hrou podle stejnojmenného románu od významného autora Julese Verna. Jak je kniha zpracována v herní podobě za malou chvíli dozvíte.
Assassin… 65%
Assassin Blue - vrah v modrém (9.4 MB)
Slovíčko "assassin" do světa hráčů přivedl v poslední době určitě nejznatelněji titul Assassin's Creed. Tato postavička však objeví i v dnes recenzované hříčce, kde se tento zabiják vydává na nebezpečnou cestu s ostrým mečem v ruce proti zlým bossům.
Armageddon… 40%
Armageddon V - pozor, kámen! (2.5 MB)
Dnes půjde, již celkem tradičně, o záchranu Země, což je jistě patrné už z názvu hry. Možná, že nezažijete tolik napínavých momentů jako Bruce Willis, i tak to ale bude stát za to. Osud naší planety je ve vašich rukou!
Atlantis… 80%
Atlantis Quest - toulky starověkem (10 MB)
Historické země a města jako Řecko, Řím, Kartágo, Egypt nebo Babylon znájí naše generace už jen z učebnic dějepisu či internetových stránek. Autoři Atlantis Quest však chtěli připomenout, jak významná a tajemná jejich doba byla. Tak se do toho pustíme.
Akrasia… 70%
Akrasia - to jste ještě neviděli (36.2 MB)
Nebojíte-li se experimentovat, třeba právě na herním poli, pak pro vás opět máme něco nového, co by vás mohlo zaujmout. Jedná se o hru Akrasia, jež je plná zajímavých, neotřelých, originálních a tak trošku i experimentálních prvků!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z