The Balloon… 80%
The Balloon Brothers Tumble Top Spectacular! - roztočte to! (20.6 MB)
Oblíbili jste si spojování barevných diamantů do trojic, třeba původní Bejewled od Pop Cap Games, ale něco tomu chybí? Poté zbystřete! Dnešní freeware hra je pro vás jak dělaná, jelikož nabízí zajímavý inovativní prvek - otáčení herní plochy!
Sunshine… 75%
Sunshine - za sluníčkem! (10 MB)
Kyle Gabler po delší tvůrčí odmlce přináší další titul! Jestli novinka s názvem Sunshine dosáhne stejné laťky kvality jako jeho předchozí tituly v čele s World of Goo, to se dozvíte v naší recenzi.
Miner… 80%
Miner 2049er Again - horníkem opět a znovu (4 MB)
Poměrně často slýcháme případy zasypaných horníků, kteří uvíznou v šachtách. Dovedete si představit tu bezmoc? Dobrých pár tun zeminy nad vámi a nedostatek kyslíku. V podobné situaci se ocitá horník Bob.
Super… 30%
Super Mario Deep 2 - Mario není mrtvý (5.4 MB)
Heslo „originalita nade vše“ v tomto Mariovi opravdu neplatí, jedná se spíše o klasiku "skákej dokud můžeš". Zkrátka něco, co si zahrajete v pozdních nočních hodinách, protože nemáte co na práci a spánek je pro důchodce.
Agamemnon… 80%
Agamemnon's Curse - hrátky s fyzikou (69.2 MB)
Hry od studentů severoamerické univerzity DigiPen jsu jako na houpačce – nejprve byly dobré, potom zase špatné a nyní se nejspíš zase blýská na lepší časy. Důkazem budiž mimo jiné i právě recenzovaný Agamemnon´s Curse.
pixelProject… 75%
pixelProject – pixelProject vs. Mario, najděte 5 rozdílů (3.2 MB)
Jménem energií překypujícího pandrláka vás zveme na pořádné dobrodružství plné skákání, běhání, překážek i nepřátel. Někdo z vás přitom možná zemře, ale přesto je to docela zábava!
AtmoSphere… 70%
AtmoSphere - cvrnkáme kuličky (8.8 MB)
Cvrkání kuliček je záležitost starších generací. Takže proč si nezavzpomínat na dětství našich tatínků, či dědečků alespoň virtuálně? Titul Atmosphere k tomu přímo vybízí!
Muzika… 55%
Muzika - melodické brnkání (25.8 MB)
Říkáte, že máte rytmus v krvi? V tom případě by vás mohl oslovit titul - Muzika. Ani nemusíte umět na kytaru, abyste se mohli stát pořádným rockerem. Chopte se pevně klávesnice, jelikož tohle bude jízda, kterou by nemusela přežít!
Fruity… 75%
Fruity Garden - pohodové zahradničení (13.1 MB)
Jistě uznáte, že sklizeň ovoce na babiččině zahrádce je docela opruz. Ale i tato neoblíbená činnost se může stát v to nejlepší na světě. Tedy pokud se vykašlete na babiččinu zahrádku a půjdete sklízet ve Fruity Garden.
Space… 60%
Space Voyage – dobrodružství ve vakuu (21.1 MB)
9.. 8.. 7..! Vesmírná loď se chystá vzlétnout a vy se stáváte jejím pilotem. Minulé průzkumné lety se očividně nezdařily a v obrovském temném prostoru se vznáší mnoho kosmonautů z různých zemí. Čeká vás dlouhá odyssea Sluneční soustavou, tak jen do toho, ať nezmeškáte start!
Xmas Special… 50%
Xmas Special - najde Santa dárky? (7.3 MB)
Co by to bylo za Vánoce, kdybychom vám nepřinesli nějakou hru s touto tématikou. V ní se zhostíte role Santa Clause, který hledá ve 3D prostředí dárky. Ztěžovat vám to však budou nejrůznější potvůrky, tak bacha na ně!
Prezzie… 55%
Prezzie Hunt 5 - kde ty dárky mohou být? (24.4 MB)
Štědrý den je už dávno za námi, dárky jsou rozdané a Ježíšek má zase na celý rok pokoj a může si užívat ve své chatrči na Bahamách s flaškou whiskey v ruce. Naštěstí ale existuje Prezzie Hunt 5, kde si můžete nahrabat další desítky dárků!
Umbrella… 85%
Umbrella Adventure: The Castle of Cake - honba za koláčky (48.4 MB)
Každý má nějakou tu věc, které si váží. Náš hrdina nadevše miluje své koláčky. Když mu je však někdo jedné temné noci bezostyšně ukradne, tak se rozhodne, že to tak rozhodně nenechá! Cesta za pomstou začíná.
The Underside… 75%
The Underside - vzhůru do podzemí! (7.7 MB)
Za sedmero planetami a několikero galaxiemi, se rozprostírala placatá Země. A bůh si řekl, že nebude špatné tu placku oživit. A jak řekl, tak učinil. Zanedlouho už po Zemi pobíhali lidé a zvířata. Ovšem postupně Zemí začala zmítat korupce, chudoba a násilí, to vedlo k jedinému – zkáze.
Edmund… 60%
Edmund - rozpolcená osobnost (8.5 MB)
Dejte vývojářům téma "naučná hra pro dospívající" a vznikne příběh ze života, který prezentuje titul Edmund. A pouští se do poměrně kontroverzního tématu, jakým je znásilnění. Co myslíte, dopadne to s hlavním hrdinou dobře?
Fetus… 60%
Fetus - projděte obrazovkou (2.9 MB)
V dnešní freeware hře Fetus si dosytosti užijete nejrůznějších hrátek s gravitací a procházení či propadávání obrazovkou. To by však bylo příliš lehké, a tak autor přidal i rafinované pasti třeba v podobě laserů a všemožných přepínačů. Přežijete to?
Sea Trapper… 50%
Sea Trapper – poznejte mořský svět (2 MB)
Právě si na sebe oblékáte potápěčský skafandr s ploutvemi a s těžkou plynovou bombou. Jako potápěč máte za úkol prozkoumat podmořskou jeskyni. Jen do toho, čeká vás potápění okořeněné chytáním ryb, dobrodružstvím a zábavou!
Spider… 65%
Spider Hunting – hmyzožrout (2.7 MB)
Byl jednou jeden pavouček a ten měl hlad. Jeho potravu tvoří prakticky bezbranný hmyz, ovšem sám si jej nedokáže opatřit – od toho jste tady vy. Hamletovská otázka „být či nebýt pavouk“ je na světě.
Go Ollie… 70%
Go Ollie! - červí dobrodružství (19.4 MB)
Ollie je celkem obyčejný červ, který se vydává na nebezpečné dobrodružství do džungle, kde by chtěl najít svoji vysněnou seňoritu. A jelikož to nebude nic lehkého, měli byste to být právě vy, hráči, kdo mu pomohou. Chopte se myši a směle do toho!
Atomic… 70%
Atomic Worm - konečně nový had! (6.1 MB)
Letos jsme vám přinesli první revoluční tretris a dnes se dostalo i na neméně populárního hada. Titul Atomic Worm totiž přichází v pěkné grafice se zcela novým konceptem, který vás určitě zaujme. Ostatně vyzkoušejte jej sami, je přeci zdarma!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z